» »

kateri kodeki za super video cd

kateri kodeki za super video cd

boštjan ::

Torej imam video datoteko v bin formatu.Z winiso jo extraktiram in je pol v MPG file formatu.nikakor pa je ne morem gledat,mam ffdshov ,bsplayer,radlight in media player in je ne morem si ogledat.poskusil sem tudi z WinMPG Video Converterom,da bi jo v .avi convertiro ,a ne gre,javi napako->floating point division by zero. Če pa dam,da convertira v divx,pa javi isto napako.
Mi lahko kdo pomaga,please

Lio ::

probi odpret z PowerDVD, al pa nalož gor kazza lite codec pack. More delat, razn če jje fajl zanč.

boštjan ::

ne gre nič,zanimivo je da če ta bin fajl spečem na cd,ga powerDVD brezproblema prepozna in špila ok.

Dr_M ::

svcd je obicen mpeg2 tako kot dvd (samo zvok je samo stereo in vecja kompresija)...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

boštjan ::

to pomeni,da rabiš poleg mpeg2,še kere druge file zraven,da bo delalo?

Dr_M ::

sicer men dela svcd tut tko kot navadn file...ampak ponavad ne dela iskanje naprej/nazaj... zame je edina opcija za s/vcd da jih zapecem na cd-rw in potem pogledam. vse ostalo je izguba casa.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

boštjan ::

da jih zapečm na cd meni tudi dela,samo power dvd moram met naložen.

Dr_M ::

ja sranje, ane :\ :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

`ripper` ::

da te potolazim... namonterje si en CD-rom emulator v smislu nero image drive, daemon tools... in potem .bin namountas kot navidezni CD. WinDVD bo sam zaznal da mas na tem navideznem CDju v navideznem CDromu (usa poanta emulatorja ;)) SVCD film (ker on ne ve da je navidezen, ampak misli da je se en CRrom v kisti) in ga bo zaspilalo samo od sebe...

verjetn se bos spotaknu ob postopek, sam s tem se ognes snemanju RWja ;)
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

Malner ::

Uporab Tmpgenc pa file razdel na video in audio, pol pa s ksnim programom skonvertiri pa zdruz.

Dr_M ::

boštjan: btw a nisi reku da kupujes dvd pekac??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

boštjan ::

boštjan: btw a nisi reku da kupujes dvd pekac??

kupo in jutri dobim,zakaj? Ker mene glih zanima kako te vse bin fajle spravit na dvd medije in da bo pol berljivo.

CaqKa ::

gor spravit jih ni problem:) problem jih bo gor spravit da bodo ustrezali dvd standardu :)

Lio ::

zapeč ji9h kot SVCD, in bi ti jih pomoje mogu prebrat vsakj solidn dvd player

SasoS ::

Že obdelano...spremeniš headerje in patchaš da kažejo resolucijo po DVD standardu (352 ali 720). Tak mpeg sicer ne bo špilal lepo ampak ga bo pa vsak authoring program sprejel. Narediš DVD, menije, etc...in na koncu tik pred peko spatchaš nazaj resolucijo na 480. S tako plato sem šel po štacunah in nisem najdu playerja ki je ne bi igral pravilno!

CaqKa ::

in kako se spremenijo headerji? ker prog to naredi? to bi jaz tudi rabo za moj dvd avtoring program :)

SasoS ::

Doom9 SVCD2DVDR. Pozabil sem oment da audio je pa treba prekodirat če je 44.1khz...

CaqKa ::

hvala.
na 48khz?

boštjan ::

naj povem,da mene ne zanima,če bo s fil dalo gledat n dvd playeru,ampak ga hočem gledat iz diska,ker zdaj ga lahko le iz CD-ja in to samo v power DVD

SasoS ::

bin fajl mountaj z daemon tools.

boštjan ::

SasoS,thanks,zrihtano


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

.bin ali .cue

Oddelek: Zvok in slika
121247 (1031) CaqKa
»

Snemanje filmov z Bin datoteko

Oddelek: Zvok in slika
351591 (1339) danielka84
»

Bin fajl prevelik za cd

Oddelek: Pomoč in nasveti
91245 (1155) Red_Mamba
»

*.bin , *.cue....kaj storiti

Oddelek: Programska oprema
353824 (2841) Soni
»

mpeg2 codec

Oddelek: Zvok in slika
222416 (1999) Sandi79

Več podobnih tem