» »

Pregrevanje računalnika

Pregrevanje računalnika

Pater.jr ::

Pozdravljeni,

Pred kratkim sem opazil prekomerno gretje računala, pa me zanima kaj bi botrovalo temu...
- računalnik: xp2600+, Asus a7n8x-x, 512mb rama, radeon 9200, samsung cd-rw 252f, zalmanov cooler 7000cu, ohišje tk6600.
-star je dva meseca in do dveh tednov nazaj je delal normalno, sedaj pa se greje tudi cez 70C (merjeno z mbm5, diode na matični plošči)
-ali je možno da se je samo cooler sprostil in da zaradi tega ne hladi vec dobro? če ne, kaj bi bilo potem lahko narobe?

ps. Morebiti kdo ve zakaj se win xp professional (sp1) zelo, ampak zelo pocasi log off-ajo? Je morda problem v radeonu (slisal sm da ima vec lastnikov teh doticnih kartic enake probleme)?
No, pa se tole: zakaj se zadeva pocasi nalozi (ekran se pokaže, preden pa lahko začneš klikat pa traja še vsaj dve minuti)?

Najlepsa vam dala za vsak odgovor,

Lp Pater.jr
~Let The HammerFall~

iskra ::

1. Poglej, če je hladilnik dovolj močno pritrjen
2. Poberi si dol VSE popravke za winxp. To zna rešiti probleme z zagonom in odjavo.

Si namestil vse gonilnike za grafiko, zvok in ostale komponente v računalniku?

Pater.jr ::

Vsi popravki za xpje so letel dol (no, eden je ostal, k se ga ne da removat). Mam tud nameščene vse gonilnike za komponente. Spremembe na bolje pa žal ni...
Namreč, pri postavitvi sistema je vse deloval brez problemov, s časom pa je bilo vsak dan več problemov...Zato sem želel vzpostaviti začetno stanje kar je posledično povzročilo brisanje vseh na novo nameščenih popravkov, programov itd... ostala je samo res nujna šara (office, acrobat reader, emule:),...)
~Let The HammerFall~

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pater.jr ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lenovo IdeaPad G700, BIOS dostop

Oddelek: Pomoč in nasveti
378492 (7698) Invictus
»

računalnik šteka

Oddelek: Pomoč in nasveti
173329 (3159) whitefish
»

do kdaj bodo deloval windows xp (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
589947 (8604) blackpirat
»

Problemi z grafično in SSD

Oddelek: Pomoč in nasveti
263254 (2660) Rippy
»

AGP onemogočen - asrock dual939 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
784633 (3704) Veron

Več podobnih tem