» »

Tualatin

Tualatin

Veseljak ::

Zivjo!Ta zadeva glede Tualatin procesorjev mi ne da miru, imam Dtk plato z BX cipovjem in celerona 466 slot1 na pga370 konverterju in me zanima bi stvar zlaufala ce bi gor posadil tualatina? Sem probal s kolegovim celeronom 700 pa se ni obnesl.Za vsako informacijo bom zelo hvalezen.

OwcA ::

Si ustrezno modificiral kkonverter?
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Spajky ::

A je s kolegovim Celly-em sploh bootala zadeva in delala in ali je bla voltaža nižje od 1,8 Vcore? Če ja potem je treba samo najti odgovarjajoči slotket in ga moddat. Če ne, pa ne bo šlo! ...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

ginekolog ::

Jaz imam tualatina 1200 na BF6 plati slot1. Navit mi gre na 1330 MHZ, rock stable. Gre še več, a se se suva.
Divers do it deeper.

Veseljak ::

S kolegovim procesorjem se sploh monitor ni prizgal.Podatki tega celerona so 700/128/66 1.7V Na konverterju imam vse nastavljeno na Auto ceprav ima moznost nastavljati voltazo od 1.5V-2.4V po korakih in FSB 100Mhz ali Auto v biosu pa tega nimam moznosti.Update biosa ne pride v postev ker ze imam zadnjo verzijo.

Spajky ::

očitno plata ne podpira coppermineov; nič ne bo zgleda s Tulcem ...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Veseljak ::

Danes testiral s procesorjem P3 450Mhz Slot1 coppermine jedro in zadeva je zlavfala.Se pravi, da je za tulca pogoj da plata sprejema coppermine proce.A je mozno da jaz nimam ustreznega konverterja?

ali3n ::

kterga pa maš? možno je tudi, da si slabo vtaknil v Slot (men se je to zgodilo parkrat, ko sem hitel...);

poglej si spajkyjevo stran, pa še Lunchbox (povezava je na spajkyjevi strani); tam boš našel veliko informacij kater konverter ja in kateri ne...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Veseljak ::

no-name konverter imam ampak ta moj celeron je ppga in sumim da ta konverter ne podpira fcpga procesorje.Glede vtikanja sem pa 100% da je bil dober stik sej sem veckrat probal pa ni uspel.

VASkO ::

ja konverter mora vsaj FCPGA podpirati, da ga lahko modas tudi v FCPGA2 (za tualatina)

problem mas v konverterju, ce ti ne dela gor celeron 700, ki je narejen na coppermine jedru

Spajky ::

Veseljak, P3-450 slot1 NI coppermine !!!! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri P3 na Abit BH6 (slot1) plosco

Oddelek: Strojna oprema
211675 (1462) Air_Borne
»

i440BX z PIII@800eb

Oddelek: Strojna oprema
151034 (867) tomi_m
»

Najmočnejši procesor

Oddelek: Strojna oprema
181650 (1079) blazp88
»

ABIT BE6, staró ja...

Oddelek: Kaj kupiti
251436 (1215) dvokolaš
»

Stara plata + nov procesor = ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111239 (1069) suse80

Več podobnih tem