» »

el. kitara

el. kitara

dreamlost ::

enkrat v bližnji prihodnosti (->ko bom mel dnar) nameravam kupit tole kitaro...
...pri big bangu sem se pozanimal koliko bi me prišla če mi jo uvozijo pa so rekli cca 305 000sit 8-O ...kako je to možno, ko pa v US stane "le" 900$...?

..rabil bi kakšen nasvet...ali naj jo naročim iz US? Na tejle strani sem mal gledal kolk bi me prišlo pa piše International orders (guitar) from 150$ kar je v bistvu kar kul...

pa še to... kaj pomeni:

PAYMENT INFORMATION:
International Orders Wire Funds To Our Bank
....js sem bol bukov glede bančnih zadev zato sprašujem

Jebiveter ::

no, retail cena v Ameriki je 1300$ kar znese cca. 250.000 SIT
Skupaj z postnino dvomim, da se ti splaca tole narociti iz Amerike.

Na tvojem mestu, bi se raje malo pozanimal koliko bi te prisla taksna Custom Made kitara v Sever Muzikalije (Izola). Za Sever kitare ti lahko iz prve roko zagotovim, da so vrhunske (ceprav bi glede na njihov web page sklepal drugace) poleg tega ustrezejo vsaki zelji, ko si sestavijo TVOJO kitaro.
Ce ze nameravas toliko zapraviti za kitaro (saj ne da je dosti, ampak tudi malo ni) ne bi bilo slabo, ce je ta kitara po tvoji meri! Vprasanje je kaj bi dobil po posti iz USA!:\

Tako, da ti priporocam, da poklices v Sever in se pomenis kako in kaj ter za kaksno ceno... Mislim, celo, da Sever ponuja garancijo na svoje Custom kitare se pred nakupom - ce z kitaro nisi zadovoljen ti naredi drugo (no, custom kitare se delajo v paru). Sam ne me zdej drzat za besedo ker nisem 100%...
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

icek ::

Kolega si je narocil LTD bas v BBju pa je na koncu obupal, ker je ni docakal. Po moje se ti ne splaca te ktiare narocat iz USA, ker dobis lahko tukaj tudi kaj dobrega. Razen, ce se ti gre za "image".
Rider of Theli
www.air-tv.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Električna kitara (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12115422 (346) ReRMh
»

Nakup iz tujine (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
608263 (4906) Dr_M
»

El. kitara

Oddelek: Kaj kupiti
363265 (2266) icek
»

Električna kitara

Oddelek: Loža
193317 (3080) (sic)
»

Akusticna kitara - do 35K ?

Oddelek: Loža
123893 (3730) Ales

Več podobnih tem