» »

dobrodosle izkusnje z Liteon 411@811s

dobrodosle izkusnje z Liteon 411@811s

iso2000 ::

Pozdravljeni!
Ze nekaj casa imam DVD+-R/W Liteon 411s in sedaj sem zacel razmisljati o tem, da bi ga sflashal na 811s po metodah, ki se najdejo na internetu. Vendar pa imam kljub kar nekaj prebranim stranem se vedno pomisleke. Zato prosim vse lastnike 411S, ki so ze izvedli to modifikacijo, za njihove izkusnje in mnenja. Predvsem me zanima kako je s kvaliteto zapisa po tej modifikaciji. ALi je kaj slabsa/ boljsa?
CE sem pravilno razumel, je sedaj mozno s takim pogonom uporabljati vse uradne firmware za 811, ki jih je prej potrebno patchat z namenskim programom. Kaj je s tem?
Hvala za predloge in nasvete!

LP

Caligula ::

Je varno AMPAK OBVEZNO!!!!! mora bit prva stvar, ki jo naredis ta, da shranis svoj originalni EEPROM.
Pa Firmwar tudi lahko.

Ampak brez original EEPROMa si mrzel. Vse je varno samo anjprej backupaj ta EEPROM.
Pol si ga shrani na par mestih (itak je sam 1kb velik) pa se na kak mail si ga poslji....

Ostalo ti bo pa DR M verjetno povedal.

T(he) Boss ::

Jaz imam 401@811 in morem rect, da deluje vredu, ceprav se nisem pisal na dvdje 8x, ker sem imel se neke stare zaloge, ko se ni dobilo dvd+rov. Flashas ga pa lahko z tistim iz liroenove strani, samo dva programcka mores prej pognat, da ti firmware malo spremenijo (vsaj jaz mam dva, mogoce je obstaja varianta z enim):D

Dr_M ::

:))

za modifikacijo je priporocljivo met zebra v4 moder. s tem programom patchas EEPROM (ampak prej naredi backup tako kot je rekel Juras). potem ta patchan eeprom flasash nazaj, rebootas, in potem se flashas firmware od 811S. men najbols dela firmware HS0K. do v3 patcherja si mogu met crackan firmware, zdej pa to ni vec potrebno.
v delu je pa ze v5-6 verzija patcherja.
stvar je pa zdej taka. vecina 411S po modanju pece malenkost bolje (pri 4x), kot original, ampak ni nujno. pri 8x je pa bolj tako tako...odvisno od kvalitete medijev. obstaja tut mal modan HS0K firmware, ki ti omogoca pecenje dvd-r 2x medijev z 4x hitrostjo, in dvd+r 4x medije z 8x (ampak tole ne dela pri vseh).
rizik je minimalen, ce se drzis navodil. vsekakor pa backup eeproma.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

branko_bm ::

Hi!

Nabavil sem liteon-a 851S.

Ravnokar pecem 1 dvd, ki ima oznako 4x, pa ga nero lahko pece le z 2x, v cem je tezava?
Pecete mogoce z cim drugim.

HVALA!

LP

boštjan ::

kateri dvd mediji pa imaš?

Dr_M ::

povej mal vec podatkov o mediju....
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

branko_bm ::

neki cudni TX - think xtra

pa kje lahko dobim kprobe ?

bom probal se z fujifilm

boštjan ::

kupi raje od verbatim, traxdata, eproformance

branko_bm ::

bom kupil verbatim

kje lahko snamem kprobe?

Dr_M ::

The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Liteon DVD-R kaj prida? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35220957 (12473) svejk
»

TEAC DV-W58G (8x DVD burner)

Oddelek: Strojna oprema
493632 (2411) EiYou
»

izbira DVD-pekaca

Oddelek: Kaj kupiti
412416 (1634) Caligula
»

DVD-RW TEAC DV-W58G ?

Oddelek: Kaj kupiti
321658 (1428) Caligula
»

ker format DVD-R ALI DVD+R bo prevladal

Oddelek: Strojna oprema
251833 (1505) mare_

Več podobnih tem