» »

Problem s copy - paste v CorelDraw 11

Problem s copy - paste v CorelDraw 11

Alkoman ::

upam, da mi boste lahko pomagali, ker imam zelo cuden problem. Funkcija copy paste mi dela drugace v vseh programih, kar jih imam na racunalniku, kakor tudi v Corel PhotoPaint, ne dela pa mi v CorelDraw-u... Lepo oznacim objekt, dam copy, mislim, da ga skopira v clipboard, ko pa dam paste pa se mi ne zgodi cisto nic???!!!
Ugotovil pa sem tudi to, da ko dam copy v recimo word-ovem dokumentu lahko dam paste ali pa paste special v Drawu, ce pa kopiram element v Drawu pa mi vec ne ponudi opcije paste special, opcija paste pa mi, kot sem ze rekel ne naredi nic...

Sem ze ponovno instaliral Draw, pa ista težava! Ali ima mogoce kaksno funkcijo v nastavitvah? Jaz je sicer nisem opazil!

Ima kdo kakšen nasvet?
/// --- I Am What I Am --- \ \ \

Highlag ::

Prvo kar moraš vedeti v zvezi z Corel programi je, da pred uporabo obiščeš njihov suport na internetu in snameš vse možne popravke, ki obstojajo za programe.

Potem se pa še enkrat oglas :D
Never trust a computer you can't throw out a window

Alkoman ::

no ja... pozabil sem povedati, da sem z neta pobral vse popravke oz. update, pa nanovo instaliral Corel, pa ni razlike...

ce ne bi sprobal vseh moznosti, ki so mi na razpolago, sploh ne bi postavljal vprašanja na forum... Kolko zgleda, bom moral namestiti drugo razlicico Drawa, pa bomo vidli, ce se bo napaka popravila...
/// --- I Am What I Am --- \ \ \

ali3n ::

Čudn, lihe verzje se bile ponavadi dobre... >:D

Žal ne vem rešitve problema, probaj pobrskat po nastavitvah... Workspace -> Edit -> Duplicate placement po defaultuje tam neka čudna vrednost, ki ti kopijo zabriše daleč stran... nastavi na 0/0; oz. ko pejstaš, stisni F4 (zoom all) - morda se je nalepil izven delovne površine...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

corel težava

Oddelek: Programska oprema
262104 (1777) harvey
»

Grafična priprava za tisk

Oddelek: Pomoč in nasveti
334383 (3956) Matev
»

Kje bi dobu sliko sveta, da bi jo sprintal na 6 listov a4 format?

Oddelek: Loža
283375 (2633) trek@s
»

Velikost wordovih fajlov

Oddelek: Programska oprema
111075 (931) Tea Time
»

CorelDraw effect

Oddelek: Zvok in slika
61051 (961) totimato

Več podobnih tem