» »

RAM $ Plata

RAM $ Plata

Mr.B ::

V namenu imam kupiti plato Gigabyt GA-8KNXP rev. 2. link. Ter 2x ram GEIL 512MB link.
A ima kdo izkušnje s tem ramom, oziroma, kako se kaj obnese.Ali ta plata zahteva, kak specialni ram.
THX
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

bmandelj ::

roke stran od te plate

8knxp ni vredna pocenega grosa razen ce si slucajno mazohist potem ti jo toplo priporocam

je zelo nestabilna ni vazno s katerimi komponentami
moje mnenje je da je prevec nabasana z raznoraznimi prikljucki, tako da ji zmanjka resourcev in potem se zacnejo dogajati cudne reci (sesuvanje windowsev in podobno)
sem imel priloznost probati rev 1.1 in 2.0 in obe sta delali samo probleme
jaz bi raje vzel asus p4c800 deluxe imam ful boljse izkusnje z njo

geil po drugi strani je dober ram, dela brez problemov se lepo navija ne pregreva, in je zelo kompatibilem z razlicnimi ploscami, drugace dela tud na 8knxp (ampak ima plata dosti drugih problemov)

ce ne verjames poiskusi pa bos videl

LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

Mr.B ::

Ma problem imam ker bi se rad rešu stareha PCI RAID kontorlerja, pa ima še dva 80GB 8MB WD-ja pa še nekaj drugih diskov, pa bi rad te dva diska dal na onboard PATA raid. Vse ostale plate s tem čipsetom imajo samo en dodaten pata priključek, ostalo je SATA raid itd.
Sicer vidim da bom imel velik problem s priklopom hladilnika Zalman cnps7000a-cu.
Problem je tudi v tem da mi PCI slotov zmanjkuje, ker imam en slot zaseden zaradi Zalmanovega ZM-80a hladilnika grafike, dodatne mrežne, TV kartica, ter zvočne kartice. Zadnj peti PCI slot pa če navijem povsod dela sranje, oz. ne dela tako kot bi moral, vsaj do sedaj je bilo tako, ali z mrećno, ali s raid kontrolerjem , ali s TV kartico.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Caligula ::

Tudi meni se zdi, da bi bill Asus tu bolj pametna izbira. Trenutno so za intel boljsi.

OwcA ::

Na PATA lahko priklopiš 2 diska tudi na Asuski (oba z istim kablom).
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Mr.B ::

Nekako razmišljam v tej smeri, da bom asusko vzel.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjam masino (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
513209 (2568) MadMax
»

Kateri hiter SATA trdi disk kupiti (Raptor 10k obr?)?

Oddelek: Kaj kupiti
221905 (1393) mat11
»

Iščem matično ploščo 4xSATA +4xPATA

Oddelek: Kaj kupiti
10940 (803) DjTonic
»

AGT Mnenje; Kdo koga? ; zahvala

Oddelek: Kaj kupiti
263503 (2646) kuglvinkl
»

Springdale/Canterwood -- kaj je že boljše? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
565769 (4543) VASkO

Več podobnih tem