» »

Geforce 2 GTS 64 MB od podjetja YUAN?

Geforce 2 GTS 64 MB od podjetja YUAN?

Quake ::

Ali je ze kdo slisal za to podjetje?

Mlacom jih ima na ceniku in so zelo poceni.... mislim, da je 49.000 SIT 64 MB verzija.:D

tejo ::

Prvič slišim! 8-)

DrSergioDJ ::

Brody pravi, da so zelo dobri, kljub temu, da je nova firma, čeprov sam čakam na KYRO II, oz. mogoče bom počaku na KYRO III :D
...

Quake ::

A so OEM ali Retail variante?

DrSergioDJ ::

huh, to pa ne vem. Pejd na MLACOM stran, pa poglej pdo novosti, al jih pa poklič ( dans delajo koker vem, vendar pohit, ker nekje ob 17:30 zaprejo ( al pa ob 18h al pa ob 17h, lol, nikol ne vem točno ), pa jih praši :D
...

ChiefThunder ::

Dons je mlacom zaprt. Sej vseen za kakšno varianto gre, sam pomoje gre za retail...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

goranTNT ::

Jst se nism slisu.
Ti kr vzam GeForca, itak je "vseen" kje jo kups.

Mate ::

Jah ferma je nova... oziroma kitajska... zato je tok pocen... Pa ko jo bos dubu nekam mal napis kako se je obnesla... al pa en mini test napis

Quake ::

saj nisem rekel, da jo bom kupil..... mene samo zanima, kako je ta firma(je dobra, je slaba, je kartica hitra, kaksni so gonilniki, ....):D

Trenutno imam MX-a >:D

malinavc ::

ja sej gonilnike boš itak uporabu detonatorje tak de je vseen kaj dobiš zraven, a ne?
Važn sam de je gor čip geforce 2 :)
...odvisno s katere perspektive gledamo...

ChiefThunder ::

Pomoje se bistveno ne razlikuje do ostalih GTS-ov...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Quake ::

mah, ce je gor cip Geforce 2 GTS, potem se najbrz nimamo cesa bati :))

omejc ::

Iz potrjenih virov pravijo, da je kartica kvalitetna in se jo res splača kupiti, podatke o tem koliko se ta kitajska reč navije pa še čakam.
Do tedaj se pa lahko slinite.

PS: slin, slin...
:8):8):8)

||_^_|| ::

hmm..tole me pa zanima

omejc ::

Tako pišejo pri Mlacomu...

600S 64MB

600S temelji na drugi generaciji GeForce procesorjev. GeForce2 GTS tako omogoča 800 Mpix/s, 1600 Mtex/s ter 25M trikotnikov/s. Vsekakor je kartica zelo zmogljiva, z uporabo hitrega DDR pomnilnika (166MHz, 333MHz DDR), se najbolje izkaže v višjih rezolucijah, ko karticam z GF2MX čipom že poide sapa. Kartica je s svojo ceno 48.700 SIT z DDV vsekakor zelo ugoden nakup

Navalite in mi pustite kak kos...


:D:D:D

Quake ::

Sem ze prehitro kupil MX-a;((

blue96 ::

jest mam propheta, herculesa geforce 2 mx. dela super in sem zelo zadovoljen. samo omenim.:D:D
.

Huey P ::

Dajte res zvedet kako se kaj navijajo, ker bom mogoče kupil Yuan Geforce 256 32 SDR.... za 16.000 SIT

..::DOOM III: The Legacy::..

Quake ::

Huey: raje prilozi se nakaj jurjev in kupi MX-a.

Razlog: za nekaj malega vec denarja dobis novejso tehnologijo(T&L), 0.18 mikronsko kartico in povrhu se navija najbolje od vseh kartic na trgu!

Daedalus ::

Quake, na Jokerjevem forumu je pod rubriko Hardver nekdo zastavil vprašanje o tej kartici. Konkreten odgovor mu je podal LordFebo, ki je napisal, da je kartico testiral, da je za svojo ceno (49k SIT) zelo dobra in vredna nakupa. Če mi ne verjameš, pejd pa poglej sam. Gonilniki so pa Detonatorji, tko kot za MX-a. To je vse:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

omejc ::

Ja popraviti moram napako podjetje ni kitajsko temveč tajvansko.
Kartica se navija "povprečno" tako, da bomo zadovoljni vsi. Tu pa so uradni Yuanovi podatki, vendar nič novega...

Features

AGP 4X/2X 256-bit 3D/2D VGA card powered by nVIDIA GeForce2 GTS the 2nd generation GPU, the first shading GPU
AGP 4X support, including fast wtires and execute mode
2nd generation Transform and Lighting engine
1.6 GigaTexel fill rate and over 25 million Triangles/second
Perfect reflections and specular lighting effects with Cube Environment Mapping
Fully OpenGL ICD support for Windows 95/98/ME/NT/2000 and Linux
Complete Microsoft DirectX 7, Intel Pentium III SSE and AMD 3Dnow! support
350 MHz Palette-DAC provides the 2D resolution up to 2048*1536 @75Hz
On board 64MB 332MHz double date rate (DDR) memory with 128-bit frame buffer interface and 5.3GB/second memory bandwith
Extended 2D resolution up to 2048*1536 @75Hz
Extended D3D mode up to 2048*1536*32-bit true color with triple buffer plus Z/stencil buffer
Extended OpenGL 3D mode up to 2048*1536*32-bit true color
Supports DDC2B+DPMS and VIP2.0 Video I/O port
Multiple video windows with hardware color space conversion and filtering
DVD sub-picture alpha blended compositing
Hardware Motion Compensation delivers high quality and real time DVD/MPEG-2 playback
DVI out for digital TFT LCD monitor with the resolution up to 1280*1024*32-bit (optional)

Bla, bla...

Žal pa še nisem videl kakšen hladilnik je na kartici, žal...


:(:D:(

Quake ::

Nikoli nisem rekel, da dvomim v kartico! Ne vem, v katerem mojem postu si lahko zasledil, da bi v kartico dvomil.

Jaz sem samo vprasal, ce je dobra, itaq pa imam MX-a, ki svoje delo opravlja vec kot dobro!:8)

cyc ::

Jaz tudi kupujem graficno kartico, s tem da mi hitrost niti ni pomembna do neke mere, oz. mi veliko vec pomeni stabilno delovanje ...
Ima kdo GF2MX400 32MB od te firme YUAN in zadevo po moznosti uporablja (tudi) v linuxu?

Hudic je, da se cesa drugega sploh ne splaca kupovati ... G450 in radeon odpadeta :) Baje nvidiini driverji za linux delujejo brez tezav; bomo videli ...
lp, -- cyc


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Seznam starejsih grafičnih kartic - Katero izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
261579 (1111) CaqKa
»

Kera grafična je bolš?

Oddelek: Kaj kupiti
462674 (2068) _Mortal_
»

Graphic Card

Oddelek: Strojna oprema
251790 (1477) MaD_Mavr0
»

Nakup grafične

Oddelek: Kaj kupiti
241359 (1041) [t502]
»

KYRO 2 -- najboljši (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
614776 (3772) Paramedic

Več podobnih tem