Forum » Strojna oprema » Problem z modemom us robotics
Problem z modemom us robotics
demag ::
Zdravo!
Problem imam z modemom"us robotics Courier V34"
Računalnik ga več ne prepozna in tudi zveze se ne da vzpostaviti.
Ali ima kdo navodila za ta modem,morda celo shemo.Modem je zunanji(taprav -ne winmodem)
Vsak odgovor je dobrodošel!
Problem imam z modemom"us robotics Courier V34"
Računalnik ga več ne prepozna in tudi zveze se ne da vzpostaviti.
Ali ima kdo navodila za ta modem,morda celo shemo.Modem je zunanji(taprav -ne winmodem)
Vsak odgovor je dobrodošel!
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Zunanji trdi disk - pomočOddelek: Strojna oprema | 946 (796) | Lonsarg |
| » | Gonilniki za USB na Windows 98Oddelek: Operacijski sistemi | 3299 (2740) | SuperVeloce |
| » | Pomoč. Nastavitev routerjaOddelek: Omrežja in internet | 2250 (2138) | AndrejS |
| » | Laserska obramba pred insektiOddelek: Znanost in tehnologija | 1973 (1562) | steev |
| » | Problemi - Thomson modem (cable)Oddelek: Omrežja in internet | 2216 (2098) | mirando |