» »

Problemi z GF4 Ti4200

Problemi z GF4 Ti4200

franci ::

Zivjo!
Kupil sem graficno kartico ABIT siluro GF4 Ti4200 64MB. (nisem dal še denarja:)
Ko brskam po windowsih mi čez nekaj časa zamrzne. Pa me zanima če bi lahko bil kriv BIOS na grafični?
Prodajalec je rekel da mu je že ko je kupil grafično občasno zamrznilo. Ampak meni pa kar neprestano.
Zamrzne mi pa prav v določenih trenutkih. Npr. kadar grem na mIRC, ali pa kadar neko okno prenesem iz enega na drug monitor(imam dva monitorja) al pa če točno en direktori odprem.

Kje lahko sploh dobim nou bios za to grafo?
Hello, hello, hello, how low?

frenk ::

če grafična ne dela kot mora uveljavljaj garancijo:)

franci ::

Grafična je stara malo več kot eno leto. Danes pokličem če ima slučajno še vedno garancijo ampak dvomim da ima več kot leto.
A ve kdo, kje bi lahko našel novejši BIOS? A bi mogoče to pomagalo?
Hello, hello, hello, how low?

K0K0 ::

Poglej če se ti mogoče pregreva ker en moj kolega je imev podoben problem pa je pol ugotovu da je ventilator fuč.Zamenov iz zalmanom in zadeva dela ko šus.

ADF ::

Tudi moj kolega je imel podobno težavo in so bili krivi gonilniki (ko sva dala ene starejše gor, je vse delovalo OK).

franci ::

Dal sem originalne gonilnike s tega CDja, pa ni bilo nič bolje. Če bi se pregrevala, a nebi potem v igrah prej zamrznilo?
Bom šel danes na net ter Dol povleku program za odstranjevanje detonatorjev, ker sedaj sem šel samo povrh drugih. Upam da bo bolje.
Hello, hello, hello, how low?

Dead_Eye ::

Nov BIOS za grafično 99% ne bi pomagal. Po mojem je nekaj crknilo v grafični.... mogoče zaradi navijanja...:\ 8-O >:D
The one and only


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[težka tema] računalnik zmrzuje

Oddelek: Pomoč in nasveti
341841 (1533) solatko
»

Bo 300W napajalc dovolj za...

Oddelek: Strojna oprema
372162 (1255) laaz
»

GeForce Inno 3d 6600 LE in čudne texture v igrah...

Oddelek: Pomoč in nasveti
421934 (1297) Mirč
»

Računalnik zmrzne!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141249 (1055) planetparty
»

Škart Inno GF 4 Ti 4200?

Oddelek: Strojna oprema
432451 (1395) LeQuack

Več podobnih tem