» »

Mp3 avto predvajalnik

Mp3 avto predvajalnik

TheHijacker ::

Upam, da ta tema spada pod računalništvo. Vsaj glede mp3-jev. Spravljam se kupiti avtoradio, pa ne vem kaj naj kupim. Nujno bi moral imeti možnost predvajanja mp3 cd-jev, ker jih imam ogromno. Poznam samo Aiwa model, ki pa vsi pravijo, da ni v redu. Je mogoče kdo lastnik in mi lahko pove kaj več? Kaj pa modeli Kenwood? Baje so preveč dragi. Ali so boljši od Aiwe? Pripravljen sem dati do 80k. Mogoče malce več.
Hvala.

Loki ::

Yep, Aiwa smrdi.
Drgac je pa JVC izdal enega, sam ne vem, ce je ze v Sloveniji.
I left my wallet in El Segundo

TheHijacker ::

Kaj pa cene? A ima kdo kaj takšnega v svojem avtu?

andrej ::

Kenwood seveda ima model, ki podpira MP3. Polej na njihov page
se nekaj drugih proizvajalcev ima taksne radie - idi na googli in poisci malo, nimam linkov v glavi. Cene? Kaj sem gledal je blo vse okrog 200-300 USD minimum...
ce pa kdo pri nas kaj takega prodaja pa ne vem. me tudi zanima:D

Ribicija ::

Imaš en model Od AIWE CDC MP3, ki se ga da dobiti pri nas cena 99.000SIT. Dobiš ga lahko v Netstore v MB, NM, MS in NG.

andrej ::

cool, to pa nisem vedo. kak se obnese?
a ce ga kupim mi ga zmontirajo tudi ?;)

OZZY ::

Jest sem mel doma par dni kenwoodov model,ki je predvajal mp3-je in stvar kar seka morem reč. Drugače pri nas stane mislim da okoli 90 jurjev, jest sem ga pa dubu za 65 in sem ga potem prodal.
Go with the flow.

TheHijacker ::

OZZY: če lahko še kakšnega zrihtaš po tej ceni ga takoj kupim... Kater model točno? KDC-mp6090R ali KDC-mp8017.

OZZY ::

Ti bom jutri povedal ali lahko dobim še kakega kenwuda (enkrat proti večeru). SAmo kar dobim je enkratno. Se pa moram pri frendu kar hirto zagrebst ko kaj dobi, saj ostali hitro stvari pograbijo.
Ker model sem pa mel pa ne morem reč, ker tako podrobno nisem pogledal.
Go with the flow.

OZZY ::

No mal prej ti bom povedu.
Sem poklicu tistega, ki mi je stvar zrihtu. Žal ne more zrihtat nič več, saj ne dela več v tisti firmi.
Go with the flow.

TheHijacker ::

Damn:(
Poznaš še kakšnega, ki bi lahko zrihtal po takšni ceni? Kot sem že rekel, takoj kupim.

Ribicija ::

Andrej: Zadeva dela odlično. Edino kar je je to da ima polno lučk in takih fint. Vse samo bliska. :))
Montaža pa ....

OZZY ::

Hijacker: Žal ne, ker ne poznam nobenega (razen tistega frenda Gregorja), ki bi se ukvarjal z avto akustiko.Žal.:(
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7915606 (12215) Damjan Jagar
»

Kateri Mp3 Avtoradio nabavit ???

Oddelek: Na cesti
81410 (1276) jRk0
»

JVC ali Kenwood

Oddelek: Zvok in slika
71151 (966) andrej
»

MP3 Avtoradio

Oddelek: Na cesti
71283 (1039) jugonostalgik
»

Avtoradio + zvočniki

Oddelek: Na cesti
211791 (1632) MadMax

Več podobnih tem