» »

Ne zazna tipkovnice

Ne zazna tipkovnice

haxor ::

Zanima me če kdo ve zakaj mi biosu ko zaganjam računalnik napiše "keyboard is not proparly connected.." To mi napiše tudi takrat ko zamenjam miško in tipkovnico. Potem sem poskušal če bo zagnalo računalnik če bom oboje (miško in tipkovnico) izklopil. Pa ni! Vseeno mi tisto napiše! Prosim pomagajte!.:(

Spajky ::

Sposodi si usb tipkovnico pa probaj še enkrat ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

haxor ::

Ja in ti misliš da ti usb tipkovnico kr tak zazna? Usb tipkovnico morš najprej inštalirat!:D

cryptozaver ::

Poglej v biosu ce nimas slucajno disablan PS/2. (saj mas tak prikljucek a ne?). Ampak itak bos moral to nardit z neko drugo tipkovnico. Ce je ta USB, samo pozeni PC in sele ko ta "stoji" ustekaj USB tipkovnico v PC. Vse ostalo naredi obicajo vecina OS-ov namesto tebe.

Spajky ::

Daj naj ti en elektroničar pogleda, če ti pride sploh 5V na ps2 port (a zablinkajo ful diodice na tipkovnici, optik mouse sveti?); če ne, se da potegnit 5V iz Usb porta tja ...

@ haxor, marsikatera plata ima po defoltu v Biosu vklopljen Usb Legacy support... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

haxor ::

Lučke na tipkovnici mi utripnejo za kratek čas. Potem pa ko poskušam stisnit tipke kot so Num Lock, Caps Lock, se mi pa nočejo prižgat. Problem je tudi v tem da ne morem v BIOS pridet. A je možn da je plata hin?
Mislte da bi delal če bi si sposodu USB tipkovnico? A bi jo BIOS zaznau?

cryptozaver ::

Pa saj ti vse pise! Peberi se enkrat!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne morem v BIOS

Oddelek: Strojna oprema
333412 (2791) Han
»

Tipkovnica ne dela na A7N8X - zelo se mudi :/

Oddelek: Strojna oprema
101420 (1311) OmegaM
»

No Keyboard detected pri vklopu

Oddelek: Pomoč in nasveti
72481 (2481) k4vz0024
»

Težava z miško in tipkovnico z priklopom preko USB

Oddelek: Strojna oprema
71823 (1768) Eschelon
»

USB ali PS/2?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101315 (1135) andrej

Več podobnih tem