» »

XP, povezava z internetom + par neumnosti

XP, povezava z internetom + par neumnosti

Bufo ::

Torej preden grem formatirat disk, bi se rad prepričal če obstaja kak način, da se rešim teh neumnosti:'( . Se pa bojim, da imam kakega črvička>:D skritega kje. ;((
Torej pojavljajo se mi naslednje čudne stvari:
- povezan na netu, nekaj časa brskam z brskalnikom (opera ali explorer), kar naenkrat mi pa začne pisati, da se ne more povezati na server, v bistvu je kot da bi me diskonektatlo sem pa še vedno povezan na net
- če recimo ircam preden mi začne delati zgoraj navedene neumnosti lahko to počnem še naprej brez problemov, če se pa poskusim povezati na ircu kasneje mi pa tega ne dovoli
- danes mi je začelo tudi delati neumnosti kot so: kurzor se ful počasi premika, ne morem pisati če držim tipko shift, ker mi piše druge znake ali mi odpira druga okna in programe

Ali je to mogoče kak črv čeprav imam vse popravke, kak "programček" ali pa je to kak virus, čeprav tega ne verjamem, ker mi ga panda ne zazna.

Hvala za pomoč :D :D :D LP!

Caligula ::

Najprej pojdi v google in vtipkaj housecall in lepo klikaj in si preko neta poskeniraj racunalnik za viruse in crvicke, laho pa gres tudi na www.pandasoftware.com in tam na free computer scan in si rpav tako prek neta pregledas rac.

Bos vsaj vedel, ce gre za virus ali ne.

Bufo ::

Sem naredil že vse to, pa mi ne zazna nič.
Zanimivo, da mi je Panda zazvnal sumljive datoteke, vendar so to bile od divxa - od programa

twosocks ::

Poglej malo v novejše teme, stvar se ponavlja tudi pri ostalih. Vključno z mano. Rešitve (še) ni.
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

Dr_M ::

povezan na netu, nekaj časa brskam z brskalnikom (opera ali explorer), kar naenkrat mi pa začne pisati, da se ne more povezati na server, v bistvu je kot da bi me diskonektatlo sem pa še vedno povezan na net

ce mas adsl je to povsem normalno zadnje case :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Bufo ::

Hm, ok sorry nisem opazil. No ADSLa nimam mam pa ISDN. Hvala za pomoč!

sloxl8 ::

Poskusi s programckom Ad-Aware.

dc10 ::

Tudi meni se zadnji teden dogaja popolnoma enako. Nekaj časa lahko surfam po i-netu, nato pa naenkrat več ne more odpreti nobene strani. Imam panda antivirus + f-prot, najnovejši update, pa ne najde nobenega virusa. Povezavo imam preko ISDN.
Nimam pojma, kaj je to, ker drugače računalnik deluje normalno!!1 Verjetno pa so težave na SIOLU!
lp

SkIDiver ::

Men pa zadnje čase zgodovinsko počas povezuje na irc. čakam po 30 minut. Včasih je sam zletelo. težavo imam zadnjih 14 dni.

Baja ::

zanimivo, moja kolegica ma prav takšne težave, plus probleme z outlookom. Ma pa tudi ISDN. Lahko pa zatrdim, da nima virusov ali pa kakih podobnih zadev. se pa priporočam za rešitev, če ve kdo kaj bi to lahko blo.

mare_ ::

SkiDiver, Baja: naj ugibam, ISP je Siol?

Baja ::

mare_: zal te moram razocarati. kolegicin isp je arnes.

a majo slucajno iste stevilke ? ker s siolom ze dolgo nisem imel posla.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

svchost.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
253524 (2548) Mr.B
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29340327 (15309) brainiac20
»

msn napaka

Oddelek: Programska oprema
313005 (2458) Uros!no
»

Internetne strani se ne naložijo pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
231376 (1058) boych
»

nekdo mi vdira notr (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
615495 (4500) undefined

Več podobnih tem