» »

Forte news agent

Forte news agent

Loki ::

A ga kdo uporablja?
Kako se nastavi, da se prenesejo tut vsa nova sporocila (ne sam headerji)?

TIA
I left my wallet in El Segundo

andrej ::

da, uporabljam za cisto vse newsgrupe. dela odlicno - se sploh vec nocem locit od njega:D
Gres v Group -> Default Properties -> Retrieve tab in potem Retrieve bodies for all new messages.

miranpozar ::

Ja, jaz sem ga tudi nekoč uporabljal, dokler nisem naletel na dosti boljšega Microplanet Gravity!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

JLP ::

Ja tud men je Gravity velik bl všeč.
Live long and prosper!

andrej ::

Gravity je sicer lepsi, ampak je neznosno pocasen. sem ga uporabljal nekaj casa za newsgrupe, ki niti niso bile tak prometne - kaksnih 100-200 postov na dan, pa je bil zelo pocasen. To se je se posebej poznalo na notebooku z 333 MHz celeronom in 192 MB RAM-a. Agent ga je na tej konfiguraciji dobesedno odpihnil. Od takrat naprej uporabljam samo Agent. Res pa je, da Agent ni uporabnisko prijazen, ko pa se enkrat navadis in ga spoznas potem si zelo zadovoljen.

andrej ::

najlepse pri Agentu je, da ne uporablja registra ampak dobre stare ini datoteke. Ko znova instaliram sistem na novo ne rabim delat ponovne instalacije Agenta, ampak samo naredim bliznjice. Vse nastavitve in newsgroupe pa ostanejo iste. Z Gravityem pa sem mel kar nekaj tezav...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava sprednjih luči in stranskih ogledal - kasko

Oddelek: Na cesti
185046 (4659) Klemzz
»

Katere TV serije trenutno spremljate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
738224 (6204) Gapi
»

Warehouse 13 - sci fi tv show

Oddelek: Sedem umetnosti
6998 (884) mihec87
»

BSOD malo drugače

Oddelek: Operacijski sistemi
202235 (1977) CaqKa
»

Mail reader

Oddelek: Programska oprema
131317 (1215) andrej

Več podobnih tem