» »

računalnik šteka

računalnik šteka

SLOarmy12 ::

Formatiral se pc in zdaj mi šteka npr.na painterju hocem povečat radirko s + in ne gre,ko igram kako igro pa hodim in hočem prmaknat miško se mi ne prmakne itd.. ce ve kdo v cem je problem mi naj lepooo proosiiimmm napiše.


Lp

fr4nc ::

Si kaj navijal? Kakšen računalnik imaš?
Ker Windows?

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

SLOarmy12 ::

ne nč nisem navijam mam prenosnika ki je pred formatiranjem delau normalno oz se nanovo naložil windows.imam pa windows 7

Alamar ::

Poglej, če imaš nameščene vse gonilnike in jih po potrebi namesti.

Poglej na start - nadzorna plošča - sistem - upravitelj naprav

Tam ne sme biti kakšnih rumenih klicajev ob napravah.

Architect ::

ponovno formatiraj in natančno namesti vse potrebne gonilnike, navlake pa ne. Nato sistem defragmentiraj in testiraj če ti šteka. V kolikor bo vse ok, počasi nalagaj ostale programe da boš videl če bo vmes začel štekat. Tako boš ugotovil v čem je problem.

SLOarmy12 ::

Alamar je izjavil:

Poglej, če imaš nameščene vse gonilnike in jih po potrebi namesti.

Poglej na start - nadzorna plošča - sistem - upravitelj naprav

Tam ne sme biti kakšnih rumenih klicajev ob napravah.

nubenih klukic ni.gonilnike sm pa namestil z programom driver genius 11.

SLOarmy12 ::

@Architect s cim pa naj ga testiram in kako se defrafmentira?neuma uprasanja sam res nevem

Zgodovina sprememb…

Alamar ::

Mene bolj zanima, zakaj se uporabnik, ki ne ve niti, kaj je defragmentacija, spusti v proces formatiranja. Zakaj si ga sploh formatiral, če je prej delal normalno?

Tukaj je lahko milijon vzrokov. Možno, da je problem v gonilnikih za grafiko, ali pa za chipset. Še enkrat formatiraj in pusti, da windows update sam najde vse potrebne gonilnike. Če ne bo našel, potem poišči na strani proizvajalca prenosnika ustrezne manjkajoče gonilnike za windows 7.

whitefish ::

SLOarmy lahko poveš specifikacije računalnika in daj si tisti widget na zaslon (piše ti koliko sta cpu ter ram obremenjena) :) Pa mi sporoči...Imel sem podoben problem..

SLOarmy12 ::

okej

Alamar je izjavil:

Mene bolj zanima, zakaj se uporabnik, ki ne ve niti, kaj je defragmentacija, spusti v proces formatiranja. Zakaj si ga sploh formatiral, če je prej delal normalno?

Tukaj je lahko milijon vzrokov. Možno, da je problem v gonilnikih za grafiko, ali pa za chipset. Še enkrat formatiraj in pusti, da windows update sam najde vse potrebne gonilnike. Če ne bo našel, potem poišči na strani proizvajalca prenosnika ustrezne manjkajoče gonilnike za windows 7.

ok

whitefish je izjavil:

SLOarmy lahko poveš specifikacije računalnika in daj si tisti widget na zaslon (piše ti koliko sta cpu ter ram obremenjena) :) Pa mi sporoči...Imel sem podoben problem..

Zgodovina sprememb…

whitefish ::

Komponente?

TheRiddle ::

whitefish je izjavil:

Komponente?


Tudi mene to zanima, poleg tega bi pa še rad vedel kateri OS je bil nameščen pred formatiranjem. Drugače pa priporočam da ne uporabljaš avtomatskih nalagalnikov gonilnikov. Namesti gonilnike preko Windows update, če pa še kaj manjka, poglej na uradno stran proizvajalca opreme. Če česa res ne najdeš potem z iskalnikom naloži gonilnik izključno za tisto komponento, sicer pa se jih v splošnem raje izogibaj.

Sam se samo enkrat uporabil tako aplikacijo, rezultat pa je bil bluescreen ki se ga ni dalo odpraviti ne v safe mode, ne prek namestitvenega CD-ja. Sledil je ponovni format.
zakaj bi poenostavil, če lahko zakompliciram :D

whitefish ::

Driver Genius + Windows Update = Meni deluje super.

Zgodovina sprememb…

amigo_no1 ::

Če ste tako nesposobni, da iz uradni strani ne znate DL ustreznih driverjev, potem odnesite kišto na prvi servis in si prihranite "trud".

whitefish ::

Kdo nezna?

TheRiddle ::

Ne vem, jaz sem samo hotel povedati da se nima smisla igrat z uradnimi gonilniki če generični delujejo povsem vredu. Poleg tega pa mislim da so t.i. generični gonilniki samo preneseni gonilniki s strani proizvajalcev, brez GUI-ja in vključeni v Windows update.
zakaj bi poenostavil, če lahko zakompliciram :D

SLOarmy12 ::

evo problem rešen.ta prenosnikova miška je pokvarjena ali kaj...ko sm prklopu lasersko dela use normalno.

lp

whitefish ::

:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lenovo ideapad 110 gonilniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
231716 (1395) mtosev
»

Samsungova programska oprema sama izklaplja Windows Update

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
1410377 (6539) Beernarrd
»

Nujno formatiranje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
226222 (5838) Machete
»

HP 15 d050sm - gonilniki nujno (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6316600 (13042) dmagnif
»

Moder ekran, ki javi napako - prosim za pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
244081 (2961) miranpozar

Več podobnih tem