» »

QoS: kako do različnih pioritet?

QoS: kako do različnih pioritet?

shock ::

V eni temi sem bral nek odgovor glede bandwitha, da če poštimaš pravilno QoS glede ACK pakete, potem nimaš več teh teav kar se tiče downloada in uploada. Zdaj lepo prosim, če bi nekdo dal kako informacijo več kako se to res dejasnko poštela oziroma kako lahko dodelimo raznoaznim paketam svojo prioriteto. Prosim tudi, če mi že nameravate dajati kake srani, ne mi dajat neke strani ki nimajo veze nič s to zadevo, ki sem jo jaz omenil.

Rabil bi informacije za windows in tako za llinux.

Lp, Borut.

Yeznick ::

Mogoče tole? http://www.neoseeker.com/Articles/Hardware/Guides/winxptweak/6.html

Meni internet po tem posegu dela kar dosti hitreje. Imam pa pri Telemachu modem Thomson.

LP,
Yeznick

Reso ::

Ko se mi je še dalo pisati skripte sem naredil nekakšno beta verzijo avtomatskega štelanja firewalla in QOSa preko bash skripte. Skripto najdeš tukaj . Mogoče ti bo kaj pomagala pri učenju QOS za resne namene pa še ni dovolj dobra.

CaqKa ::

z qos v xp se mislim da ne da kaj extra dosti štelat. rajši si nabavi netlimitera boš prej fertig.. za linux pa sem ziher da kaj osbtaja... poguglaj.

shock ::

saj sem googla, samo ne vidim nikjer en konkreten primer ki pipe TO JE TO. Zanima me kjese naštima tisto prioriteto ACK paketov, tako da prekočijo celo čakalno vrsto. In s tem bi vsi bili veseli tudi z zafilanim uploadom.

Primoz ::

lartc.org
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World in Conflict (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1118959 (4551) Jst
»

GeForce 8800 GT uradno predstavljena (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
18811647 (11647) PrimozR
»

ATI Crossfire SLI

Oddelek: Strojna oprema
71596 (1415) jest10
»

So tile poceni Apacer RAMi pri PC-DOMu za kaj? Se kaj navijajo?

Oddelek: Kaj kupiti
261628 (972) OZZY
»

Preizkusi NV35-čipa

Oddelek: Novice / Grafične kartice
221748 (1748) AtaStrumf

Več podobnih tem