» »

JVC ali Kenwood

JVC ali Kenwood

PIII850 ::

Zanima me kateri avtoradio je boljsi. Zanima me predvsem kako je v praksi z predvajanjem MP3, saj nekateri mp3 avtoradiji ne omogočajo previjanja mp3 komadov, ne omogočajo vseh bitratov, prav tako je baje potrebno čakat da se mp3 komadi nalozijo ozirom da se kompleten cd prebere itd.

Torej kaj je boljse (osebno se mi prvi vizualno bolj dopade) JVC KD SH99R ali Kenwood KDC MP6090

Hvala za informacije

Jst ::

+ ali kateri mp3 avtoradio podpira VBR in ABR?

PIII850 ::

No kaj zdej a noben nima teh zadev, al tako slabo delujejo. Dajte prosim tisti ki imate doma te stvari malo kaj o tem napisat


THX

lp

grizli123 ::

Kupi JVC-ja!!!! Ne bo ti žal.... Kolega si ga je lani kupil in je tudi izbiral med kenwoodom in JVC-jev. Po raznih testih se je odločil za JVC-ja. Bere vse MP3-je....

Ja res je. Pri vsekm avtoradiu MP3 na začetku malce čakaš, da se naložijo MP3 komadi. Kako dolgo čakaš je odvisno od količine komadov na CD-ju. Ta čas pa je vsekakor zelo majhen, tako da si ni potrebno beliti glave s tem...
Some people... they call me GRIZLI... :)

Zgodovina sprememb…

PIII850 ::

Kaj a v celi sloveniji ima samo eden tašen avtoradio al kaj??? Dejto mal vec napisat tisti ki zadevo poznate in jo imate


THX

Roman ::

Jaz imam kenwooda preprosto zato ker sem ga dobil ugodno. Stvar dela zelo uredu. Mp3 lepo kazejo Id3tag. Sicer pa je tudi ostalo kar se radia tice super sploh proti pioneerjem. Gumbov je mal, ekran je dokaj velik, pregleden. Na radio lahko prikljucis DAB oz. changer. Dokupis se dalinca in imas vse.

To je kar se tice kenwooda. Pomembno: MP3 dela tko kot je treba.

Pisk ::

jvc je 20k drazji od kenwooda.
zakaj pa naj bi bil boljsi mi ni jasno.
go 4 kenwood!
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

andrej ::

jaz mam tudi kenwooda in sem zadovoljen. JVC-ja nimam in ga nisem vido zato ne morem nic posebej priporocat....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaščita za cd avtoradio

Oddelek: Na cesti
291762 (1397) Dr_M
»

[MP3] avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7915608 (12217) Damjan Jagar
»

kateri avtoradio z mp3

Oddelek: Na cesti
161880 (1642) _Dejan_
»

Avtoradio

Oddelek: Na cesti
222133 (1698) dela
»

MP3 Avtoradio

Oddelek: Na cesti
71283 (1039) jugonostalgik

Več podobnih tem