» »

Hladilna rebra pri gf2mx400

Hladilna rebra pri gf2mx400

jakec ::

Imam tezavo. Hladilna rebra na gf2mx400 so prileplejna pomojem da z silikonskim lepilom(taka bela masa je vglavnem pa ful je treda). In je nemogoce odstranit rebra. Dal sem za kaksnih 10 min v skrino pa mal sem z nizickom poiskusal nekako odstranit rebra. Ni slo:(
Poj pa kartico vtaknem nazaj, pa ni delala, res se zasekiram. Pa pustim racunalnik kr przgan....
poj pa enkrat resetiram pa dela:)
Zakaj tako, je to posledica temperaturne razlike ali cesa drugega. Prosim bi nasvet kako najlazje in najvarneje odstrani hladilna rebra. Pa se to se, kdo s tem ukvarja, tko da mu pac placas neki soldov, pa ti zrihta zadevo?
Hvala.

msmiha ::

Ja premal časa si mel stvarco v zmrzovalniko imej jo vsaj pol ure pri -5*C ali manj
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ChiefThunder ::

hmm, men je tale postopek mal sumljiv.:D A je tole zihr, da kartico, ki daš v skrinjo le-to ne poškoduje? Kolkšno je tveganje, da pri odstranjevanju reber zjebeš čipe in ali obstaja še kakšen drug postopek?

hvala.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Binji ::

Je kar tveganje - tko sm jst V3 zjebal. Je pa tud res da nism z nicemer podlozil proca ko sem dajal dol.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

jakec ::

!!!??? Jao kr ne morem dat dol reber. Poskusal sem na milijon nacinov(seveda tako, da nebi poskodoval vezja), celo z britvico. Mi pa ne gre v glavo to, da sem imel kartico cel dan zunej na mrazu, pa ni bila tista snov, ki drzi rebra na GPU-ju nic bolj krhka, mehka...

tec ::

Jest sem imel ze stiri v skrinji po dve uri in v dveh polvinilastih vreckah, pa ni nobenega problema. Sam mora bit res dve uri noter, drugace ni efekta.

msmiha ::

Potem pa probaj segret rebra tako sem jaz dobil dol rebra iz Voodooja 2.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Jst ::

Jaz sem pozabil svojega v3 v zmrzovalniku 2 uri in ko sem prišel domov in se spomnil, je bilo malo vode gor, pa čeprav sem za zavil v sekret papir in ga dal v antistatično vrečko, za katero sem bil siguren, da sem jo neprodušno zaprl. Rezultat: skurjen voodoo :((

Tudi potem sem se mučil, da bi dal rebra dol in sem porabil kar precej sile, da mi je uspelo.

Od takrat nikoli ne bom več poskušal kaj podobnega!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako odstranim rebra z moje grafične?

Oddelek: Navijanje
141780 (1147) fulgur
»

Kak odstranit hladilana rebra z gpu-ja?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9884 (750) SnakeBite
»

S čim prilepit rebra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
505532 (4659) sharp
»

odstranitev V3 300 reber

Oddelek: Pomoč in nasveti
5786 (729) Loki
»

V3 2000 problems

Oddelek: Pomoč in nasveti
101007 (863) Jst

Več podobnih tem