» »

Lada v PC-ju

Lada v PC-ju

Floyd ::

Imam ohišje Antec PlusView 1000 AMG (takšno kot Gufy)

Vanj bi si vgradil vodno hlajenje z Ladinim radjatorjem.
Slišal sem da so mere ladinega radjatorja Š=190 V=240 G=60!
A je to res? Kako bi si to lahko jaz not dau? Ohišja lih nebi rezal - a bi se dalo kej hladilnik "zožat"?>:D
Saj višina mi ne dela problemov - samo širina (max. 175mm)!
Hvala!
Če posilstvo je neizbežno, lezi in uživaj! KONFUCIJ
  • zavarovalo slike: OwcA ()

VASkO ::

radiatorja definitivno ne mores ozat, ker ima komore zalotane skupaj cisto na robu. saj pase radiator v to ohisje po sirini. sami ti sloni na onem spodnjem robu ohisja. lahko pa tisti odfleksas.

poglej v topic slike vasih racunalnikov - tam je kar nekaj ohisij z Lado, moje, tiborrrjevo, morphlingovo

mislim, da morphling1 ni odstranil roba, da bi radiator lepo sedel v ohisje. pri njemu lezi na robu, kot sem napisal zgoraj (se mi zdi)

DimmniBurek ::

Uh p×××× pol meni sigurno ne bo šlo v navadno ATX midi tower? po višini ja, sam po širini pa ne! Matr, kakšne mere pa ma od Yugota?, vem za enga razbitga pa bi vn uzeu!

OwcA ::

Yugotov je 16x32 cm ako me spomin ne vara (natančnost druge mere je +/- 5 cm).
Otroška radovednost - gonilo napredka.

DimmniBurek ::

ne, ne rabm neki manjšga oz. ožjega! idealno bi blo Š×V×D-17cm×20cm×6cm! aja imam možnost za Ladinega, sam je brez veze dobavljat če ne bo šel not, kaj pa če bi ga odrezal za 2cm?

kuglvinkl ::

idealno bi blo Š×V×D-17cm×20cm×6cm!

Dej si ga delat.

kaj pa če bi ga odrezal za 2cm?

Vasko wrote:

radiatorja definitivno ne mores ozat, ker ima komore zalotane skupaj cisto na robu. saj pase radiator v to ohisje po sirini. sami ti sloni na onem spodnjem robu ohisja. lahko pa tisti odfleksas.

...
Your focus determines your reallity

morphling1 ::

Evo Lada v enakem podobnem Antec ohišju brez rezanja in dodatno nalotanim bakrenim shroudom. Stranica se še vedno lepo zapre. Radiator postaviš lepo na tisti rob tako da je malo višje, v tisto režo pa sem dal primerno debel kos neoprena.

http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

DimmniBurek ::

mah, je brezveze niti kej mozgat kr itak ne bo šou notr, če nebi bilo une dodatne stranice na desni stranici, ki je za škifo, pol bi šlo, sam tko pa je en drek, kr je kišta široka 20cm, na zunej merjeno! Še nevem kere znamke je ohisje, je pa tako:

mloncar ::

dimenzije radiatorja od yugota (DxŠxV) 24x15x4.5 -> brez priklučkou!
Abit NF7-s, barton 2600@2655(231x11.5), 2x256mb Geil Value PC3200,
Leadtek FX5900LX 128mb MyVIVO

mihec87 ::

Mene pa zanima od ktere lade je ta radiator.

mihec87 ::

Sj nebom useh teh radiatorjev pobral ce mi povete od kere lade je ker mam obcutek da skrivate od ktere lade mate radiatorje.

QuickShot ::

A je sploh važn, pač od tiste, ki ima bakrenega0:)

Zgodovina sprememb…

mihec87 ::

Ja no jest rabm vedet kera ma bakrenga.

morphling1 ::

Ma saj so imele vse enakega. Greš tja pa rečeš za notranji grelec od Lade, in boš dobil edini model, ki ga folk tu uporablja, samo malo starejši letnik mora bit, ker novi modeli uporabljajo Alu grelce.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

mihec87 ::

Ok hvala.

WinsuckeR ::

Ej dimni - zdle si ga pa posrov ka si reku da ti ne gre notr- jst imam točno tak ohišje kot ti (če je tist vijolčen tvoj) pa sm z 3-emimi luknami komot spravu notr8-) .

1. - na plošči ki drži matično
2. - na stranici da se da zapret ( taspodn nosilc - ka je čez celo taspodno stran)
3. - odspredi da je zraka

To sm naredu u +/- 3urah z modelarsko žakco;(( .
Aja še temperatura:
Cpu: 35"C- (AMD Athlon Xp 1600)
S tem da imam ta ozke cevke (gredo na odstanitev zlo hmal>:D )-6mm:(
in vodn blok od Tt Aquariusa II - ki je pdedoval še cevke;((

WinsuckeR ::

+ da se ga na izi zožat za 0.5cm do 1cm- sam robove zakriviš na not.

Tko ka jst seveda:D

DimmniBurek ::

Ej Winsucker, ta kišta ni moja, sliko sm najdu pod Slike vaših računalnikov, in me zanima kako točno si zrezu te luknje, dej mi še slikco če maš, torej
1. si naredu luknjo v stranico ki drži matično
2. si odrezu un jeben nosilc spodi
3. si naredu luknjo za spredi za vent, sam kaj si dau sam za eno 120-ko al za dve, ke r sm neki meru in za dve ni placa, oz. je treba odstrant gumbke in diode! Eno slikco prpopi gor, pa je!

WinsuckeR ::

Hja.. jst mam v planu ta drug del maske nardit iz vlakn al pa iz kksnga lepo prelakiranga inu preštrihanga lesa(nj bi segu do ta druzga vhoda za Cdrome na njej pa bi blo FanKontrolerWS:D, LCD, PA seveda sw in reset gumba - sam to bo trajal preden nardim, tko da mam zdle trenutno kišto v razsulu:( ) Drgac morš met pa enga 12cm in enga (men se zdi)9.2cm ce hocs da se sploh lepo pokriva na rebra od radijatorja;(( ....

Slik nimam ker mi serjejo WindowS(ux)i in takisto FTP;(( ;((

Uf, Uf!! aja- go to www.winsucker.tk

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katalog radiatorjev evropskih avtomobilov (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
46569156 (37225) lufy
»

sam bi naredil radiator ...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
142334 (1874) Karaya 52
»

Kam postaviti radiator za vodno

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221675 (1276) njok
»

Yugo radiator...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
212204 (1914) Yoda Master
»

Push ali pull vntilator na radiatorju?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211613 (1368) Pyr0Beast

Več podobnih tem