» »

Kje v Sloveniji kupt OCZ rame?

Kje v Sloveniji kupt OCZ rame?

gamer ::

torej zanima me če imamo v sloveniji zastopnika za OCZ, oz če jih kje prodajajo?

Dr_M ::

kolikor vem se jih ne prodaja tko pr nas. kaj pa fali cosrasirju,twinmosu,kingstonu,.....??
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gamer ::

k bojo mel BH-čipe bojo kul, za enkrat me pa bol OCZ zanima... (BH-6, za BH-5 vem da sm že prepozn)

DjTonic ::

V bistvu si že za obojne prepozn. Sicer pa bo zdaj baje OCZ dal neke 3200 ultra limited edition rame ven, ki bodo imeli BH-6 čipe gor. Dobili pa so jih v enem od skladišč kingstona :). To mi je zatrdil en inžiner pri OCZ Technologies.

Dr_M ::

BH cipov ne delajo vec sploh. samo se CH. tist so se stare zaloge, ki pa bodo posle...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gamer ::

zato pa hoče dobit vsaj en par 3200ltd... k pa majo bh-6 čipe gor :\

Tic ::

Eventus computers.
persona civitas ;>

VASkO ::

naj ti povem nekaj dobrega

BH-5 cipi so se na HyperX pc3000 256MB in 512MB pa na Kingston ValueRAM pc3200 CL2,5, samo na teh slednjih ne na vseh, na prvih pa :)

macci na xtremesystems .org je dal v forum slikico svoje nove zaloge kakih 80 modulov KHXPC3000 in KVRPC3200 z BH-5, ki jih bo v slabih cajtih zacel prodajati na e-bayu. zamisel ni slaba :)

gamer ::

in kje se da dobit the kingstone?

boštjan ::

avtera,mlacom

DjTonic ::

Daj naj se gre eden tja pozanimat pa naj pove kako je na stvari.

boštjan ::

Daj naj se gre eden tja pozanimat pa naj pove kako je na stvari.

na stvari s čem

Tic ::

HyperX pc3000 mislm da ne boš več dubu. oz sem skoraj 100%
persona civitas ;>

gamer ::

bi blo fajn če bi šu kdo kej pogledat... v mlacomu majo samo 3500 pa 4000, value pa nimajo... še na ceniku kaj šele na zalogi>:D

VASkO ::

na xtremesystems pa ocforums majo BH-5 stickye gor dolge po 30 strani. govorijo pa, na kerih modulih se da dobit se te cipe (ja, vem, da so jih nehali delati).

in proizvajalci ne zacnejo na slepo gor dajat drekaste CH-5, ko jim zmanjka BH-5, brez da bi spremenili revizijo modula (oznako). tak da ste lahko kar ziher, da dobite BH-5 cipe na naslednjih modulih:

-KHX3000/256 in 512, v oznaki na nalepki A02 ali A01 (A00 so CH-5)
-nekateri KVR PC3200 C2,5 - brez heatspreaderja, drugace vseeno kvaliteten PCB
-KHX3200/256 in 512, pazite, KHX3200A so gnili CH-5
-za 3500 sem pozabil
-Mushkin Black Level 2 (pazite, na 2-2-2 special so BH-6)
-Corsair pc3200LL 1.1, ostalo so CH-5

KHX3000 se pa se veselo kupujejo v ameriki, tak da zaloge se niso posle (tudi pri nas pomoje ne - evropa). ce jih ne delajo vec, se ne pomeni, da se jih vec ne da dobiti

Tic ::

Jaz bom kar iz finske naroču pomoje. Macci jih je gnal na 275 5 2 2 2 in 3.7v. To so hyperx 3200 bh5, če sem si prav zapomnu.
persona civitas ;>

jRk0 ::

Jaz mam pa OCZ rame :) tnx tic ;)
EL 3500.

samo ne vem kiri cipi so tu gor?
You fuck up once, you loose two teeth.

Tic ::

Snemi IHS pa bos videl.Samo gre se 4 leta garancije papa.
persona civitas ;>

bond007 ::

hmm 3.7V za rame - kar dosti :D 8-O

edit: na strani od maccija sem najdu tale rezultat
(270)

http://www.solidhardware.com/macci/24C/alba_270_spi_big.gif

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

boštjan ::

vasko,te KHX3200A so gnili CH-5 imam sam in sem sprva tudi mislo,da so sraje,a ko sem zamenjo bios,sem jih spravo na 230FSB pri 2-3-3-11 in Vdimm 2,9V.Mogoče bi še šlo več,a mislim da mi chipset ne dovoli več.

gamer ::

"-KHX3000/256 in 512, v oznaki na nalepki A02 ali A01 (A00 so CH-5)"

A00 niso CH-5 mam en modul doma...
tale A00 sloh nič ne pomen sam tko...

VASkO ::

A00 niso CH-5 mam en modul doma...


tak pravijo na xtreme, da so a02 in a01 ziher BH-5, medtem ko so eni reporatali, da so dobili a00 z CH-5

vasko,te KHX3200A so gnili CH-5 imam sam in sem sprva tudi mislo,da so sraje,a ko sem zamenjo bios,sem jih spravo na 230FSB pri 2-3-3-11 in Vdimm 2,9V.Mogoče bi še šlo več,a mislim da mi chipset ne dovoli več.


glej, fora je, da edino BH-5 zmorejo zategnjene timinge pa tudi dosti boljse se obnasajo na enih platah. winbond je s CH-5 naredil korak nazaj in ne naprej, zato so sranje. mnogim na nforce2 CH-5 ne delajo niti na malo vec kot 200mhz pri zategnjenih timingih. BH-5 pa bi pri enaki voltazi, kot jo imas, spravil vejetno na 2-2-2-11 230FSB, kar pa je obcutna razlika, da ne pravim kaj mam jaz za ene dobre RAMe (glej podpis, pri 2.8V)

boštjan ::

razumem,razume,hotel sem le povedat,da niso taki crap,kot se je na začetku zdelo

Dr_M ::

ja ocitno so s tem znizal stroske izdelave. sej podobno je blo tut pri samsungu...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gamer ::

na xtreme so v veči threadih prišli do zaključka da A00 in A01... ne pomeni totalno nič...

DjTonic ::

Evo zdaj vam, lahko dokažem, da so na teh novih OCZ PC3200 Platinum LTD res BH-6 čipi gor. Test si preberite Tukaj. :)


With a memory voltage of 3.4V (which is very high and has the possibility to kill your memory), the OCZ PC3200 Platinum Limited Edition memory would do 253 MHz while running 2-2-2-5! Of course since most motherboards max out at a much safer 2.8V, I only benchmarked the board at 240 MHz FSB. Still, that's pretty impressive none the less!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

gamer ::

zdej pa sam še koga prepričej da jih uvoz pol's pa car >:D

jRk0 ::

am, jaz mam 8rda3+ pa durona 700 pa OCZ EL 3500. (jaja, iscem bartona:))

pa ker laufam durona na 134MHz fsbja, sem dal rame na 150% oziroma 4/6. pa pr 202MHz mi delajo na 2-2-3-7. pa noce hudic it v winse pr 2-2-2-7 :) so pa na 2.9V.

pa naprimer pr 224 mhz mi tudi ne pride v winse pr 2-3-3-7.
a je res, da je navadno ful nestabiln sistem, ce ni natavljeno na 1/1 oz je pri asinhronem vecja moznost nestabilnosti?
You fuck up once, you loose two teeth.

Tic ::

jRk0: Tukaj na 5 2 2 2 brez v moda kar pozabi. Pač so čudni čipi gor.
persona civitas ;>

gamer ::

probej drug ram slot... dan sm računalnik razstavlu, in po nesreč dal tegale kingstona v napačn slot in se je računalnik kr za brezveze usuval, zdej pa prime že kr neki cajta normaln dela... tale plata je pa tko izbirčna da prov res ni...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kingston KHX 3000 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
19210410 (7211) celada
»

Wow kaj bi skoraj prodal

Oddelek: Navijanje
193627 (2528) MEDENA
»

ram twister pc3200 ali pc4300

Oddelek: Kaj kupiti
492078 (1377) kajzer
»

BH-5

Oddelek: Navijanje
52014 (1741) royal
»

Kateri ram...

Oddelek: Kaj kupiti
461791 (1273) Tic

Več podobnih tem