» »

Ohišje za vodno hlajenje!

Ohišje za vodno hlajenje!

Jackass ::

Sem pred nakupom ohišja za vodno hlajenje. Pri večini vidm, da imajo Chieftec ohišja, samo ne vem a MIDI al BIG tower.

Ohišje more bit tolk velko, da gre vanj 25cm visok hladilnik (pod kletko za diske), ena kletka za diske in potem še kletka za CD-rome.

Ker je bilo zame doslej ohišje popolnoma nepomembna stvar, nimam pojma, kakšno je dobro ohišje, kaj mora imeti dobro ohišje... Tudi firm poleg Chieftec-a in Antec-a ne poznam.

Mal sm gledu Chieftece DX serijo (višina: 54cm) in pa serijo DA (višina: 67cm). Slednji se mi zdi kr malce velik, morda celo prevelik!

Kaj priporočate? Morda kakšno drugo ohišje?
jAcKaSS

Jackass ::

A nihče ne pozna nobenga ohišja, k se mu zdi primeren?

A ma kdo BX al pa DA serijo Chiefteca?
jAcKaSS

JustVi ::

V DA ne gre pod gornjo kletko, fali za polovico kletke.

v nižja sloh ni možno... je potrebno čist mal matematike

na radiator itak mora prihajat "svež zrak" in odhajat v prostor, tako da je edina smiselna postavitev radiatorja zunaj ohišja ali pa izrezat odprtino na vrhu ohišja zgornjo 5.25" režo spremeniti v zračni tunel.

JustVi ::

in kaj ti bo toliko velik radiator?

hm..gor daš dva 120 venta na 7V, ki sta potem res "neslišna"

mloncar ::

jst sm ta tedn kupu chiefteca DA (big tower) in vodno hlajenje paše notr kot ulito!

imam od lade radiator in zelo lepo paše pod cdromi!!
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

Jackass ::

Ja sm šou dons v BOF-a gledat in sm si mal ogledu DA in je spodi pod CD-romi popolnoma dost placa za hladilnik. Sam men se samo ohišje zdi ful velko, pa še to me mot, da spredi nima USB vtikačev.

Mogu bi še tole t novo BX serijo pogledat, k je mal višja (54cm).

Enermax sm gledu na njihovi strani, ma sama mejhna ohišja.

Teli Thermaltake-i Xaser III tut ne zgledajo slabi, pa dobr so opremljeni, sam morm prevert, če je pod cd-romi dost placa za radiator!
jAcKaSS

LittleDevil ::

Jackass lahko ti jest povem če ima Xaser III dovolj placa pod cd-romi, ti mi samo povej koliko imaš velik radiator.:)

LP

Alexius Heristalski ::

Meni je pa všeč Enermax CS-800TA, ker malo spominja na Appla, ne vem pa, če je dovolj veliko.:\
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

JustVi ::

ma v mislih 25cm radiator

pod CD rome gre, samo kam potem z HD-ji

v racke?

:\

mihec87 ::

sj z diskom ni problema ga na elastike montiras v prazno rezo za cd-rome.Jest mam ta problem da se disketnik potrebujem radiator bi pa dal od lade sam se mi ne shodi.A je kak hladilnik k je mansi od lade pa da je isto dober sam da bi dal en vent uzpred enga pa uzad

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Jackass ::

LitleDevil: nekje 25 cm rajš kšn cm več. širok je pa 19cm

Jah mam 2 cd-roma (ubistvu DVD in pekač) in 2 HD-ja. Mislm pa da ma Xaser 3 4 mesta na voljo za cd-rome.
Diske mislm dat na nosilce, mislm verjetn jih bom z elastiko prpel (sm v eni temi bral).

Ja sam spodi more bit za disketnik placa še pod cd-romi (tega bom tud že nekak prpel nekam, ker za kletko verjetn ni placa).

No LitleDevil, a Xaser ustreza mojim željam in potrebam?

Alexius Heristalski: jah sej Enermax CS-800TA so lepi modeli, sam to je ful premejhno, to ma v višino okol 44cm.
jAcKaSS

LittleDevil ::

Širok je 18cm visok pa 23.5cm če so kletke za dsketnike notri, brez disketnikov pa je visok 30cm.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katalog radiatorjev evropskih avtomobilov (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
46569075 (37144) lufy
»

Kater napajalc in ohišje do nekje 60000sit?

Oddelek: Kaj kupiti
201249 (1028) Black Dragon
»

Katero ohišje mi priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
533863 (3094) no-limits
»

Kam postaviti radiator za vodno

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221670 (1271) njok
»

Kam namontirat radiator za vodno

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131353 (929) rap3r

Več podobnih tem