» »

ker mobitel kupt!?

ker mobitel kupt!?

sh4rk ::

ahm ja mene pa zdj zanima ker barven telefon s fotoparatam se zdele splaca kupt da ma dobro loclivost in da bi mel dost kvalitetne slike :=)) nej en pomaga prosm :/ cya

pingec ::

jst bi uzeu t610
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

sh4rk ::

hm ja kaj pa nokia 3650 a je ta mobitel dobr? hmhmhm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sh4rk ()

Dr_M ::

nokia 3650 ali 7650. use ostalo je... ;) :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DjTonic ::

Trenutno še ni nobenega telefona, ki bi imel integrirano digitalno kamero ter imel kvalitetne slike. Še najboljše od teh se mi zdijo na kakšnih Nokiah (npr 3650, 7650 ter 7210 vendar se pri slednji kamera priklopi na zunanji POP port). Razmisli sploh če hočeš imet velik gsm z fotoaparatom ali majhnega. Poglej si malo še po Nokiah 7210,6610 saj gre za popolnoma enaka telefona le izgled je drugačen, sta pa malo dražji od 3650 ter 7650.Najdražja pa je 7250. ;)

Cokolesnik ::

Jaz bi na tvojem mestu imel rajši povprečen telefon in digitalni fotoaparat. Četudi bi za to moral šparati še nekaj mesecev. Kmalu bo UMTS in obstoječi (barvni) telefončki bodo čez noč neaktualni. Z dig. fotoaparatom pa se boš lahko še dolgo izživljal. :)
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

sh4rk ::

Hvala čokolešnik dons zvecer te bom pojedu za večerjo :d muhaha ja izbral bom kar telefon nokia 3650 ::)) no hvala za vse pobje 0:);)

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Predator ()

OldSkul ::

Pa ti veš da je tala nokia en velik cegl!?
Jaz bi si raje izbral T610, ki je majhen telefon nabildan z funkcijami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

[MYTiX] ::

Ja rs. Ze 7650 je cegla, 3650 pa se vecja. Ti prporocam SE P800, ce le kes ni ovira. Ima za mobilce enega najboljsih fotoaparatov in je povrhu manjsi od prej omenienih Nokij.

sh4rk ::

NO hvala Predator svinakar :PPPP ki si mi polepšal polepšal odgovor :))) am ja ne piše se cegl ampak cegu :D itak da vem da je cegu moj prjatu ma t610 pa mi ni nevem kako vsec mal majh zaslon ma se zame pa boli mene ce je nokia 3650 cegu sej jst mam velike zepe lahko velk mobitel spravm not 0:) no bi se kdo kaj dodal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sh4rk ()

T0RN4D0 ::

Hm, če že hočeš met to, kup kakga SE.

Sam pomoje bedarija. Dobr, npr T610 al pa P800 sta vredu telefona sam s takimi fotoaparati lahko sam sanjaš o dobrih slikah;)
(na vseh telefonih) -vaj zaenkrat

kupi raje Dober telefon, pa dober digitalni fotoaparat. /raze, če maš veliko veselj do kakšnih MMs ov in še več $$$$$$$$

lp
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Dr_M ::

seveda...vsekakor dobr telefon. ampak dobri telefoni = nokia. vse ostalo je....tralala:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Xgeneration ::

Z Nokio 3650 se lahko pogovarjaš 2 uri in si dosegljiv 200 ur, z SE t610 se pogovarjaš 13 ur in si dosegljiv 315 ur.

Tudi sam sem v dilemi kaj kupiti.
UMTS-a pri nas še dolgo ne bo (vsaj letos še ne bo aktualen). Saj veste naprej bojo prišli dragi telefoni. Aja pa samo LJ bo z njim pokrita letos - druga mesta (razen mogoče MB) pa ga dobijo šele drugo leto.

Boljši dig. fotoaparat ima kljub vsemu Nokia.

SE pa se mi vseeno zdi nekoliko boljša izbira, saj ne Nokie, ne t610 še ne boš mogel slikati slik, ki bi bile primerne za na računalnik.

LP

OldSkul ::

Pa ne vem zakaj je nekaterim prioriteta pri nakupu telefona kakovost digitalnega fotoaparata. Fotoaparati v mobilnikih so itak dobri samo za kakšen MMS če hočeš pa slikat res dobre slike pa si namesto mobilnika kupi raje kakšen digitalni fotoaparat (Canon, Sony)!

nodes ::

Kar vredu je 610.
Za res zahtevne 800

Nokiji 7650, 3650 sta kar vredu, po karakteristikah. Sam bolj grdega tel. ne moreš niti sanjat.

Dirkac ::

Če smo že ravno pri mobitelih, me zanima kateri telefon naj kupim, če:

- ne potrebujem fotoaparata integriranega v telefon,
- barvni zaslon ni nujno potreben,
- ne potrebujem funkcij dlančnika,
- ne bom uporabljal UMTS storitev,
- želim pa, da igra polifonične melodije.

T0RN4D0 ::

Dirkač: jst bi ti kr SE T310 priporočil.

če te ne moti naročnina 10k, jst je ne maram sem dal pač 30.

melodije so pa ful hude za telefon. res:)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Dr_M ::

ma karkoli od nokie je ql...ostalega se izogibite.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Xgeneration ::

DIRKAC SonyEricsson T310. Baterija dolgo drži pa fon je tut kul.

MadMicka ::

jaz mam nokio 3650 in je špica gsm. Za une k pravjo, da je prevelka, bom reku, da precej raj tak gsm držim v rok, kot kakšna mikroskopsko majhna jajca. Da bi bi bil ta gsm al pa 7650 grd?? Svašta.

T0RN4D0 ::

pristaši nokie

LOL

velike zadeve:P
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

jRk0 ::

symbian OS mobitelu rox.
jaz mam 7650 od decembra in sem zlo zadovoljen z njim:D funkcij preko glave, programcki se pojavljajo kot gobe po dezju in symbian programcki so zlo dobri. precej boljsi kot navadni java. mas naprimer remote control za vse hi-fi naprave, televizorje, radie...svasta!

res da je 7650 malo vecji od drugih, a se to samo v sirini! drugi mobilniki so precej podobnih mer. ok, razen ko odprem se tipkovnico zraven. pa tudi: ce bi vi videli kvaliteto prikazanih slik na 7650 proti kaksnu 3510 al pa kateremu drugemu mobilniku bi se kar zjokali:)

med 3650 pa 7650 pa je razlika predvsem v kolicini prostora na mmcju. 3650 je boljse skoz prisel pa se menjavat se mu da in povecat. nima pa toliko drugih dobrot pa bolj poslovnega videza. 7650 ma naprimer senzor za zaznavanje svetlobe in ti pol zunaj na soncu ugasne osvetlitev zakona pa tipkovnice. pa senzor, ce prostorocno telefoniras in bi rad potem normalno, ne rabis nic pritiskat, samo telefon das k usesu in senzor zazna pac predmet in izkljuci zvocnik ter prizge slusalko...
You fuck up once, you loose two teeth.

[MYTiX] ::

Med Nokio 7650 in SE P800, je vsakomur jasno kaj.

P800 seveda.

Kot prvo je manjsi, ima vecji zaslon obcutljiv na dotik (pravzaprav ne na dotik ampak, deluje na principu magnetnega polj), ima v osnovi 12 MB placa + dodatna kartica...

Dr_M ::

seveda...ce ti fotr dnar serje...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810099 (6085) zolja
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512435 (8604) Azrael
»

Kateri mobitel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
544022 (3459) Gandalfar
»

Kateri mobilni telefon višjega razreda kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
352390 (1765) Caligula
»

kateri mobitel?

Oddelek: Kaj kupiti
291999 (1451) dunker

Več podobnih tem