» »

Forceware StarStorm 53.03B

Forceware StarStorm 53.03B

boštjan ::

Zanima me, če je že kdo uporabo te driverje,so nekaj podobnega kot omega driverji za ATi kartice. Forceware StarStorm 53.03BJaz sem si včeraj tega 53.03B naložo in res sem dobil boljši rezultat v 3dmark2003 in AQM3,za 2001SE so še vedno 44.03 ta bolji.
ker že tile driverji vsebujejo utility za navijanje me zanima,če lahko rivatuner uporabim za navijanje? Če ma kdo že slučajno izkušnje?

Oblivion ::

Ko sem si nalozil Morpheusware driverje gor je tudi meni zacela kartica hitreje delat. Nisem sicer se nic poizkusal z 3D Markom, so pa v igrah razlike. Vsaj meni se tako zdi.

boštjan ::

samo to so driverji za grafo,ne chipset

Oblivion ::

Vem, cel cas sem imel pod Display Properties Nvidia GeForce FX 5900 sedaj imam pa StarStorm 53.03xQ NVIDIA GeForceFX 5900 EPV, tako da ocitno tej driverji imajo starstorm ze notr.

boštjan ::

ja točno,ti si si naložo one chipset driverje z driverjem za grafo.

Tilen ::

link?

boštjan ::

glej 1.post;)

krucymucy ::

bomo vidli cet nekaj minut ...

krucymucy ::

v bistvu sem vec dobil z 53.06 :(

m.i.h.a. ::

Pri starstorm driverjih moraš gledat končnice, katere pomenijo:
...Q => gonilniki prilagojeni kvaliteti slike, torej lepša slika in nekoliko manj performans
...P => gonilniki prilagojeni hitrosti
...B => gonilniki prilagojeni za benchmarke (3DMark, Aq,...)
...XQ => najboljša kvaliteta slike

Sam uporabljam na gf4 ti 4200 gonilnike 52.16XQ pa deluje vse skupaj super, da pa o kvaliteti ne govorim. Sem si posnel tudi nove driverje od nVidie ampak je slika tako obupna, da sem šel kar nazaj k SS. Je pa pri teh driverjih odvisno katero firmo grafe imaš, ker niso pri vseh firmah rezultati enaki. Sam ima leadtek gf4 Ti in asus gf4 Ti in na obeh so SS52.16XQ in na obeh deluje vse BP.

boštjan ::

eh,jaz sem si te StarStorm 53.03B dal na MSI 5900SP ,pa zagnal 3dmark2003,pa me je kar ven vrglo,zato raje kar whql 53.03+rivatuner uporabljam pa sem na konju. kvaliteto slike pa si tudi z riva tunerem izboljšam. Tako da lahko rečem,da tile StarStorm niso isto kot radeon omega za ATI grafe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

klimax

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131004 (808) Tic
»

FX 5900 ali 9800XT ??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
643372 (2463) boštjan
»

Futuremark - goljufajmo skupaj!

Oddelek: Novice / Grafične kartice
352357 (2357) JustVi
»

navijanje winfast A 380 Ultra GF FX 5950 Ultra

Oddelek: Navijanje
311236 (943) killah bee
»

leadtek 5900 LX ali Hercules 9800 se

Oddelek: Kaj kupiti
361795 (1284) vudy

Več podobnih tem