» »

Bin fajl prevelik za cd

Bin fajl prevelik za cd

Doc ::

Snel sem en film iz BitTorreta ki ima fajla *bin in *cue. Bin vzeme 777 MB. Lepo dam *cue v nerota (v nerotu pokaže velkost fajla samo 670 MB) in zapečem. (Pečem samo s 16x hitrostjo) CD posname, gor so mape in fajl in vse samo ko ga hočem odpret ne dela. Ne da se ga tudi posneti na disk sepravi da je cd slabo zapeklo. Sigurno je zarad tega ker je bin fajl prevelik za cd. Probal sem tudi z 90 minutni cd samo ni nič bolje.

V čem je fora. Kako zapečti film na cd da bo delal normalno ?

sash ::

če je gori nekaj map gre zagotovo za SVCD format in ni noč narobe. Zadevo boš lahko gledal ali z kakšnim programskim DVD playerjem ali pa tako da poiščeš v kateri mapi je videoposnetek in tega zaženeš z običajnim playerjem
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Doc ::

Resda nisem sprobal s DVD Playerjem, samo delal je tako kot da je cd fuč. Na cdjeu sem seveda našel fajl v mapi samo se ni dal odprt. Media player je v neskončnost connectal. Pa tudi na disk ni šel. Mislim da je to zato ker je prevelik fajl za cd.

Cd sem že stran vrgel da bi še enkrat sprobal, nov cd pa ne grem trošit dokler ne vem da mi bo sigurnio delalalo.

noraguta ::

sash ::

@Doc, sem speko že malo morje filetov ki bi bili po tvojem "preveliki" pa vsi delajo pa niso bli pečeni na 16 ampak na 24 ker pač nimam hitrejše pečke >:D
--------------------
Think different...
TOROiD Group

Doc ::

A je potem normalno da bin fajli vzemejo več kot cd? A bi potem moralo delati ? Meni ko posnemem je cd fuč !! KAKO TO ??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Doc ()

Doc ::

Še enkrat sem zapekel na 90 minutni cd z 8x hitrostjo in dela v Power DVD-ju KOMAJ ! Zvok prasketa in pekač se vrti kot nor. Imam TEAC 40x in nobenih težav nimam s cdji in pekačem.

Drugo stvar ki sem jo pa tud snel v formatu bin in cue pa ni bila več kot cd mi pa dela normalno.

Swiwer ::

Predlagam da si instaliras Daemon Tools pa bos lahko taksne BIN/CUE fajle mountal kot navidezni CD-Rom brez da zgubljas cas s snemanjem in unicevanjem CDjev. :-) Pa takoj bos videl ali dela kot je treba ali ne. Zelo prakticna stvar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Swiwer ()

Raw ::

.bin .cue raje snemaj z Fireburnerjem ne z NEROtom.
Seveda pa preden snemas vedno preveri ce je .bin OK, tako kot ti je svetoval Perplexer - z Daemon Tools.
Ce je SVCD, ga pozeni z PowerDVDjem al pa WinDVDjem oziroma nekaj podobnega (kar pravi noraguta se tud slis uporabno).

.raw

Red_Mamba ::

jst ga pečem z blindwrite-om
gre pa skor 100% za SVCD zato je taka velikost


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stare prerokbe VIA čipovja

Oddelek: Strojna oprema
101577 (1339) muzičar
»

BIN datoteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
204964 (4404) elninko
»

A je možno odpret bin file brez cue?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111166 (928) kihc
»

Peka .bin oz .cue

Oddelek: Pomoč in nasveti
132289 (1997) bf4ed
»

CUE/BIN

Oddelek: Pomoč in nasveti
5838 (697) CaqKa

Več podobnih tem