» »

Radiator

Radiator

Boki_ ::

Kakšen se vam zdi ta radiator? Glede na to, da je aluminijast se mi zdi dokaj dober. Tut če je za 92 mm vente, narediš nastavek iz 120 v 92, pa je.
I'm back
  • spremenil: Boki_ ()

OwcA ::

Vsaj prebral bi lahko specifikacije:
Cevi skozi katerih teče hladilna tekočina so narejene iz bakra

Kot radiator nič posebnega, čudežev od njega ne gre pričakovati.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Eddy ::

Res je ... čudežev ne pričakovati...
Pa tudi zakaj bi delal fan adapter?
Nabavi raje noise isolator gancial ali pa black ice pro pa ni treba nič adapterev, pa še bolje bo hladil!
www.ekwaterblocks.com

Boki_ ::

A se vam ne zdijo tisti malo slabi zaradi tega, ker so pobarvani? Pa se mi je zdelo da ma tisti radiator največjo površino za odvajanje toplote.
I'm back

burkiburke ::

Daš gor enega Tornadota 92, pa je >:D .

Jackal ::

Daš gor enega Tornadota 92, pa je


Ampak potem pa izgubiš ves čar vodnga hlajenja, kar se tiče tišine.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

TribesMan ::

Tole je brezveze kupovat, mogoče bi zadostoval za hlajenje kake grafične ali NBja... ne pa procesorja... škoda denarja. Zadeva je že v osnovi zgrešena, saj uporablja samo eno zvito cev, kar pomeni veliko ovinkov, in veliko upora, pa še cev ima majhen premer... skratka žalost. Kupi si recimo en bakren kuler iz odpada, od kakšnega opel kadetta, ali kakšne japonske korete. Manj dnarja pa večji efekt. Nasploh je večina tehle "namenskih" radiatorjev v primerjavi z avtomobilskimi grelci kabin prava žalost.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Boki_ ::

Kaj pa radiator od aprilie skuterja, k mi ga glih eden ponuja skor novga z nedotaknjenimi rebri.
I'm back

tiborrr ::

TribesMan: Smesno je govoriti, da bi zadeva hladila GPU - Ce zna ohladiti sodobni GPU (R9800, FX5950), potem zna tudi procesor ;).
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

TribesMan ::

Močno navita grafična (RAM in GPU kuri v rangu 80W), medtem ko močno navir CPU kuri tudi 150W, zdej pa povej al bi se dalo al se nebi. Za nenavit CPU bi blo definitivno dovolj, vprašanje je kaj bi se zgodilo če začel navijat. Temperature bi ble najbrž višje kot z kakim dobrim zračnim hladilnikom... se ne splača pa kokr gledaš.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

tiborrr ::

Itak, da ne. Samo hecno mi je bilo, da si primerjal GPU z NBjem namesto z CPUjem, ki sta si po oddani toplotni energiji blizje 0:). Tale radiator je 'apn', pa naj burki rece, kar hoce. Najboljse pri njem je itak Black Ice serija, ki ima prekate kakor Yugo in Lada.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

boštjan ::

Najboljse pri njem je itak Black Ice serija, ki ima prekate kakor Yugo in Lada.

to pa zahteva tudi more money;)

tiborrr ::

To je pri takem radiatorju pac treba vzeti v zakup. Ali se bos mantral in ga spucal ali pa bos odstel molto pesos za novos radiatoros :)).
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Boki_ ::

No problemos por penesos. A je še kak store kjer majo radiatorje? Ma take poštene.
I'm back

tiborrr ::

Avtoodpad in ce lepo prosim, pokazes kako kobilico, ti znajo decki v roke poriniti skoraj nerabljeno Lado. Ce si pa zelo srecen, pa z njo odkopicljas ze za jurja :).
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Boki_ ::

Jst rabm majhn radiator 200X200mm pa da je globok, da ma veliko površino za odvajanje toplote.
I'm back

-neo- ::

Vzem yugota al pa lado, tud opel ni slab, ce pa nimas prostora si ga pa naredi, drugac ti bo se zal ce bos kupu kak majhen hladilnik!!!
npr:evo airplex 120,...:'(

WhiteWolf ::

kje dobiti tak radiator?

morphling1 ::

Pri Chevrolette Chevette. Mene en nov še čaka, da ga obdelam s shroudi :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

WhiteWolf ::

Pa se da to dobit kje v SLO oz. ga kdo prodaja, ker je idealen za v chiefteca, eno kletko za diske pac rabim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katalog radiatorjev evropskih avtomobilov (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
46569036 (37105) lufy
»

Bi L30 zdržala dve LADI?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
441824 (1118) DominusSLO
»

A bo ta radiator v redu?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
462720 (1783) nUMb
»

Vodno hlajenje - test 1

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
292054 (1462) Eddy
»

Pobarvati radoiator da ali ne ?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121661 (1446) VASkO

Več podobnih tem