» »

Nastavljanje slike pri Hyundai q17 lcd monitorju

Nastavljanje slike pri Hyundai q17 lcd monitorju

pero23 ::

Pred kratkim sem kupil LCD Hyundai Q17 in imam nekaj vprašanje za vse, ki posedujete ta monitor.

Prva stvar je, da jaz v mojem OSD meniju na monitorju nimam opcije za nastavljanje HUE lastnosti monitorja, čeprav v priročniku in na TomsHardware piše, da je možno to nastavljati prek tega menija. Ali pri vas ta opcija tudi manjka?

Drugo vprašanje pa se nanaša na tiste profile, ki so jih naredili in priporočili na TomsHardware. Jaz sem jih dodal na Color management in enega od njih nastavil kot default. Vendar ob tem nisem opazil nobene spremembe v prikazovanju barv. Kje naj bi se uporaba teh profilov sploh poznala?

Kakšne so vaše nastavitve za Brightness in Contrast?

Hvala za odgovore.

p.s. Monitor imam priključen na DVI.

Caligula ::

Sicer tega monitorja nimam in ne poznam je pa vcasih odvisno kaj se da nastavljati in kako glede na to ali ga imas na analognem ali DVI priklopu.

Skratka ponavadi se ali na enem ali na drugem kaka stvar ne da vec nastavljati, na drugem pa se da.

pero23 ::

Ja sej, če ga priključim na analogni vhod imam hue opcijo. Vendar v priročniku, ki je bil zraven monitorja piše, da je možno to nastavljati tudi pri priključku na digitalni vhod.

Ali res ni nikogar, ki bi imel ta monitor in bi lahko to preveril pri sebi?

vegku ::

v unmu testi na tomshardware pise da je samo za analog in jst tdi imam samo na analognemu menuju HUE
in vprasu bi ce td pr tebi bridges pr meniji ni opazt skoraj razlike


???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATi X700 XT

Oddelek: Novice / Grafične kartice
202635 (2635) Tilen
»

Kako snemati na 99 min CDje

Oddelek: Pomoč in nasveti
91093 (857) Han
»

Odklepanje Athlona XP @ Slo-Tech

Oddelek: Novice / Nova vsebina
121866 (1866) Sergio
»

Radeon/Kyro/Matrox/Mx

Oddelek: Kaj kupiti
181316 (1073) Brody
»

Ki naj zvišam voltažo?

Oddelek: Navijanje
91033 (889) Tomaz

Več podobnih tem