» »

virus!!!help me!!!

virus!!!help me!!!

punisher16 ::

učeraj mi je nek trojanski konj zamrznil disk(nevem natančnega imena).ko pridem v windowse,samo nekaj riba,...nič ne naredi norton antivirus se sklopi,...in to je konec...potem lahko samo še resetiraš!pol sm si pa na drugi disk inštaliru win xp,da bi sformatiru tist disk z virusom pa mi lih tako ne jebe,k mam še na unmu disku neke podatke k jih nebi smeu izgubit:( !!!s pando active scan sm že probu sam mi ne najde nč!kako naprej?????

teac ::

Probaj še disk poskenirat iz dos-a.

F-Prot
NAVC- Norton command-line AV scanner.

punisher16 ::

žiujo!zdej sm si inštaliru pa updatu pando,...pa sm iz druzga diska skeniru disk z virusom pa mi tut pando zamrzne in se ne odziva več!!!ko pa hočem datoteke kopirat iz diska(z virusom) na drug disk mi napiše:cannot copy changes:the request could not be performed because of an I/O device error.aja kko pa scaniraš v dosu...sm zdownloadu un file k si mi dau link,pa unzipov pa kliknu,pa mi ful na hitro neki u dosu scana pa je gotovo!a je to to?sam po tem početju mi računalnik še zmjr ne jebe

teac ::

Preberi si Readme...drugače pa moreš najprej narest disketo s katero skeniraš disk.

TylerDurden ::

Kaj pa če ti je morda umrl disk?
Let\'s make some soap ...

punisher16 ::

ni mi umrl disk :)!!!s tistim dos scanom se nebom niti matrou,bom raje sformatiru disk,...sam zdj mi prosm še povejte zakaj nemorem kopirati na drug disk datotek ki jih s formatom nebi rad zgubiu!!!kot sm že reku mi napiše zgoraj opisano!!

iso2000 ::

Ali si se bootal v Safe Mode, ko si pregledoval disk za virusi?

punisher16 ::

nism se,...se pa bom,sam mi morš povedat kako se to nardi!!

iso2000 ::

Restartaš mašino in ob začetku, ko si že preko zaznavanja diskov, stiskaj F8 (mogoče pa F5? - vedno mešam). Uglavnem ko boš to pravilno naredil, se ti bo odprl meni za zagon winsov in tam izberi Safe Mode. Mašina se bo potem malo počasneje nalagala pa mogoče bo resolucija bolj zanič, vendar bo takrat morda instaliran AntiVirus deloval. Če pa poznaš ime Virusa, pa v Googla vpiši nekaj v tem stilu: ime_virusa removal tool. Pa boš dobil orodje za odstranjanje virusa.
Velik sreče!

punisher16 ::

ja to sm že use naredu ampak virusa ne dobi,pando mi zamrzne!!!pol ni nobene druge sanse tistih datotek kopirat???kr js bi tiste datoteke nujn rabu!bom mogu najbrž low disk format narest,...nullirat disk,sam pol podatkov ni več možno obdržat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Norton Antivirus se slabša, kakšna je alternativa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
649375 (7627) fruti
»

100%Cpe + ostalo

Oddelek: Pomoč in nasveti
112096 (1766) postar_si
»

Izšel Norton Antivirus 2004

Oddelek: Novice / Varnost
242628 (2628) lipicanec
»

Antivirus (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
615936 (4961) BigFoot
»

Na ker antivirus prisegate?

Oddelek: Programska oprema
241406 (1040) matter

Več podobnih tem