» »

Mail reader

Mail reader

matic ::

Kateri program uporabljate za prebiranje elektronske poste razen Outlook expres??

pozorhudmaček ::

Katere programe?
Jaz grem ponavad kr na prvotno stran.Drgač pa sem mel tudi več različnih programov med drugimi tudi nek ReadMe(baje od slovenskega avtorja)amapak verjemi nobeden od teh programov ne seže Outlook-u do kolen kaj šele da bi ga presegel.Microsoft je še vedno(kar se tiče programovja)na prvem mestu.

Kekec ::

a ni outlook čist zadost, kar človek potrebuje za normalno delo!

`DoC ::

Tako je si moremo priznat da je Outlook res car na svojem področju pa čeprav zlo težko ampak je.;((
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

lordgreg ::

hja.. jaz tudi ne vem, kaj vsi vidijo na Outlook expressu, ko pa ima Outlook toliko funkcij, da je to skoraj nemogoče.. aja.. outlook ni samo za e-mail, če še kdo ne ve.. mail predstavlja v outlooku 15% funkcij.. to pa ni nič

BigFoot ::

jest uporabljam Outlook Express. sej bi Outlook ki je boljši, samo v Outlooku ne morš dobivat pošte iz svojih Hotmail accountov.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

lordgreg ::

hm.. tudi to se da naredit.. preveri malo outlook-ovo stran

PaJo ::

Hehe...

Jaz pa sem pristas Eudore, saj stavar vsebuj vse kar rabim:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

~Panter~ ::

A ma mrbit še kdo probleme z Outlook Expressom. Men se skor zmeri neki sesuva. Ko hočem prebrat mail, mi vedno mrkne, se ne odziva. Pol, k ga zalaufam u tadrugo mi ponavad normaln prebere. Mene mal mot to.;(

tejo ::

Jaz uporabljam Microsoft Outlook.

whatson ::

Netscape Messenger 4.x

sem se pač navadil in vse arhive mailov mam v tem formatu...

:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

matic ::

Ja Outlook expres ima za mojepojme precej bugov.. in ze 2x se mi je zgodilo da po kakih parih mesecih uporabe zacne fulllll pocas delat in ne ostane druzga kot ponovna instalacija kopletnih winsov zato sem zacel uporablat Outlook k je dokaj v redu, samo ni mi vsec interface za delo s posiljanjem in prejemajem datotek.. ne mores insertat vec kot po 1 file pa tudi z savanjem mi je precej smotano.. lahko bi bilo bolje se posebej drag&drop.. Poleg tega pa je outlook samo za branje emailov prevec masiven.. ker ni namenjen temu in je res tako kot je reku LORDGreg.. 15% ... v Outlooku mislm da se tudi ne da prebirat newsev ali se da?? 1x sem gruntal pa sem potem zato uporabil kar expresa.. kdo kaj ve o tem?

Zato me malo zanima kaj je se usefull?? Mogoce pozna kdo kksn skinable mail reader?? :) FAncy! ;) Po moznosti je ql ce podpera poleg mailov tudi news!

matic ::

Se neki.. a je kdo ze importiral iz "tavelikega" Outlooka .pst file v tamalega outlooka (expressa).. meni javlja neko napako ko hocem to narest.. mail account mi prebere.. pst file pa nece!? ko dam import in Microsoft Outlook ter Next> javi:

Message cannot be imported from the MAPI client.
An error has occured.

andrej ::

V outlooku se res ne da prebirat newsgroup. Pred casom me je to motlo in sem uporabljal OE, vendar sem potem presaltal na Outlook, za newsreader pa uporabit Agenta, ki je enostavno odlicen. Je mali, nimas frk pri instalaciji (ker uporablja ini datoteka ga lahko lepo kopirat in samo naredis bliznjice in to je to - ZELO uporabno) in dela hitro. OE je bil pri malih newsgrupah pocasen, Agent pa mi na vec kot 2 GB dela hitro pa se zanesljivo. OE se je dostikrat sfuzlalo tak da sem mogo cisto na novo downloadat sporocila, ker jih je kar zgubljal...
Skratka kombinacija Outlook + Agent mi zelo dobro sluzi...
Drugace pa Outlook 2002 dela z Hotmail accounti....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uvoz emailov iz Outlook Express winXP v Outlook win7

Oddelek: Pomoč in nasveti
82556 (2466) Ziga Dolhar
»

outlook express problem s količino

Oddelek: Programska oprema
61869 (1796) Duhec
»

outlook expres slovensčina

Oddelek: Programska oprema
126265 (5835) flukturr
»

MS Outlook in Gmail

Oddelek: Omrežja in internet
123829 (3657) Jan987
»

Outlook preveč "NEVAREN", kaj uporabiti?

Oddelek: Programska oprema
252263 (1879) Bass0

Več podobnih tem