» »

ocenite mojo glasbeno stran

ocenite mojo glasbeno stran

puto ::

ocenite mojo spletno stran

dejte mi ideje kaj naj dodam lahko mi daste linke do kake dobre strani

kajti problem ni narediti ampak ideja je problem

banner je pa prav profi8-O

http://freeweb.siol.net/reno19/glasba
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420
  • spremenil: Tody ()

Tody ::

Hja nevem... Masko si uporabu na flashu čestitam. Tudi filtre v grafičnm programu si pogruntal. Zdaj pa lahko začneš uporabljati kak Center tag ali pa mogoče še kako tabelo in kak lepši menij in mogoče celo kako drugo barvo.

puto ::

ja center tag sem res pozabu

ker se zdej le vidu v 1024 da je na levi

drgač barvo sem pa hotu met tako kot je kitara, -rumeno
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420

Tody ::

ja jest sem mislil poleg roumene še kaj :D

puto ::

povej kaj misliš
a misliš presojen slike v ozadju
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420

Tody ::

ustvarjalcem spletnih strani se rece lahko tudi spletni oblikovalci ali web designers tvoja stran nima ne oblike ne dizajna. Kaka tabel, ali pa kej men ta tvoja stran ful deluje na kaos.

tec ::

Pa dej se prosim resi presledkov v linkih

alesrosina ::

Hm, take strani z banerjem na vrh, pa textom spodi so delal pred 10 leti in so ble blazni in ... dandanes temu ni vec tako. Zato raje malcek se nastudiraj, dubi kaksno hudo "ostekano" idejo, ki se ni bila videna, pa je vseeno stran pregledna ...

Drgac pa ce je zate tistle banner profi, pol je pa res kriza .... ker je enostavno grd. Ze izira fontov je sfaljena, potem se efekti na fontih (button efekt in shadow) so totalna brca v temo, potem "obroba" bannerja, kao neki strgan al kaj ... spet totalno sfaljen, in za časom. Tolk o bannerju na hitro.
Potem je tle text na strani - fonti Times New Roman .... hm, sfaljena izbira. Pri fontih izbiraj med Tahoma, Arial, Verdana, morda se sans-serif. Velikost pisave ... spet sfaljeno. Naj bo 11px, morda 12px. Potem zakaj imas povsod bold text? Dokaj nadlezna zadeva.
Slika pod textom? Hm, ne vem ce je tvoj namen, da mora uporabnik prlept nos k zaslonu da se da kaj prebrat ....
Linki - zakaj so v default barvah? Daj malce domislije in uporabi boljse barve.
Vsaka stran je drugace oblikovana - naj bo nekaksen vzorec, po katerem se ravnas na vseh podstraneh strani.

Tolk na hitro - zdej ce se resno mislis ukvarjat z web designom, ti podajam samo par linkov, kjer najdes nekaj res dobrih designov ....

CoolestDesigns.com
CWD
TheBestDesigns.com

Malce pobrskaj po teh straneh, morda dobis kaksno bolj "kul" idejo.
Namrec, stran, katera glavna tema je glasba bi se dalo zelo dobro oblikovati.

puto ::

uf uf zdej ste me pa skritiziral

ok

ne zamerim

sam mislim da sem banner lepo nardil
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420

Elemen_T ::

Banner (čeprav se temu reče header), je delo amaterja.
Iz tega stališča ni slab, je nadpovprečen.

Iz stališča malo bolj naprednega dizajnerja pa je dokaj porazen.
Namen takega headerja ni samo to kar misliš ti - je še mnogo več. Če začnem samo s tem, da si header obupno implementiral v celostno obliko...

Najprej si svojo spletno stran zamisli, potem razmisli, nato si jo izriši na papir, še enkrat, še enkrat in še enkrat.
Potem odpri editor (ali karkoli že), in PS (al karkoli že) in prični z delom.
Pred vsem tem pa si seveda oglej čim več sorodnih spletni strani. Nekdo je malo prej napisal nekaj uporabnih linkov. Oglej si jih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()

Matev ::

citiram iz tvpje spletne strani: This music is made with my Fender guitar, Korg a2, Fender amp, pc. These are just few riffs put together, nothing fancy, because I do not have a lot of free time to make music all day.


hej, če ti ne boš cenil svoje glasbe, je nihče ne bo

sploh ne bom poslušal če praviš, da nimaš časa za to kar delaš in da je to tko čist z levo roko in brezveze
kaj sploh daješ gor, če še sam ne maraš

puto ::

ja men je všeč, zelo sam hočem povedat da če bi si res vzel čeas in se res posvetil zadevi bi znal res profi komade nardit

drgač so pa v redu komadi

meni jako všeč, drgač jih ne bi gor dal

kužiš???
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420

Ziga Dolhar ::

Kužimo, kužimo ...

... ampak ti ne kužiš PR-ja.

--

Predstavljaj si Busha: "Ja, s Sadamom bi se dalo tut precej bolje zmenit ..."

--

p.s.: če je tebi vse "v redu" [komadi, zaglavje], kaj bi potem sploh rad izboljšal?
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

tec ::

Just a thougt....ampak a nebi tistle tekst malce popravil. Men je cist " ne angleski " :-)
npr. kej tazga
All my music is a product of Fender guitar, Korg a2, Fender amp and PC. For now, only few riffs made public, due to lack of my free time, so don't expect fancy stuff. But i'm doing my best.

puto ::

Just a thougt....ampak a nebi tistle tekst malce popravil. Men je cist " ne angleski " :-)
npr. kej tazga
All my music is a product of Fender guitar, Korg a2, Fender amp and PC. For now, only few riffs made public, due to lack of my free time, so don't expect fancy stuff. But i'm doing my best.

all my music - ni res, lahk tud na frulico kej špilam
tak da

For now, only few riffs made public, due to lack of my free time, so don't expect fancy stuff. But i'm doing my best.

tule pa mislim da nekaj fali - made public mi ne zveni najbolj eng

But i'm doing my best. I'm se z velko piše

pa v bistvu se ne trudim 100 % ampak 60 recimo


drgač pa nič ne zamerim, kar povejte kaj vas moti in se dobu kr neki dobrih predlogov


mogoče bi se lotu kakih gumbov al kaj
kaj pa vem
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420

Matev ::

puto najprej se ti komuniciranja nauči

puto ::

Just a thougt....ampak a nebi tistle tekst malce popravil. Men je cist " ne angleski " :-)
npr. kej tazga

špe eno napačo sem zasledil

thought ne pa thougt
msi k8n neo platinum, athlon 3000 64, geforce gt 6600, sata wd 200, lc6420

Tody ::

Hey, če se mislite tako pogovarjat bo šla tale tema pod ključ !!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

System Shock 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7111910 (2522) oo7

SpaceX reusable rockets (nova tema)

Oddelek: Znanost in tehnologija
294122 (3302) BigWhale
»

Analiza jezikov na GitHubu: prvi JavaScript, najbolj zrasla Java, odprta koda čedalje

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
197307 (4194) Mesar
»

KAKO naj dobim punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
599687 (6974) Karaya 52
»

Pesem v kateri se najdete ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13914540 (11353) McWolf

Več podobnih tem