» »

bluetooth slušalke + usb dongle težave

bluetooth slušalke + usb dongle težave

perci ::

Imam tole slušalko in ta dongle.

Obe zadevi sami zase delujeta. Recimo, BT slušalko brez problema povežem s telefonom, telefon pa z dongleom. Nikakor pa ne morem povezati slušalke z donglom (računalnikom). Zadeva sploh ne najde slušalke. Gonilniki so inštalirani v skladu z navodili.

Zajebavam se ze cel dan s to pizdarijo in mi ni jasno kaj bi bilo narobe.

Dotični dongle naj bi podpiral audio gateway, prav tako pa sem na internetu prebral že več komentarjev ljudi, ki imajo to slušalko in pravijo da deluje z skypeom brez problema.

Any ideas?
  • spremenil: perci ()

perci ::

Se komu sanja, kateri bluetooth adapter bi deloval s to slušalko?

Sba ::

Imam podobne težave, le da z drugo slušalko. :\ Samo moj adapter je star že 3 leta, tako da mu nekako oprostim, v tvojem pa celo piše "deluje tudi kot Audiogateway (In/Out) na PC-ju skupaj z Bluetooth Headset slušalkami za MSN, Skype, Netmeeting, itd.".

Bi pa še vprašal, če se da to software-sko rešiti, ali je edini način zamenjava adapterja?
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Sba ::

Pa še to: oče je kupil to slušalko in želel poslušati mp3-je iz računalnika. Jaz sem kar nastavil vse avdio naprave na bluetoothm ker sprva ni delovalo (šele po ponovnem zagonu WMPja je začelo igrati).

(Morda le nimaš nastavljenih nastavitev na BT.)
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

perci ::

Nene, s tem donglom sem obupal...in sem ga ze vrnu. Sem probal cist vse mozne varjante, presurfal cel splet, pa ni nic pomagalo. Hecno se mi zdi, da zadeve dongl sploh zaznal ni, s telefonom se pa spaira BP.

perci ::

A uporablja kdo bluetooth slušalko za skype? Če ja, katero slušalko in kateri bt adapter uporabljate?

zebra ::

Logitech HS01-V14 + Planet BT-320U V1.2 Adapter

Ta adapter podpira tudi tvojo slusalko, sprobano pr kolegu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zebra ()

perci ::

Odlično, kje si ga kupil? Iščem mal po netu, pa sem najdu samo tole,jst bi pa rabil zadevo cimprej...ergo bi raj kako nespletno stacuno (al pa vsaj tako za katero vem, da dobavlja hitro - tehle ne poznam).

zebra ::

Jst sm ga nabavu cca pol leta nazaj v Comtronu. Zelo je vazno, da je kompaktibilen z BT standardom 1.2 ker nizjega slusalke ne podpirajo. Pa pazi na BT standard in USB standard ker je to velikokrat slabo navedeno oz. zamenjano.

perci ::

Ja, sej to sem ze opazu, da velik stacun ne ve kaj prodaja. :)

TRIROG ::

si resu zadevo? s katero opremo?

Jst mam nokijino slusalko HS-11W pa bi rad podobno dosegu ... bolj za hec sicer sam ... pač le kupim bi kupu orng ... sm tut sam gledou level one adapterje pa zdej kr ne vem ...

perci ::

ne, nisem

Rad bi kupu 1.2 dongl pa se razen level one nič ne najde. Tale zebrin bi bil kul, vendar ga tut nikjer nimajo.

Se bom se malo pozanimal, pa porocam.

TRIROG ::

ma en vem jst bi kr tega nabavu mdu 0025, na strani pise da podpira 1.1 1.2 2.0, na enaa pa pise da je kompatibilen 1.1 zdej sm pa zmeden ...

blue ::

Sem imel podoben problem..
Rešil sem tako, da sem odstranil vse widcomm (ali kako se že imenujejo) driverje in inštaliral BlueSoleil (ver. 1.6.1.4).

Sedaj vse deluje skype, x-ten....

Sba ::

Z BlueSoleil mi dela. :D Samo se je kmalu izteklo 5MB in veselja je bilo konec. Se dobi kje kašen free program?
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

blue ::

> Se dobi kje kašen free program?
Tukaj -->
[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co.

TRIROG ::

ej blue ... kaj mas pa za en hardware?

blue ::

Mam en 3leta star LevelOne MDU-0001USB, ki z prejšnjimi gonilniki nikoli ni delal normalno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blue ()

TRIROG ::

Eureka ...

dobil na posodo od kolega MDU 0005 Instalirou software, povezou s slusalko HS11W ( nokia) slusalka je zazvonila sm se oglasil in mi dela vse komplet ... lahko poslusam glasbo z winampa v slusalki, ali pa jo uporabim kot navadno slusalko za klepetanje preko skypea, tudi v obratno smer gre ... telefon lahko povezem z racunalnikom tako, da uporabljam slusalke in mic od racunalnika namesto telefonskega ... in se pogovarjam tako ... morm rect da zadeva spila ... zdej morm samo se pogruintat a se da telefon povezat tako da bi podatke preko BTja prenasal in ne tako da dam kartico ven pa v card reader ...

Software je WIDCOMM oz originalni driverji z neta
XP SP1 pro
dongle Level One MDU0005
slusalka NOKIA HS11W
Telefon NOKIA 6680

nokia6310 ::

TRIROG:
Kako pa ti je to uspelo, da za pogovarjanje po telefonu uporabljaš mick pa slušalke od kompa?
Razumem kako povežeš bt s kompom tako da ti špila muska na bt slušalki in da jo lahko tudi za skype uporabljaš ne razumem pa kako lahko uporabljaš zvočnike pa mick od kompa za pogovarjanje po telefonu oziroma kako to povežeš, da ti dela?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bo iPhone res brez 3,5-mm stereo priključka in kaj to pomeni (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
16147826 (41037) matobeli
»

Kje kupiti wireless slusalke z mikrofonom???

Oddelek: Kaj kupiti
265637 (3966) sheldon
»

[BlueTooth] USB Adapter + Slusalka/Mikrofon

Oddelek: Kaj kupiti
94979 (4598) k4vz0024
»

Bluetooth slušalka od telefona kot slušalka in mikrofon na računalniku za Skype

Oddelek: Zvok in slika
61253 (1120) zee
»

Problem z BLUETOOTH

Oddelek: Mobilne tehnologije
91858 (1505) duke666

Več podobnih tem