» »

Proxy server?

Proxy server?

lukaf101 ::

A mi lahk en plis na kratko razloži, kakšn server je proxy server?

Hvala

Mr.B ::

V osnovi , hm...

V osnovi kontroleraš porte , ter probaš ločiti notranji net od zunanjega , to ti je čista osnov.Zaželen je predvsem tam , kjer so mašine konstantno povezane v svet.Kakšni Web serverji , ter tale forum , in podobno.
Če nočeš da ti nezaželeni gosti hodijo po tvoji mašini , je proxy prvi korak , naprej pa ,.....
Smešno je,
da po skoraj petih letih še vedno nisi sposoben opredeliti,
pod kakšnimi pogoji zmagujemo v Ukljani.

krofnik ::

naprej pa ,.....
????

KoMar- ::

krofnik, čestitke, obudil si OSEM let staro temo.

OmegaBlue ::

Torej si oživel neko obskurno temo staro 8 let zato da si napisal štiri vprašaje..
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

iloveboobz ::

naprej pa ,.....
????

Verjetno ga je OSEM let zanimal kaj je potem naprej,...
...in zdej je vprašu.8-)
smoki


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Proxy?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
61324 (891) denisbegood
»

pomoc pri programiranju

Oddelek: Programiranje
142438 (2057) LjAp
»

PROXY vprasanja

Oddelek: Omrežja in internet
81869 (1667) HellRaiseR
»

KAj je proxy

Oddelek: Omrežja in internet
55258 (5076) Uporabnik
»

MIRC

Oddelek: Programska oprema
111464 (1286) Blisk

Več podobnih tem