» »

[MP3] avtoradio

[MP3] avtoradio

1
2
»

BlackHole ::

Kurnik, kje imajo takšne cene?
LP Marko

Vikking ::

zanima me razlika med pioneer 3700 in 3730, če je razlika samo v osvetlitvi?

Binji ::

samo v osvetlitvi in pa barvi ploscice
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Binji ()

kokoon ::

mene pa zanima za katere mp3 avtoradije veste da ZNAJO sledece:

1. random/shuffle - OBOJE: folder ALI disc
2. pavza med MP3 komadom (med traffic announcements ali pri rocnim preklopom na drug source)
3. dobra zascita proti tresenju
4. mute

mam namrec eno prastaro aiwo, ki je sicer prov okej, ampak prve 3 stvari mi pa ful manjkajo.
[kokoon]

kokoon ::

pa se to - kaj d *** je s pioneerjem da daje take bedne displeje na avtoradije?!? segmentni lcd na vseh avtoradijih do 60 cukov?!?
[kokoon]

matk ::

Jaz imam recimo JVC KD-LH7R in ima vse tri prve funkcije, četrta pa je nekako na pol. Ima funkcijo ATT, ki zelo zmanjša glasnost s pritiskom na en gumb, ni pa popoln mute. Imam ga dve leti, tako da novi modeli sigurno to podpirajo.

Glede Pioneerja 7700. Rad bi videl eno slikco z rdečo osvetlitvijo, ker so vse zelene. Pa zanima me tudi, če je displey samo modre barve. Ker mi vse to deluje preveč pisano. (saj vem, tud moj trenutni radio je kot diskoteka).

Tomay ::

Sem končno nabavil 7700 pa me moti nekaj stvari:

Ali lahko spreminjam barvo tipk z zelene na oranžno ali kaj drugega, al bo treba ledice lotat? >:D

Modrega displaya mislim da ni mogoče zamenjat, me pa malo moti, ker sveti kot nor. A se da svetlost nastavljat.

Pri displayu pa me moti še, da vsake toliko invert naredi, torej če je prej modra samo številka postaje, je potem tekst črn vse ostalo pa modro. Tako da še bolj bliska.;(( A se to da izklopit?

Kako ugasneš raido? Demo mode sem izklopil. (mogoče če držiš source tipko, pravkar sem se spomnil :))

BTW navodil za uporabo še nisem prebral, sem pa šel skozi vse nastavitve.
Voodoo 4Ever

Dr_M ::

model z rdeco osvetlitvijo je 7760 ce me spomin ne vara.
in ja, oel je samo moder.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr_M ::

Pri displayu pa me moti še, da vsake toliko invert naredi, torej če je prej modra samo številka postaje, je potem tekst črn vse ostalo pa modro. Tako da še bolj bliska.;(( A se to da izklopit?

a pol mas isti problem kot jest. najprej mi tega ni delu, potem sm pa montiru ojacevalc in woofer, se mi je pa kr negativ pojavu in se zamenja vsakih 10sec.
v navodilih sm neki gledu, ampak nc najdu. bo treba mal bl pogledat. sporoc ce bos kej ugotovu :)

Kako ugasneš raido? Demo mode sem izklopil. (mogoče če držiš source tipko, pravkar sem se spomnil :))

tocno tako :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Tomay ::

A je že kdo probal svoja ozadja za oel displaye?
Poglejte to

Navodila
Voodoo 4Ever

Dr_M ::

Tomay: neki za naju klik
za oel slike zamenat mi pa ni jasn, kere gumbe je treba drzat pr 7700...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

matk ::

A lahko kdo objavi kje sliko modela 7700 z rdečo osvetlitvijo? Me zelo zanima. Lahko tudi na mail oziroma ZS.

Dr_M ::

hehe 7700 ma zeleno in rdeco osvetlitev ;) :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

matk ::

Vem da ima tudi rdečo osvetlitev, a je še nisem videl. :D

everyone ::

Mene pa zanima ali že kdo prodaja autoradio-je s podporo MP3 na nosilcih DVD (torej imajo DVD reader in ne CD) in/oz. podpirajo tudi druge formate, recimo ogg? Že v naprej hvala....

Valentin ::

V Merkurju sem kupil avtoradio Lenco CS-174.
Poleg mp3 CD-predvajalnika ima tudi USB in SD MMC Card vhod. Preko USB lahko poslušamo glasbo s spominskega ključka kot tudi prenosnega mp3 playerja. Skoraj, da ne rabiš več CD enote... Zvok je super, rokovanje enostavno, skratka navdušen sem. Tudi cena je zelo ugodna, 29.900Sit.

Toplo priporočam.

klik.

CaqKa ::

super informacija..
se morjo razširit tile playerji in bo :)
bom z sd kartico lahko vsepovsod poslušal muziko.. in na playerju in v avtu in na računalniku :)

zile ::

Valentin: a se ti da malo bolj opisat Lenco avtoradio, ki ga omejaš. Je mogoče pri njem, kar te moti? Kako se prestavljaš po komadih?, etc...

everyone ::

Saj je v redu USB, SD in MMC. Vendar bi bolj prav prišel DVD reader, saj me DVD medij stane 100 SIT in na njega gre več kot 4G podatkov. Posnamem jih lahko veliko za malo denarja. Izbirat glasbo, ki bi jo rad poslušal v avtomobilu, pa se mi večinoma ne da. Najraje vklopim RANDOM nad mojo privatno CD teko pretvorjeno v MP3.

Valentin ::

Meni se pa zdijo CD-ji štorasti, da se mi valajo not po avtu, pa še menjavanje je zoprn med vožnjo...
Seveda bi bli bolš DVD-ji. Še bolš pa vgrajen kakšn 20GB disk naprimer. :D
Pa ni panike, spominski ključki bodo kmalu dohiteli tud DVD-je, no ja, vsaj po kapaciteti.

@zile
Zaenkrat me še nič ne moti, res pa je, da nisem še sprobal vseh funkcij. Aha, mogoče to, da se pri močni svetlobi slabo vidi, kaj piše na display-u.
Prestavljanje po komadih je zelo enostavno, s pritiskanjem in vrtenjem gumba za glasnost levo-desno. Podobno štelaš tudi barvo tona, balans in fader.
Super je tudi, da si radio zapomne, kje je nehal igrat, ko ga izklopiš in potem naslednjič avtomatsko igra od tam naprej...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Valentin ()

CaqKa ::

na isti pesmi ali celo na istem odseku pesmi kot je nazadnje končal?

Valentin ::

CaqKa, ko ga prižgeš nazaj, začne igrati točno od tam, kjer je nehal - na istem odseku, to je času pesmi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Valentin ()

bzp ::

Valentin: kaj pa branje RW-jev, ma kej problemov?

Valentin ::

Po tehničnih podatkih naj bi bral RW, bom pa še sprobal ob priliki, ker se sedaj v glavnem vozim z motorjem :D

Mate pa tukaj še navodila, kjer se da še marsikaj videt, kaj vse zna...

bzp ::

A je navigacija omejena na prejsnji-naslednji file, a se da kaj po direktorijih sprehajat? Podpora playlistam (.m3u)?

kokoon ::

tale iz merkurja mi zgleda cist tocno tko kot en ki sem ga vidu (zgleda da je re-brand), ki pa je mel totalno obupen sound, in, najhujse, NI POZNAL +/- FOLDER!!! znal je samo +/- 10 komadov al neki tazga.

neumno.
[kokoon]

turskicaj ::

Živjo,
mogoče bo vprašanje zvenelo malo nenavadno pa vendar.
Ali je mogoče prenosni Mp3 predvajalnik povezati z avtoradijem (na CD), ki je serijsko vgrajen v avtomobil (renault Clio ali audi). Če je mogoče ali obstaja kakšna stran, kjer bi se dobil načrt kako predelati oz. povezati radio in predvajalnik.

Lp

TC

CaqKa ::

fm oddajnik.
kakih 50 postov višje smo ga omenjali.

Valentin ::

Preizkusil sem RW, dela normalno.
Če so pesmi posnete v mapah, jih igra normalno, vendar nima možnosti izbiranja map... kar pa mene niti ne moti.

Podpora play listam? Nisem opazil.

Sicer pa, kot je že nekdo rekel, tudi meni se ne da izbirat muzke med vožnjo, če mi ni komad všeč, ga pač preskočim.

Super je tud Random funkcija, ali pa par sekundno predvajanje vsakega komada...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Valentin ()

Damjan Jagar ::

ali pa par sekundno predvajanje vsakega komada

To ti je všeč? In kako je z časovnim intervalom predvajanja? Se vedno začne na določenem času (npr. od 1:00 do 1:10)?
http://jagar.si
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri avtoradio?

Oddelek: Na cesti
476134 (4314) Vikking
»

Kateri Mp3 Avtoradio nabavit ???

Oddelek: Na cesti
81410 (1276) jRk0
»

Kater avtoradio in katere zvočnike? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
525781 (4187) dunker
»

avtoradio MP3 - katerega do 70.000?

Oddelek: Na cesti
152138 (1959) Sydk
»

mp3 avtoradio

Oddelek: Na cesti
232390 (1885) Tody

Več podobnih tem