» »

maček in računalnik

maček in računalnik

1
2
»

madmitch ::

Gonilnik, ni kaj, odlična rešitev. Da te ni sram! In potem se s tem še hvališ. Res lepo.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Blum ::

moj muc je pa kar na monitorju, pa tut žviva v simbiozi... on mi z repom briše enkran, tak da ni zapackan, js pa njemu dajem prostor da se greje ;)

(muc, 7.9kg)

Tear_DR0P ::

Hmm ka pa če si daš gor en vent na ful obratih. Mačke si grozijo na ta način, da pihajo druga na drugo. Verjetno si tvoja muca ne bo želela pretepa s tako velikim in zelo pihajočim stvorom.

Aja btw.Oddam mačko (živo)
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

opp_us ::

Ko mi je maček prvič pihnil sem mislil da se bom usral od strahu. Bilo je gljih ko se je skril po postlo, jaz sem mu pa z roko mahal. Refleksno roko odmaknil in potem šel naprej svojo pot. Sam mački majo radi svoj mir, tako da je bilo to zadnjič da sem ga takole razdražil:)

ali3n ::

:D ko ga 100-tič razdražiš, je že nakuliran...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

opp_us ::

veš da:)

NoUse4AName ::

Meni se je macka enkrat zagledala v monitor in zamenjala kurzor za kaksno muho. Ker ga je zacela lizat, pol sem kurzor malo premaknil ona mu je pa sledila z jezikom :)

Brilko ::

Jao, jst mam tud 1A mačka, ful je faca - perzijec je. In potem pride na mizo pa se počasi sprehodi mimo monitorja, rep vzignjen (kot da bi bil na prehodu za pešče) in počasi gre do ekrana in se tam namesti (zakriva mi pogled), potem pa ej več možnosti, ali se tam dol uleže, ali stoji in gleda mene ali pa v ekran. Maček je ap res fajn žival. Že hitim gledat kje je, ga še nisem danes nič vidu. :D

Jeebs ::

Hehe, ko sm jst imel še ta staro mizo (brez poličke za tipkovnico) in pa ofčje (Meeeee) windoze na compu, mi je le-ta dostkrat zmrznu zarad mačka.>:D Se je maček lepo sprehodu po tipkovnici, se mal ulegu gor, pognal ene 1000 stvari...:D In že je bil tle BSOD.:\
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

Jeebs ::

Pa mal offtopic, ampak nikol ne bom pozabu... K je bil isti maček še mladič... Pa je bla na TV ena poljudnoznanstvena oddaja o miših al neki... Kako veselo je maček gor skakal v ekran za mišmi.>:D
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

DarwiN ::

Hja , meni je pa moj maček 959NF-ja pokrampal in mam zdaj en lep krempl na zaslonu.
Gonilnik ,tebe bi pa jaz zaprl v eno luknjo za 3 tedne brez hrane,ker si mi pač v napoto in bi tako moji problemi zginli..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova mačka :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5511919 (9340) harmony
»

Mačke, tiste kosmate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13223027 (18533) Kenpachi
»

Ljubitelji mačk - nekaj vprašanj (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18054391 (32359) Kamran
»

Hišni ljubljenčki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
556555 (5888) BigWhale

Več podobnih tem