» »

Problem domača stran v internet explorerju.

Problem domača stran v internet explorerju.

1966 ::

V internet explorerju imam problem z nastavitvijo domače strani.

Ob zagonu internet explorerja se mi nonstop zaganja neka reklamna reklamna stran, kljub temu da vsakokrat grem v nastavitvah spremenit naslov na mojo željeno stran. Kako naj odstranim iz računalnika to nadležno stran. Sem ze vse poskušal pa neuspešno, še zmeraj mi teži ob vsakem zagonu explorerja.

Vnaprej hvala za nasvet.

mare_ ::

root987 ::

To je kakšen adaware ali, vendar to močno dvomim, kak virus. Sicer pa velja kar je rekel mare + moj dodatek: nabavi si kakšno Mozillo ali Opero. >:D
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

MasterMind ::

Priporočam FireFox. Če nočš zravn brsklalnika še mail clienta in IRC chat klienta...

Matev ::

v operi slo-tech forum ne dela (vsaj men ne.

firefox je pa nekam čudno počasen in neroden
tko da zmeri izklopm vse slike in ni animacije..... za tale slo-tech forum je firefox idealno izbira (samo morš jasno izklopt prikaz slik - pol ti ne bo nben nadležn baner se rolu ob straneh - vse bo clean in nice

root987 ::

Počasen????? wtf? Na adslju mi navadna mozilla in firefox odpreta st v 2-5 sekundah - odvisno od časa dneva. Če ti je to počasi...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

MasterMind ::

Sm enmu sošolcu povedu za FireFox in je reku, d je hitrejši od IE! (je razlika v nalaganju... Firefox naloži najprej text potem slike, medtem IE naloži use naenkrat...)

Matev ::

sej pravm men je firefox še najbolš

k se da zlo hitr izklopt slike (ni tko kot v IE kjer morš čez celo đunglo pridt da jih izklopš)

in brez slik je tale forum zakon...... k ti nič banerji ne utripajo pa nben smajli se ti skoz ne reži v obraz
skratka milina

root987 ::

Smajlije se da izklopit tudi v nastavitvah. ;)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

kalcek16 ::

1966: pošlji mi mail pa ti pošljem program.
dean_skrlep@siol.net

hruske ::

dobra rec so tud bookmarklets

PersonaRudis ::

Jaz sem imel podoben problem. Searchcentral.cc. Niti ad-adware niti pest patrol da nista znala odstranit. Ker pa mi je šlo že kar na živce, sem uporabil njihov lasten program za odstranjevanje.:D Ironija. No, takoj ko sem z njim odstranil to nesnago, sem pregledal računalnik s ad-adwareon in pest patrolom. Nista nič našla. Nebom pa trdil da mi niso ničesar podtaknili.>:D

Ashrack ::

FIREFOX RULZZ!!!!

NE vem kaj se nekdo pritozuje da slabo dela s slikami in bla bla bla

Men dela super in ga uporabljam ze vec kot 3mesce!!! Samo na zacetku se ga mors pac privadit pa nekatere EXTENSIONe not nasnet...
....

Boki_ ::

Tukaj prvi link. Dela 100%.
I'm back

Spajky ::

Matev, jest tudi forume in vsakodnevna citanja berem brez slik, da se mi na dial upu hitro naklada in to z IE (brez auto osveževanja, da lahko berem offline brez OffLine packa), sem si pač napravil dve bliznjici na desktop do dveh *.reg fajlov (IE s slikami ali brez) in enostavno pokliknem in ko novo okno odprem ima IE pač drugačno nastavitev (sekunda! posla), ker se mi pred časom ni dalo pač vedno vlačit po nastavitvah... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Matev ::

spajki zakon ane

sem pa že mislil da sme edini ki ga motijo slike pa stalno režeči smajliji (nič nimam proti slikam ali smajlijem)

samo živcira me če se nekaj premika par cm stran od tega kar berem

root987 ::

Veliko večino slik, ki jih vidva omenjata se da na slo-techu izklopiti ... Smajlije, slikce "višjega" osebja, ipd. Je pa res da se raznih na strani in oglaskov na vrhu ne da... ampak to pa mislim da ni tako moteče...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Matev ::

mene ko grem, recimo na www.najdi.si kar na bruhanje sil
kar slabo mi rata

borisk ::

zdravo

js mam tud problem s začetno stranjo in sicer z msn
čeprav nastavim ktero drugo mi ob vsakem zagonu ofne msn;( :O

če ima kdo kakšne ideje bi prosil za mnenje


lp, boris

dëych ::

inštalirajte si adware kot je že nekdo napisal. potem prešaltajte na mozillo.

in še tole: start->run->msconfig->prtisn v redu..potem pa v startup odklukajte stran vse kar je čudno in brezpomena.:\

Lp

borisk ::

sej adaware uporablam (z najnovejšimi popravki)

bom še ono probal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najhitrejši brskalnik je ... Opera! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
9913171 (2787) BigWhale
»

Ameriško ministrstvo za domovinsko varnost odsvetuje uporabo MSIE (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
936775 (6521) OmegaBlue
»

Firefoxu je uspelo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
986863 (6863) Bakunin
»

Ikonce pod nicki (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
996409 (4744) V-i-p
»

Nova anketa! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ankete
1209234 (9234) moj_nick

Več podobnih tem