» »

Kaj menite o Mobitelih s Fotoaparati? In o MMS

Kaj menite o Mobitelih s Fotoaparati? In o MMS

iso2000 ::

Sam sem mnenja, da je taksna mala in nekvalitetna slikica popolna bedarija in samo nategovanje potrosnikov. Ce hocem sliko jo posnamem s fotoaparatom in prenesem na PC, posljem po e-mailu. CLovek ki to dobi lahko res vidi sliko in ne nekega zmazka!
PA se eno vprasanje: Koliko od vas ima vklopljeno MMS storitev, oziroma je poslalo MMS?
Jaz sem zopet med tistimi, ki se jim zdi to totalna bedarija!
Ali tako bedastoco sploh rabi se kdo razen kaksnih smrkavcev?

LP

Tero ::

Jah tehnologija gre naprej. Kaj se tiče pošiljanja slik. Fotoaparata in prenosnega računalnika nima vsak s sabo ne?:)
Včasih je zelo zanimivo poslat kakšno slikovno sporočilce komu, čeprav ni tako kvalitetna.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Asgard ::

nokia 6600 ma edina en tolko spodoben fotic gor. Ostalo je sam srot, sam mam t610 pa ni bogve kaj

stromar ::

Jst mobitel rabim samo kot telefon iz mogoče kdaj za kakšen SMS. Na wap sem šel samo ekrat in to pred dvemi leti. Mislim da če hočeš digitalni fotoapafat, je bolje da kupiš enga za 50.000SIT, pa imaš ok slike, kot pa da imaš enga na mobitelu, kjer moraš uporabit malo domišlije da ugotoviš kaj je na sliki:D . Pri teh na mobitelu je sranje, če misliš slikat mal bolj na daleč in če ni kvalitetna osvetlitev

BigWhale ::

Vse kar ima vec kot ima Nokia 6310i je ze prevec...

Kombinacija palm computerja z mobitelom je se edino kar se splaca imet...

Cokolesnik ::

Imejte prenosnik (compaq, ibm, dell ipd.), dig. fotoaparat nad 100 tisočakov (canon, sony, hp...) in umts/edge mob. telefon z modrim zobom ali pa kar kartični telefon. S takšno opremo bi nekaj iztržili. Če vsega tega nimate, je boljše da imate vsaj eno od naštetih, kot pa mobilni telefon, ki ga trenutno ponuja trg in ki je bojda namenjen fotografiji, prenosu podatkov za dostop do interneta ali kot kakšen nesojeni dlančnik. Današnji telefon je in bo najbolj uporaben samo za pogovor, črnobeli sms in za plačevanje.

No, MMS je nov in vsaka slikca, četudi slabša, je kar atraktivna. Vendar ne za resne uporabnike brezžičnih tehnologij in fotografije.

Nikogar pa nočem užaliti, da se razumemo. :)
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

ahac ::

Fotoaparata pač ne nosim vedno z sabo, GSM pa.
In takrat ko sem imel takega z fotoaparatom mi je kar prav prišel. Npr. za slikat tablo z delovnim časom na občini.
Samo takrat še nihče drug ni imel takega GSMa tako, da nisem mogu pošiljat MMSov (oz. so moral na netu gledat). Je pa stvar res kul, ko prideš do situacije, ko bi nekaj slikal.. svoje bose noge v snegu al pa prometno nesrečo..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

||_^_|| ::

6600 & company majo že kar uporabne slikice (640x480). za na žurko je prou fina zadeva. Tisti z manjšimi ločljivostmi pa so primerni samo za zajebancije preko MMSa al pa za ozadje na telefonu:)

Kaboom ::

Mobitela s fotoaparatom še nisem videl... si pa lastim mobilni telefon s fotoaparatom - in za to kar ga uporabljam sem zadovoljen z njim. to pa je -kot je že nekdo omenil- hitro slikanje kake table za poznejši info, butaste situacije, neumnosti,... nisem pa še slikal fantastičnih pogledov in razgledov - pa se potem hvalil z njimi. pač v ta namen obstajajo kvalitetnejši fotoaparati/digitalci.

poslal sem mms ali dva... čeprav sem jih mel ~60 zastonj? :\

no in pa ponekod imajo tudi telefone ki ne delajo zmazka za sliko FOMA F900i
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Sami ::

Mobitel z digitalcem se mi zdi prava bedarija, rajš slikam z digitalcem in dobim spodobno sliko. Sej so mobiteli z barvnim zaslonom lepi, ampak digitalc v njih je pa že preveč, vsaj zdej se jih še ne splača imeti, ker je slika za en k.:D Še kr ostajam z mojo Nokio 83108-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

jRk0 ::

am, fotoaparat je vcasih cisto uporabna stvar. naprimer zadnjic sem moral slikat eno torbico sosolki, da si bo enako zastrikala... :)

ne nosis vedno fotoaparata s seboj.

mam pa 7650. in lahko iz izkusenj potrdim da delajo Nokie serije 60 najboljse slike od vseh aparatov po mojem mnenju.

6600 verjetno najboljse...

sem z mojim in z botrovim (SE P900) slikal cisto isto stvar v razmiku par sekund in je nerpimerno slabsa kvaliteta na sony eriksonu... ceprav sam aparata stane ohoho...
You fuck up once, you loose two teeth.

WildTHink ::

Še moje mnenje.. fotoapart nikakor ne paše v mobilca ne glede dobro oz. trenutno slabo kvaliteto slik. Vsi govorite "digitalca nimaš vedno s sabo", zdej mi pa povejte kolk slik na tedn nardite pol s svojim telefonom? Rajš si kupm enga digitalca za v žep če bi ga res tolk nujno rabu!

LP
So... are you red or blue?

Tero ::

Hmm....
Mogoče bi pa morali naredit digitalni fotoaparat z vgrajenim mobilnim telefon.:D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

para! ::

Gre se za zabavo in ne za neko namensko fotografiranje.

Mislim, da bi to lahko bilo že jasno, glede na način uporabe digitalcev vgrajenih v GSM aparate.

LP
Death before dishonor!

tec ::

Jest imam 6600 in naredim na dan nekje od 2 do 5 slik. Ko se draga ne zna odlocit me cevlji, jih poslikam v trgovini potem si jih pa doma pogleda. Ko grem na sprehod in ob reki racke plavajo, tud naredim po 5 slik. Pa koliko je se tega. Imam tudi zepnega digitalca s katerim bi to vse lahko slikal, ampak kdo se ga pa spomni oz. sploh misli da ga bo potreboval, ko gre na sprehod. Kar se mene tice, mi cisto prav pride. Slike res niso nevem kaj, ampak vidi pa se kaj sem slikal. Pa ce imas zraven se kamero za video posnetke, se toliko bolje, da lahko ovekovecim kaksne tekoce dogodke.
Tukaj je spet tako, da kdor ga ima, ga uporablja, kdor ga nima pravi da ga ne rabi. Jest ce kupim aparat s toliko moznostmi, jih bom uporabljal.
Spodaj imate pa se dve slike posnete z 6600. Prva je navadna, druga pa 2x zoom.



Caligula ::

Motorolina UMTS telefona za jesen mata 1.2 megapikselno kamero. En ma 4kraten digitalni zoom, drugi 8kratni.
Skratka stvari s premikajo. MMS pa je precenjen. Ce bi bla cena enaka kot za SMSe pa bi folk to delal kot utrgan i bi meli res zivahno storitev. Tko pa najedajo z neprivlacnimi cenami in to folk sam proba pol pa nikol vec. Sam se prek maila,...

Skratka operaterji si zasluzjo brco v rit zarad tega.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia N8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
719472 (5621) umexteacher
»

Linux na iPhonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
9010057 (6550) jype
»

Sony z novimi CMOS senzorji, kmalu s kar 12 megapiksli v telefonih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
858885 (6961) Gavran
»

Nova anketa: ali si v gospodinjstvu lastite vsaj en digitalni fotoaparat?

Oddelek: Novice / Ankete
454467 (3683) MrM
»

ker mobitel kupt!?

Oddelek: Kaj kupiti
231902 (1512) Dr_M

Več podobnih tem