» »

Springdale/Canterwood -- kaj je že boljše?

Springdale/Canterwood -- kaj je že boljše?

1
2
»

davidb ::

Odločitev je padla in Abit IS7 za 35000 je doma. Procesor je 2,4Gb 533. Dam še en infineon 512Mb DDR266 ECC REG noter, prižgem in začne se piskanje dolgi piski s premorom. Definitivno ram (upam). Zakaj mi nobeden ni povedal da is7 ne podpira ecc reg rame? mogoče ker nisem fprašal. Danes bom kupil nekaj bolj navadnega pa bomo vidli. Kaj so Transcendent ali nekaj podobnega dobri rami?

lp,
David

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: davidb ()

davidb ::

Mimogrede, v Trstu imam rezervirano ASUS P4P800 delux za 39.000 sit. Koga Zanima?

morphling1 ::

Davidb, nekako je samoumevno da vse normalne desktop plate ne podpirajo ECC spomina, ta je samo za serverske plate.
Za rame je bolj važno kake čipe imajo gor, če najdeš Transcenda s kakimi Winbondi bo zelo dober.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

asPeteR ::

Ceprav, ce bi kupil plato s cipovjem i875, ta podpira ECC.

Sicer pa ne vem kaj dela 133MHz ram v plati, ki je namenjena za 200MHz, pravtako to velja tudi za procesor ...:\
http://blog.stegnar.com

davidb ::

Kar je zastonj je zastonj hehe.
Morphling ima prav, to je prišlo iz ene server plate

Baza ::

Mene bi pa zanimal ce je plata Gigabyte 8IK1100 875P dobra za P4 2.4/800 al se obstaja ksnga k je bolsa oziroma je bolj priporocljiva?

Hvala ze vnaprej!

VASkO ::

kaksen pa je kaj prostorski zvok (quad zvocniki) na teh platah? pozresen ali niti ne? (nimam cajta za vsako plato posebej gledat) ce se komu da nekak splosno odgovorit bi bil vesel...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

s.478 plošča

Oddelek: Kaj kupiti
291333 (1144) a13misko
»

Intel pentium 4

Oddelek: Navijanje
9961 (914) DjTonic
»

Katero matično kupit za p4 in vredu navit!!!!!!

Oddelek: Kaj kupiti
161106 (978) BoLhCa
»

Kupujem novo kisto - prosim pomentirajte moj izbor....

Oddelek: Kaj kupiti
262037 (1504) schurda
»

P4

Oddelek: Kaj kupiti
471666 (1248) OwcA

Več podobnih tem