» »

Driverji za data kabel

Driverji za data kabel

mblazi22 ::

Mi prosim kdo lahko pomaga. Imam sony ericsson T310 pa se mi je sesu softweare. Kabl sm si dobu samo driverjev ne morm dobit in tudi softwear ne morm dobit. Če ve kdo kje boi se ga dalo dobit naj mi prosim sporoči.

Hvala za odgovore! :D :) ;)

Ne kriči že v temi!

Phoebus ::

Kako ti je pa uspel tko sesut telefon da moraš softver na novo gor naložit? Ali sem narobe razumu?

Imageov telefonskih firmwareov je polno po netu, so pa to rožice.

mblazi22 ::

Saj ga nism nč flešu. Po moje so to samo sonyericssoni. A bi vedu kje bi dobu softweare. Kaj so pa te rožce?

BigWhale ::

Se nikol se nisem slisal, da bi kdo nucal driver za kabel... ;)

Phoebus ::

BigWhale: On pomojem rabi flesher+firmware

mblazi22 ::

A ne a pol pa rabm samo program za to delt da mi spozna telefon. A bi vedu kje se dobi program da bi si znjim lohko ložu softweare gor in kje ga bi dobu?:\ :D ;) :P :)

Phoebus ::

Ja sej. rabiš ta software, ki ga boš dal na telefon. Ta software je firmware telefona. Napiši v google T310 firmware. Ni free zadeva as far as I know.
Softvera za flashat teelfone je cel kup. Eden je npr Dejan flasher (za Nokie). Na mobisux ti bojo pomojem velik bolj pomagali. Pa uporabljaj izraz flashati in ne "priklopiti in inštalirati" ali, še hujše, "naložiti", ker zveni kot bi hotel koga položit ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy note BRICK

Oddelek: Mobilne tehnologije
203656 (3143) CaqKa
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810132 (6118) zolja
»

Simobil Vodafone- modem Huawei E220 from 3.6Mbps to 7.2Mbps firmware update (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6116536 (9001) alespot
»

homemade Mac?

Oddelek: Operacijski sistemi
443533 (2006) robbe
»

RADEON 8500 => 9100 flash => USPEH!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492429 (1646) Zheegec

Več podobnih tem