» »

Internet shell in se eno vprasanje

Internet shell in se eno vprasanje

AnubisOfDoom ::

Dan prosm ce mi lahk kdo pove kje bi lahk dubu shell z dostopom na irc poceni al pa zaston(ce se sploh da). Pol pa ce lahko poveste kak bi naredu server mislm svoj shell in kk odprem dolocene porte v winsih? :d

CaqKa ::

porti v winsih so že odprti razn če imaš nameščen kakšen firewall. če imaš xpje je firewall že nameščen in ponavadi tudi že vklopljen.
za shelle se pa naj drugi oglasijo..
aja pa če se ne motim rabiš za shell linux. shell je namreč lupina v katero tipkaš komande.

Packač ::

Če rabš kak eggdropič (vrjetno) private msg men. Al pa na majl (profil).

[BISI] ::

Hm, mislim, da je se dokaj nova spletna stran rsteam alias slovenian shell provider - najbrz bos tam nasel informacije o tem... Jaz ne spoznam na to, tako da... ampak zgleda pa, da imajo neke pakete, pa zastonj psybnc, itd... lick

AnubisOfDoom ::

Aha thnx a pa ne obstaja mogoce ksn program k bi recimo pokazal kere porte mas pa bi jih lohk odpru al pa zapru?

Zgodovina sprememb…

PARTyZAN ::

Zone Alarm

AnubisOfDoom ::

Aha ok kva pa glede serverja kk bi ga naredu recimo na redhat linuxu 9 doma mam pa tut pingo linux 2. 0 na kermu se mi bl splaca ker mam oba doma pa kako bi naredu tko d bi drugi lohk notr prsli recimo d bi meu neke vrste shell ubistvu bi rd postavu svoj shell? Ce kdo ve

Zgodovina sprememb…

DSmidgy ::

Maš porte od 1 do 65536. Port odpre in zapre program, tako da ga tebi ni treba nič odpirat. Lahko uporabiš firewall, da določiš na katere se bo tvoj rač. odzival, na katere pa ne.

U Linuxu maš svoj shell ... to je komandna vrstica. In to maš sigurn inštalirano. Da pa drugi lahko do njega dostopajo jim moreš pa odpret account in omogočit dostop preko ssh (mogoče tudi telnet) strežnika in določit pravice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DSmidgy ()

AnubisOfDoom ::

Aha tko pol a med razlicnimi distribucijami pa ni razlike?

Zgodovina sprememb…

Gandalfar ::

aljo: dej probi mal mnj vprasajev uporabljat. Hvala.

AnubisOfDoom ::

ok zmenjen

CaqKa ::

so malenkostne razlike v tem kje se kaj pri kateri distribuciji nastavi.

KoReNJe ::

vsak linux je enak. vsaka distribucija ima svoj nabor programckov... shellov je vec... bash je najbl v uporabi. v glavnem shella ne rabis. linuxa tudi ne. kar rabis je windows in to je to.

AnubisOfDoom ::

pac rabm ga pa ne mi vec z winsi no sm se jih ze najedu okrog 2 mesca uporablam linux tko nism se se cisto nic poglabljal u linux takoaltako pa ne igra iger tiste u linuxu so mi ble cisto dovolj.

AnubisOfDoom ::

a se lohk prosm usi k prodajate eggica zglasite prosm no (ne bnca). placam 1k na mesec uzamem ga za nedolocen cas. sem iz sk loke lahk placam z mobi kartico. NUJNO aja najdete me na ircu na kanalu #ilegal nickname MrTwister


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows Monad shell - res podrobno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
557185 (5623) 64202
»

Slackware Linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
674230 (3147) tx-z
»

Zakaj Linux (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
734119 (3181) suse80
»

Linux - vprašanje pri Boot- anju

Oddelek: Operacijski sistemi
12967 (797) PaJo
»

Kakšna so vaša namizja???

Oddelek: Zvok in slika
472404 (1415) TERORRIST

Več podobnih tem