» »

Internetne strani se ne naložijo pravilno

Internetne strani se ne naložijo pravilno

DJ ROK ::

Živjo ali mogoče vi veste zakaj meni internet ne dela več tako kot bi mogel katere slike se sploh ne odprejo in se nariše samo križec. Tudi kakšna spletna stran se več ne odpre in ne primeno povezave. Drugače pa tudi več noče ne gre na kakšen chat recimo od slo-compa.
Uporabljam pa Internet Explorer. Drugače imam pa voljo. Ali morm nataviti kaj v nastavitvah ali kaj.
rok nahtigal

matevz15 ::

a se ti to daogaja da ti ne odpre slik ko uporablaš internet explorer al kkšn drug brskalnik
MATEVZZZZ

ČIP 008 ::

Imaš sploh inštalirane programe za odpiranje? Vrzi si gor OFFICE 2000 Pro pa še kak Acrobat Reader 6.0 pa ti mora zadeva delovati.

DJ ROK ::

jaz uporabljam samo internet explorer in nič drugega. In tudi vse dela nekaj počasi. Saj se mi tudi spletne stani nočejo odpreti samo kakšne. Pa tudi na klepetalnico na slo-compu ne gre gor in tudi ne morem nič napistai na slo-compu ker se mi sploh ne odpre.
rok nahtigal

pviran3 ::

Ja kakšen internet pa imaš?
siol, modem56kb/s, adsl, kabel?

DJ ROK ::

Saj imam na računalniko posneti Acrobat Reader 5.0 in ni nič bolje.

Imam pa navaden internet voljo iz kablom ki ga povlečem v utikač za telefon.
rok nahtigal

denalom ::

probaj mozzila firefox ...prever če maš flash player

Lp
"Kako se je Bill Gates domislil imena za firmo ?" "Preveril je svoj penis: Micro & Soft . . ."

DJ ROK ::

kaj čem to probat ker nebo čisto nič bolje.
Saj meni je delalo 1 mesec nazaj čisto vse ok.
rok nahtigal

zzzuuu ::

Za počasnost, posledično neodzivnost, je lahko kriv tudi kakšen virus. Maš inštaliran kakšen Anti-virus?
When is the last time you did something for the first time.

DJ ROK ::

ne nimam nobenega antivirusa inštaliranga gor.
rok nahtigal

ahac ::

Za Slo-comp klepetalnico rabiš javo.
www.java.com

No.. če bi uporabljal Firefoxa namesto IE bi ti sam zaznal, da jo rabiš in tudi inštaliral (seveda, če bi dovolil). ;)
Enako velja za Flash.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

CaqKa ::

DJ ROK
nauči se delat naslove tem.
Naslov "internet" je nikakvi, prav nič ne pove o tematiki o kateri se pogovarjate tukaj.

CaqKa ::

no pa da še sam prispevam kaj k temi. očitno je da imaš na računalniku ali virus ali pa spyware (bolj verjetno)
namesti si recimo ad-aware, ali kak podoben programček.
z namestitvijo firefoxa, bi lahko recimo videl ali težave povroča ie.
samo če se tebi pač ne ljubi antivirusnega namestit ali pa firefoxa... te ti pač ne moremo več pomagat kot smo ti :D

DJ ROK ::

saj sem si zdaj snel ad-aware pa sem pregledal ta moj disk C:. Samo ni nič bolje je vse isto.
rok nahtigal

CaqKa ::

ja če maš windowse potem morš z microsoftovim programom to naredit :D
Microsoft Windows AntiSpyware Beta1

Pancho ::

Če ti vse dela počasi je tako, kot je rekel CaqKa. Spyware ti dela štalo. Je pa zdaj veliko spyware-a zelo trdovratnega, tako da ga samo s Ad-Aware-om ne boš odstranil. Pognat moraš vsaj še Spy Bot pa CWShredder.
Pa še panda online antivirus čez spusti.
Aja, pa vse to delaj v "Safe mode with networking načinu" z izključenim "System restore".

Če boš še vedno neuspešen, pa windowse na novo gor. Pa predlagam, da začneš uporabljat FireFox.

DJ ROK ::

Saj se mi tudi noče odpreti Help in tudi System restore pa še kaj bi se našlo.
rok nahtigal

CaqKa ::

popuči sistem :)

DJ ROK ::

kaj naj spucam? ali tisti temp pa tisto. saj tisto sem glih prešen mesec. Kaj naj naredim.
rok nahtigal

CaqKa ::

spuči ga vseh virusov in spywarea ki ga imaš :\

gunserman ::

formatiri disk !!

Zgodovina sprememb…

DJ ROK ::

potem moram pa še vse enkrat posneti. Pa še cdaja nimam od windowsow imam samo zagonsko disketo.
rok nahtigal

boych ::

Da ne odpiram nove teme:

kolega mi je prinesel računalnik, ne more enostavno priti na net, explorer se odpre in napiše, da strani ni mogoče odpreti, prav tako se ne more povezati Outlook, povezava deluje,!
Poskušal sem na novo narediti povezavo, odinstaliral IE in na novo instaliral, antivirus je Panda redno updatana, pa tudi WIN XP ma naložen SP 2, adaware uporabljen
To se mu je zgodilo že pred nekaj časa takrat sem spormatiral in vse na novo naložil in je blo do zdaj vredu, zdaj pa mi ni da bi spet formatiral!
Ma mogoče kdo kako rešitev!???
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

boych ::

Rešil z Spybot-om!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z odpiranjem strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
102479 (2301) SkIDiver
»

svchost.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
253438 (2462) Mr.B
»

Katere programe uporabljate?

Oddelek: Programska oprema
424294 (3574) R33D3M33R
»

Kako pa vi vzdržujete računalnik

Oddelek: Strojna oprema
281878 (1209) Tomay
»

spy-/ad-ware

Oddelek: Omrežja in internet
342362 (1902) Sadida

Več podobnih tem