» »

Katero konzolo

Katero konzolo

DrSergioDJ ::

Katero konzolo bi se splačal kupit za ene normalne pare, seveda rabljeno. Imam ponudbo za PS 1 z dvema jopadoma, čipom, vsemi kabli, cca. 30 iger, dela brezhibno, k je od frenda, cena : 35k. Je vredna cene?
...

Rott-von-weiler ::

ni vredna ker dobiš pri osterajharih za taužnt šilingov al še manj isto ps1 pa tisti jojestik si lahko zraun kupiš če češ pol pa maš igre te naše bolj poceni po 800sitov edino če si mahnjen na originale pol bo malo težje pa ne vem zakaj ps1 mal počaki pa kupi ps2 pa glih tak lahko stare špile vse špilaš maš dvd pa še kup drugih stvari pa še čipe maš skratka vse ps1 bo počasi umrl nazadnje sn ps2 vido za 5400sch+čip 700sch pa že rula
35k pa ta nebo nikol dobo edino če bo koga fajn nagno:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Huey P ::

PS1 ni vreden 35k!
Raje vrži malo več keša pa nabavi PS2 za cca 80k... ali pa SEGA Dreamcast al kaj je že...

Če pa dinar ne da pa lahko za cca 2.000 kupiš Familiy Computer...


..::DOOM III: The Legacy::..

slycer ::

Hja najbel zaston konzole je če greš na www.emux.com, pa si tam downloadaš emulator, pa uživaš v špilih, ki so bili še ne tako dolgo nazaj uspešnica.
PSX-a se ne splača kupovat, ker je že zdavnaj zastarel. Lahko kupiš Dreamcast (ki že zahaja in počasi crkuje), za 30 Ksit. Na njem je še vedno precej dobrih iger.

Rott-von-weiler ::

ja samo za dremkast niti približno ni tolko špilov kot jih je za psxje pa še ena varjanta da si dvd-player komponento(zunanjo) ne za comp spremeniš v konzolo to sn čito v hrvaški reviji psx samo zdaj sn v službi pa ne morem pogledat zakaj se pravzaprav gre bom pa ko pridem domov:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Luka Percic ::

A vam gre za število špilov? Meni je bolj pomembna kvaliteta. Na Dream castu je pa zadosti kvalitetnih iger.

DrSergioDJ ::

jah, men so pa špili, k so za PS boljši :D
...

R0K ::

sej so bolsi sploh kak thps2

DrSergioDJ ::

aaammm, se neki. a se lahko na DC-ju špilajo tud piratski špili ? ker za PS 1 vem da ja :D
...

DrSergioDJ ::

hhmm, se neki. NAjdu sm, da je možno kuput nek
Sony Playstation RFU adapter , s katerim naj bi se direkt na TV prklopu. A to potem priklopis tam, kjer mas drgač recmo kabl od antene/kablske? Ker jest mam v PC-ju TV kartico, pa mam tud ta izhod, in pol bi lahko prklopu na tv kartico, przgau Tv tuner in poisku kanal, ter spilu prek monitorja, ne?
...

Huey P ::

Kolko jaz vem na Dream Castu ne moreš igrat piratskih.....
Bom šel pogledat pa ti povem natančno... za 15 min.


..::DOOM III: The Legacy::..

Axl ::

Kot ponosen lastnik odlicne konzole Dreamcast ti povem, da obstajajo piratski spili.
Vstavis BOOT CD.Ko se le ta nalozi, pa vstavis kopijo igre in to je to.

Lp,
Axl

Matek ::

Ja, obstaja pa tudi PSX emulator za Dreamcast, in s tistim so igre še lepše, ker ma DC bolšo grafično ko PSX.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Axl ::

Ja, res obstaja tudi emulator, samo na zalost deluje le za eno igro t.j. Gran turismo 2(se mi zdi, da to).

DrSergioDJ ::

se vedno me zanima, če ta moje teorija glede RFU adapterja drži. a ga kdo ma doma ( adapter ), da bi lahko sporbu pa povedu.
...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretepaške igre - katere so najboljše za pc?

Oddelek: Igre
243976 (2378) opeter
»

PlayStation 3 Slim tudi uradno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
5913063 (8925) Jst
»

PC pretepačina

Oddelek: Igre
303593 (2770) casiouss
»

Iz PS-ja na PC (ali je to možno?)....

Oddelek: Igre
51221 (1187) opeter
»

HALO in Bungie Software (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
584948 (4424) ABX

Več podobnih tem