» »

Komentar spletne strani!

Komentar spletne strani!

mprijatelj ::

Zdravo,
prosim pokomentirajte spletno stran (kaj se vam zdi odveč, kaj manjka, kaj bi lahko dodal....)




http://freeweb.siol.net/mprija1

Backup22 ::

Enostaven, lep page! Bravo! Nic ni treba dost spreminjat z moje strani. Končno en brez kiča:)

Netrunner ::

Se strinjam ..stran je enostavna, hitra, pregledna in prijetna na pogled ...

Gandalfar ::

Vsec mi je :)

blackfly666b ::

Zelo kul. Ne bi popravljal prav nicesar.

(ok mogoče padding-left: 10px; v tabelah) ;)

Jakka ::

Res dobra stran. Super dizajn. Zanimiva vsebina.
:D

Lith ::

navkljub vsem hvalam, tudi jaz nimam veliko, ampak eno stvar, ki bi mogoče (po moje) lahko popravil pa je zgornji menu, kjer so gumbi - slikice in bi jih naredil lepo tekst in s .CSS določiš a.link, a.hover.....
Pridobiš na čistosti (razločnosti) besedila in enostavnost, ki jo ima cela stran.

samo toliko

sajmon ::

Lahko bi dodal še stran z predstavitvijo opreme, vozil, doma ....

cryptozaver ::

Enostavno pregledno, meni sicer rdece ozadje ni vsec - stvar okusa. Fali samo se kaksen baner in za njim dober sponzor :-)

mprijatelj ::

Hvala,
bom popravil padding-left v tabelah.

Tudi sam sem že razmišljal o izvedbi gumbov s pomočjo .cssja. Bom poskusil, kako se obnese.



Lp

Ales ::

Preprosto, skladno, učinkovito... Dobra stran!

Edino izraz "Osnovna stran" v meniju me malo moti, morda bi bilo bolje "Prva stran" ali kaj podobnega...

Pa eno vsebinsko pripombo imam, s stališča naključnega obiskovalca: prva stran me nekoliko premalo pritegne. Jaz bi izpostavil nek detajl, morda najstarejše vozilo, kakega člana ki izstopa (to mogoče ne, da ne bo ljubosumja... :D ), kak zgodovinski podatek z mini fotografijo ali kaj podobnega. Še nekaj poleg suhoparne predstavitve društva, skratka. Nekaj, kar bi me bolj pritegnilo k brskanju med podmeniji, ker zdaj me prav nič.

freserovski ::

kaj veselic nič nimate :D
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Phoebus ::

Tegale ne razumem:

Dne 18.3.2004 ob 3:30 uri ponoči je zagorela starejša stanovanjska hiša na Sovodnju. Požar, ki je poslopje popolnoma uničil smo pogasili skupaj z sosednjimi društvi.

.....kaj je bilo za gasiti če je bajta pogorela? :D :D :D :D

mprijatelj ::

Jap požar je poslopje popolnoma uničil. Ostale so le požgane stene.



Stvar je taka, da vsakega požar ni možno sanirati brez poškodb. No ja sicer pa že začetni požar lahko naredi dosti škode. Gasilci smo pomagali tudi sanirati požarišče in pospraviti razdejanje.

Nažalost je hiša pogorela.


Lp:'(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1297331637 (55786) htmltroubles
»

Podrta oblika strani

Oddelek: Izdelava spletišč
131298 (977) echoman
»

CSS problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
519359 (7158) nuuush
»

Mozilla/Explorer

Oddelek: Izdelava spletišč
91051 (887) Tody
»

ocenite mojo glasbeno stran

Oddelek: Izdelava spletišč
172706 (2221) Tody

Več podobnih tem