» »

Mačke, tiste kosmate

Mačke, tiste kosmate

«
1
2 3

bluefish ::

gendale ::

žival maček je zakon 8-)

WarpedOne, daš še kako sliko mačka? tista s prve strani ne dela..
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

Tele slikce so tu z namenom demnstracije kakšno asociacije dobi človek, ko vidi konkretno žival.
Ne gre za neko umazano, scufano, krastavo, plašno nesrečno bitje ampak za 'brezmadežno' belo in povsem umirjeno in samozavestno žival:





Več posnetkov

/Edit: Morm se losat tega hebenega dropboxa, vse manj zadev dela...
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

Sriple Tix ::

Maine Coona imaš? Takega mačka, imel bom tudi jast :).

Zgodovina sprememb…

Vajenc ::

W1, to je zgleda ogromen muc. Da se ni sosed ustrašil njega?!
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

Kenpachi ::

In zdej se bo zacelo se merjenje falusa keri macki oz. pasme so boljse...
Zaraki Kenpachi.

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Panthera tigris altaica, jasno! Druge ji ne sežejo do kolen.

Zgodovina sprememb…

gendale ::

slike so zakon, maček tudi, če bi mel jst travnik, lahko prideta na sprehod kadar hočta :) filme bom pa pogledu samo da napišem do konca..

>In zdej se bo zacelo se merjenje falusa keri macki oz. pasme so boljse...
usi so zakon imo :D tud čist navadni kokr moja

če bi pa mogu zbirat med bolj eksotičnimi, pol pa serval (če maš to sploh lahko pri nas):


>Panthera tigris altaica, jasno! Druge ji ne sežejo do kolen.
liger, če se že zmišljujemo :D
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

WarpedGone ::

če bi pa mogu zbirat med bolj eksotičnimi, pol pa serval (če maš to sploh lahko pri nas):

Imaš lahko, če uspeš pretihotapit in dokler te kdo ne prijavi.
Ampak hitro vidiš da neki je lepota (na sliki), čisto neki druzga pa vsakodnevno življenje z divjo mačko.
Zbogom in hvala za vse ribe

Mipe ::

Mačke, tiste kosmate

 Not amused.

Not amused.

gendale ::

no sem pogledal par posnetkov, hecen maček :D

všeč mi je tud tiso drevo, ki ste mu ga zrihtali

si probal, kdaj če rad lovi piko od laserja? moja je nora na to

ali pa na žogice iz alufolije :D

>Imaš lahko, če uspeš pretihotapit in dokler te kdo ne prijavi.
sem imel v mislih zakonito :)

drugače sem pa malo bral o tej pasmi in res zna bit zahtevna in pametna, ampak po drugi strani jih pa dosti lastnikov tud zlo pohvali

kako je pa življenje z main coonom? moja navadna je zlo neproblematična (ne uničuje stvari, čisto vedno uporabi svoj pesek, te ne budi sredi noči (ubistvu se včasih uleže zraven in pusti malo objet), ...) in neagresivna (recimo nič krempljanja ljud, samo s tačko te nežno stran odrine), hkrati pa zelo vesela ko te vidi, še tist zlomljen komolec se ji je super pozdravil in je skoraj kot nov in tko :D
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

WarpedGone ::

si probal, kdaj če rad lovi piko od laserja? moja je nora na to... ali pa na žogice iz alufolije :D

Laser je bil aktualen par urc, zdej pa tu pa tam še nardi 2 kroga za njim pa konec.
Žogice iz alufolije so ble 'odfuk' par mesecev, zdej jih ma tut počasi dost.

kako je pa življenje z main coonom? moja navadna je zlo neproblematična ...

Edin problem, ki ga mam z njim je nočno jamranje, ki se je začelo nekako mal potem ko se je navadu zuni sprehajat.
Nekoč je bil celo noč mir, približno odkar hodma ven mi začne jamrat nekje po 2. uri da ga morm zapret na drug konc stanovanja, da lahk sploh spim.
V planu je poskusni hausarest, da vidm če se bo nočni mir povrnu. Upam, da nism dokončno zapravu ta luksus, upanje mi daje dejstvo da po parih dneh nesprehajanja prejšnji teden, je bil spet celo noč mir, maček pa zopet ful catrljiv in vse. Pakrat ven in nočno jokanje is back.
Zbogom in hvala za vse ribe

Mipe ::

Mačke so nočne živali, zato ni čudno, da jamra ponoči, ko se mu zahoče "lova". In ko se začnejo parit... to je šele direndaj.

para! ::

Hehe, a tok je ze velk :> A ga nis nc zejbavu dokler je odrascu? No in glede na to, da dajes obcutek, da je macek vzgojen, mi povej kaj bi se zgodil, ce bi ga pelu brez povodca? A gre kdaj tud sam vn?

Disclaimer: nimam nc proti povodcu, sam macki me zanimajo.
Death before dishonor!

gendale ::

škoda glede laserja, moja tudi če se ga naveliča, je čez par dni spet zanimiv, sem ji še posebej kupil vijoličastega, ki ga ma še raje (ampak je treba pazit, da je dejansko pod 5mW, ker večina jih ni).. enako z žogico

glede spanja pa škoda, zakon je, če spi pri tebi, z mojo je tko, da nekje po polnoči ti pride v posteljo in spi zraven tebe, dokler ne ustaneš... mogoče te parkrat rukne zjutraj, ampak, če vidi, da ni učinka spi naprej.. mogoče ko je bila še mladiček, da je bila rahlo bolj divja

si poskusil kdaj ignorirat jamranje? to priporočajo na enih forumih za podobne težave, naj bi se po parih tednih navadili...

@Mipe, se lahko tudi privadijo tvojemu urniku
kar se pa parjenja tiče, se za domače mačke iz več razlogov priporoča sterilizacija/kastracija (nezaželeni mladiči, hrup, poškodbe, spolne bolezni, ..)

pa še kar se tiče cen s/k

seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gendale ()

WarpedGone ::

No in glede na to, da dajes obcutek, da je macek vzgojen, mi povej kaj bi se zgodil, ce bi ga pelu brez povodca?

Približno isto, kot če otroka, ki je ravnokar dobro shodil, spustiš samega ven iz hiše. Večinoma nebi blo nekega hudga problema, lahko je pa ornk štala.
Maček je na špagi, ker nočem da zarad moje neodgovornosti ne dočaka 20 let.

si poskusil kdaj ignorirat jamranje? to priporočajo na enih forumih za podobne težave, naj bi se po parih tednih navadili...

Neki pravjo, neki je pa konkreten primerek. Kako naj ignoriram jamranje, če ne morm spat zarad njega? :)
Zato ga zaprem na drug konc stanovanja, da tam jamra, js pa spim.

Sej ... moj namen mu nudit 'zanimivo življenje' s sprehodi zunaj zna izpadit kot trpinčenje. Dobil je okus za zuni bit, notr je pa dolgcajt, arest ...

Mačke so nočne žival

Ne, mačke so živali mraka/zore. Ob trdi temi (23 - 03) spijo.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

jype ::

gendale> enako z žogico

Kje pa dobiš vijoličasto žogico pod 5mW?

Pr nas mamo mačke za to, da bi lovile miši po polju. Sicer jih potem itak prinesejo v bajto in spustijo, ampak po drugi strani miši kljub temu naredijo precej manj škode, kot so je prej.

gendale ::

lol, jype :D, dobr veš kaj sem mislil, ampak resno, če bo kdo kupoval vijolčne laserje za mačko, priporočam stran http://www.405nm.com/
in napišeš, da mora bit nujno 5mW ali manj, in ti zmerijo dejanski output (seveda dobiš rezultate) in najdejo dovolj šibkega (uni pocen kitajski kao 5mW so lohk tud ornk čez, kar je pa nevarno)

cene pa tud nimajo predirane

@WarpedOne, vem ja, saj meni tud verjetno ne bi ratalo ignorirat, ampak sem mel zgleda srečo in ni blo treba
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

first_line ::

A se sploh lahko šteješ za ljubitelja živali če potem mačka zapreš v 25m2 kvadratno stanovanje?

jype ::

first_line> A se sploh lahko šteješ za ljubitelja živali če potem mačka zapreš v 25m2 kvadratno stanovanje?

Kva težiš, sej hodnik ni vštet v kvadraturo.

gendale ::

first_line je izjavil:

A se sploh lahko šteješ za ljubitelja živali če potem mačka zapreš v 25m2 kvadratno stanovanje?

nisem mel nikoli mačka v tako majhnem stanovanju, ampak bi rekel da je to bolše kot da nekje zavržn crkuje :)

in kolikor koli je to že pomembno, moja ne deluje nesrečna v stanovanju, pa na balkonu ima urejeno malo zemlje in v njej mačkam prijazne rastline, v katerih rada leži, jih grize, ...
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

first_line ::

Maček definitivno ni primeren za notranjost. To kar počnejo eni je nič drugega kot mučenje živali, zunaj sam komot preživi.

para! ::

Men macka, odkar zivim v nizjem nadstoprju, ni uspel prepricat, da ostane doma. Skoc cez okn pa pride nazaj enkrat k mu pase. Ce ga ne spustim vn mi pozre zivce, ne neha mjavkat in skakat. Pa je kastriran. Dokler sem bil v visjem stuku, ocitno ni dojel, da je kej tazga (it vn) sploh mozno :>
Death before dishonor!

freesty ::

Macek je lahko kamot v stanovanju, ce je ze od zacetka navajen na stanovanje in, ce se lastniki pac ukvarjajo z njim. Ce pa imas macka, ki je zunaj-noter potem pa ga zapres not pa mu ne bo po godu.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

gendale ::

>ce se lastniki pac ukvarjajo z njim
to pa vseekakor, če se ne misliš ukvarjat z živaljo, si kupi plišasto
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

freesty ::

Ja to sem poudaril zato, ker ce je zival vecino casa zunaj, se ni treba niti priblizno toliko ukvarjat z njo, kot pa, ce je notri.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

gendale ::

seveda, jaz sem bolj hotel povdarit, da če se odločaš za žival (kjero kol, ni nujno da lih mačka), najprej preveri, če se boš lahko z njo ukvarjal in skrbel za njo :)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Assass1n ::

Pa maček ni pes. Živim v hiši in imam od leta 2000 muco. Od lani pa še njenega mladiča mačka. Imam jih noter/zunaj kot jima paše, po vasi se sprehajata prideta domov jest in spat, čez dan poležavata pred hišo ali pa kjer jima paše. Pazim da imata vodo ter brikete, kdaj jima dam kakšne ostanke, kakšen konec mesa.... to je to. Uživata ona in jaz ko jih božam :)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

DarwiN ::

Sestra živi v bloku in imajo mačka že od malega.. Tip je navajen in preprosto noče ven. Zvečer oz ponoči gre občasno na sprehod po hodniku, po vseh petih nadstropjih se malce sprehodi, in na balkonu je zelo rad - balkonu, ki je ves zagrajen z mrežo, da ne ne bi padel s petega nadstropja.. Skratka, tudi s povodcem so ga poskusili peljati ven, ampak ni pokazal zanimanja in hoče takoj nazaj na varno v svoj dom..

Ne moreš pogrešati nečesar, kar nikdar nisi izkusil.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

aerie ::

Moj je baje alfa maček. Še dobro da sem večja od njega, saj bi me sicer že pojedel ;)

Kosmatinec

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

WarpedGone ::

Opa, zanimive barve, redka kombinacija.
Zbogom in hvala za vse ribe

Kenpachi ::

Eh, moj je klasika, mešanček :3

In ga mamo nonstop v stanovanju, med lokacijami ga prevažamo v boxu. Pa niti ne kaže dosti zanimanja za it ven. Ponoči je tiho, ok, včasih malce nagaja, ko kaj praska, ma če ga ignoriraš in si miren, se tudi on umiri in zaspi. Tako preverja teren, če bi se slučajno igral z njim. Rad tudi hodi na balkon in čekira zunanjo situacijo (4. nadstropje)... Ma če mu odprem vhodna vrata stanovanja, pride ravno do črte opaža in sam noče naprej :)

Čisto fajn se ma, ni da ni. To, da ne moreš imet stanovanjskega mačka je čisti BS.

sam še kravatka manjka :)

Zaraki Kenpachi.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

WarpedGone ::

Vsi mački so mešančki, pri nekateri maš le papirnato dokazilo o prednikih vsaj 6 generacij nazaj, pri drugih pa takega dokazila nimaš.
Moja želja je bil takle "klasika" v badass varianti, pol se je zgodila bela varianta in se mi ni zdelo prav, da bi vihal nos in reku "nočem ga".
Zbogom in hvala za vse ribe

Mipe ::

E, sicer se ravsamo in merimo ego na forumu, ko pa gre za mačke, smo pa brača :P

Isotropic ::

every day = caturday

Kenpachi ::

@W1
No, sej tisto je slikca k je bil še prav majhen (2 meseca).

Zdej je nekje na pol poti do pravega mačkona :)

pozer



zaspanc

Zaraki Kenpachi.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

WarpedGone ::

Tut to je blo v planu letos spomladi sam se nekak nism spravu zraven.
Danes sm pa nabavu mašino:

Zbogom in hvala za vse ribe

Kenpachi ::

Hm. Obrit muco? :D
Zaraki Kenpachi.

D3m ::

Tole je pa moj mačkon aka "kar bomba me kliči"




:)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Kenpachi ::

Nah, I'd call him Fluffy.
Zaraki Kenpachi.

D3m ::

Je kar fluffy ja. Komi čakam, da bo zima.....povštr :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

Sriple Tix ::

D3m je izjavil:





Hahahahahahaha ... Taprav je!

WarpedGone ::

Ja, mački majo spešl talent za joga spanja.
Zbogom in hvala za vse ribe

Vajenc ::

Verjetno poznate pasjo "Soldier returns after 6 months"... tkole zgleda mačja verzija ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

reeves ::

Evo še našo damo

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

D3m ::

Little bastard se skriva v cunjah :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

PacificBlue ::

reeves je izjavil:

Evo še našo damo




lepa muca, taksno ima moj sorodnik, enake barve. Jo je odvrgel en norec skozi okno avtomobila na polje, pa smo jo nasli z zelo poskodovano sprednjo nogo in ji je veterinar jo moral odrezal. Pa je se vedno zelo gibcna, hodi oz skače..kličem jo(ga) Jack.:)

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Spajky ::

Tisti, ki ne znate zmanjšat/resizat slik na enih 600x800/16bit in rezat citate, je bolje, da ne postate na forumu IMHO ... ker samo razvlečete temo in brez veze povečate bitno/časovno DL posta/teme ... my2c ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

STU-III ::

Spajky je izjavil:

Tisti, ki ne znate zmanjšat/resizat slik na enih 600x800/16bit in rezat citate, je bolje, da ne postate na forumu IMHO ... ker samo razvlečete temo in brez veze povečate bitno/časovno DL posta/teme ... my2c ...


Ne vem, no... Meni v kakšni sekundi vse naloži, pa imam bolj počasen internet 15mbps max...
Line secured.

reeves ::

Spajky je izjavil:

Tisti, ki ne znate zmanjšat/resizat slik na enih 600x800/16bit in rezat citate, je bolje, da ne postate na forumu IMHO ... ker samo razvlečete temo in brez veze povečate bitno/časovno DL posta/teme ... my2c ...

Če je to letelo name, se ti opravičujem. Bom naslednjič zmanjšal sliko.

lepa muca, taksno ima moj sorodnik, enake barve. Jo je odvrgel en norec skozi okno avtomobila na polje, pa smo jo nasli z zelo poskodovano sprednjo nogo in ji je veterinar jo moral odrezal. Pa je se vedno zelo gibcna, hodi oz skače..kličem jo(ga) Jack.:)

Vsa čast, da ste jo rešili

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: reeves ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sosedova mačka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5112871 (9521) msjr
»

Ljubitelji mačk - nekaj vprašanj (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18054302 (32270) Kamran
»

kje spi vaša mačka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6618634 (15697) gendale
»

maček

Oddelek: Loža
435282 (4178) dronyx

Več podobnih tem