» »

Water Wetter oz. tekočina za hlajenje!

Water Wetter oz. tekočina za hlajenje!

R@C@ ::

Tkole, vidu sem da prodajajo za v napeljavo vodnega hlajenja neko rdečo vodo Water Wetter po imenu. Pomoje je to ena hujših bedarij kupovat, ker je prav poštena cena, sam me pa kar konkretno zanima kaj je notri!

Jest bi namreč hotu met modro tekočino, pa še ne vem kaj bi destilirani vodi primešal?! Sej bi dal kr Vitrex notr, sam pol se bojo nehal rekordi na Colin McRae, ker bom zadet k opica tam za compom!:D

Huey P ::

Daj not AntiFreez za rdečo barvo pa jagodni sok:D:D:D
..::DOOM III: The Legacy::..

DrSergioDJ ::

amm, jest sm že najdu neki podobnega,je pa zadevca zelo kul, ker se sveti pod UV lucko ( neonko ) mas vec barv, pa kaj bi govoru, kr poglej si sam :D
...

OZZY ::

A ne pripomore ta dodatek tudi k boljšemu prenosu toplote? Enkrat mislim, da sem o tem nekje bral.:|
Go with the flow.

Pretorijanec ::

Če hočš neki plauga uporab modro galico. Dobiš v Baumaxu,... Bo pa tut zlo dobra proti nastajanju alg!

R@C@ ::

Tole z modro galico je pa huda ideja, kako pa to zgleda?
Če se prav spomnim je to kao en vijolčn prah (je že mal daleč O.Š.), k ga zamiksaš v vodo, sam ne vem a se to kej začne nabirat potem ob cevi al ne?

Drgač pa svaka čast za to idejo. Kolk pa stane tolelele?

ChiefThunder ::

Ta shit mam pa jz doma; to je drgač za špricat vinsko trto, je pa v takih modrih kristalih (vsaj tista kj jo mam jz). Najbrž ne more bit prov draga...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Pretorijanec ::

Stvar je poceni. Zlo poceni. Je pa to moder prah, ki se, v stiku z vodo raztopi v vodi. Torej se ne preijemlje na robove,... Samo en problem je. Ko daš modro kalico v vodo, postane voda električno prevodna. Samo če maš use dobr zatesnen, pol ni problema. Zgleda pa zloooo ql.

b4d ::

Jaz bom dal kr antifriz notr mora pa bit Valvoline : )|O
b4d.sablun.org

Binji ::

Deejay_duck: jagodno vodko pa eno luknco v cevi da ti bo vn izhlapevalo:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

R@C@ ::

Pomoje raj eno cevko, da bo izhlapevala meni v grlo! ;)

andro ::

Pretorjanec ti si se malo zmotil VODA je takar tak prevodna, pa če je navadna ali pa destilirana ali pa dodatkom bakrovega(II) sulfata (CuSO4).:D

Vsi ostali, kaj vam gre samo alkohol po glavi?:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Pretorijanec ::

destilirana voda je skoraj neprevodna. Modra galica jo naredi zelo prevodno. Voda+modra galica se uporabljata pri galvanizaciji!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cl + H2O

Oddelek: Šola
193982 (3494) Kamran
»

Kolk vode ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141800 (1459) Golden eye
»

VODNO - LEP IZGLED

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
322853 (2244) burek8
»

Hladilna tekočina

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81086 (910) Kaboom
»

Tekočina za hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
182113 (1877) ABX

Več podobnih tem