» »

Kaj pomeni kratica VKD

Kaj pomeni kratica VKD

Kunte ::

Imam računalnik Celeron 333mhz
2 X 64MB ram
grafika Ati rage
Osnovna plošča concord bios 12/17/1998-i440bx-ite867-2a69kv39ic-00 (odatkov o plošči ne najdem nikjer)
disk fujitsu mpc3032at
dvd
sony cd rom cdu5221
naloženi so Win 98
Ko računalnik zaženem javi
Med inicijalizacijo naprave VKD:
Zaščitna napaka
Računalnik se zažene in ko bi bilo treba prikazati namizje javi to napako.Poskusil sem v varnem načinu in potrjevanje korakov vendar je vedno isto.Poskusil sem tudi z Odstranjevanjem strojne opreme.Zamenjal sem grafiko ,nič bolje .Odstranil zvočno kartico tudi isto.Tudi ram sem odstranil enega za drugim vendar je isto.Kaj sploh pomeni VKD kratica.;(

MajorT ::

Hello!

Probaj izklopiti racunalnik in iz racunalnika izklopi tipkovnico za par sekund, potem vklopi nazaj tipkovnico in zazeni racunalnik.

Porocaj o rezultatu.

Kunte ::

Nak isto.Zamenjal sem tudi tipkovnico izklopil miša,pa je isto.;(

Kunte ::

Kratica VKD pomeni Virtual keyboard device v Microsoftovi pomoči sem našel naj za par sekund izklopim tipkovnico pri ugasnjenem računalniku,vendar to ne deluje.Ker je to sistemska datoteka jo v MSDOS-u ne vidim.Kako bi lahko razpakiral samo to datoteko iz namestitvenega diska?Poskusil sem z ukazom (extract d:\win98\win98_51.cab vkd.vxd/l c:windows\system\vmm32) pa mi napiše no matching files.Kako pravilno napisati ukaz da bom zamenjal dotično datoteko?;(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica Asus Radeon 6870 na Lenovo plošči? Kako? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1409739 (8243) rzidar1
»

Računalnik noče zaspati

Oddelek: Pomoč in nasveti
465750 (5246) opeter
»

Formatiranje-Težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
241776 (1195) luksorzi
»

težava pri inštalaciji xp-ja

Oddelek: Operacijski sistemi
151272 (1006) Kunte
»

dodal se en disk, instalacija xp spodletela kaj storiti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
161590 (1352) amater

Več podobnih tem