» »

K***** MODEM MOTOROLA

K***** MODEM MOTOROLA

Evil|One ::

Mene neki zanima. Jest sm enkrat kupu modem motorola in je neki časa delu vredu in pol se je začel zajebavat z mano.;( Neki mi je čudn, ker ko sm na internetu me vsake tok časa vrže dol z neta. Mene zanima a je to kj narobe z mojim comp. al je z modemom. Ker zdej mam isti modem od mojga frenda in na nov posnet windowse in isto jebe.;((

Jst ::

to ni res! jst sm mel iste probleme ku mi je modem skurlu. hotel sem kupiti novega in vsakega, ki mi je dal servister na testiranje ni zdrzal vec kot 10min na netu. pa se ful pocasen prenos je bil (2-3k). vsi modemi so bili softwerski in pci. mel sem motorole, jatone, usrje, in vse sranje kar se da dobiti. potem mi pa na servisu prjavjo da mam slabo linijo. potem mi pa pove, naj mu skurjeni modem prnesem in model ga je nekam poslal in so ga zrihtali za 4000SIT. modem je ISA hardverski, JATON Modulator V.90. sedaj imam spet 4-5k prenosa.

eraserr ::

men je crknu USR za 12 jurjov, zdej mam pa motorolo za 6 jurjov pa se mi poveže z 52.000. Pade mi pa dol če kdo telefon dvigne, drugač pa nikoli.

abcde7 ::

Sej jest mam tud temo na to: modem motorola v90!

Mene skoz dol meče, bom na telekom klicov sam da dobim cifro!

Dami ::

Jst mam rajš externe modeme.....zakaj?...kr so mi dozdej vsi fajn delal. Sn meu pred letom še usr56k voice ext, pa me je tud včasih kr dol vrgl, sam mislim da ni biu modem kriv. Pa tud če je kir vzdignu telefon ni prekinu linije. In konektu se je zmer 50.666. Zdej mam pa 3com isdn pro ta ext (tist k ga zravn isdn paketa dobiš) pa ga lahk sam hvalim. Vleče skoz 7k (tud do 10 včasih na eni liniji) in še nikol me ni dol vrgl. Sam včasih se konekta v prazn al pa po neki cajta ni več prenosa. Sam to je ziher arnes kriv :D

Predator ::

Ah, ta modem mam tud jest pa ti povem da mi dela boljše kot us robotics za 12k, ki mi ga je skurila strela; kar se pa povezave tiče je vedno 50666 BPS ; praviš da te meče dol-> če maš arnes se s tem kar sprijazni, zlasti v času večje obremenitve; men arnes to dela ene 3* na teden, siol mi pa ni še nikoli. :)

Evil|One ::

Aha to pomen da mi ni treba tožit ferme motorola ampak arnes. :>:P
Whatewer

CCD ::

Ne vem, kaj vas tolk Arnes dol meče. Jest mam že 3 leta USR 56k EXT. pa mi ni še nikol ampak res nikol prekinil zveze.
Kar se pa tiče internih modemov, imam pa o vseh enako mnenje. They suck. Ne pravim tega kar tako, ampak iz iskušenj. Nekateri interni USR-ji so na nekaterih compih delal OK, na nekaterih sploh ne in največja hitrost je bla 43.000bps. Beda.:(

abcde7 ::

Sej men dela na 52000k! Sam me pa včash kr dol vrže!;(

blue96 ::

nic hudega, ce ti kdaj dol vrze. ce downloadas, si zrihti godzillo!
.

CCD ::

Sam Godzille ne uporabljam, uporabljam FlashJet (za download, prej JetCar) in lohk povem samo dobre svari o njem (ampak to sodi že v drug forum). Zadeva je celo prevedena v Slovenščino, za kar o Godzilli ne vem.

Evil|One ::

Ja lej men so gud interni modemi:D. Ta mi vleče 52.000. Sm mi gre na k**** Ker ko sm na mIRC-u mi kr naenkrat prekine. GoZilla Je pa eno sranje sej men!;(
Whatewer

Aljo1 ::

jaz mam motorolo sm56 pa se vedno konekta samo 28800
A mi daste naslov za najbolše drajverje, oz katere nastavitve ste spemenili od defaulta v win2k?
Kje lahko downloadam FlashJet?

abcde7 ::

ma na netu so driverji za en k****! Tisti s cd-ja so tabol!:) Jest sm z neta pobrav z motorola.com, pa so slabi, sploh ne delajo!

McHregec ::

Naštimajte si državo Germany (Nemčija) pa vas ne bo dol metal. :D
Destroyer Of The Worlds.

abcde7 ::

Zakva pa nas ne bo pri Germany dol metal?:\

tejo ::

Jest imam nastavljeno na Avstrijo, pa me ne meče dol. :D

abcde7 ::

Sej me res nč dol ne meče če mam na Nemčijo! portkajmo po lesu!:D Prej sm mu na Avstrijo pa me je včerej dol vrgl!;( Tko da boš vedu tejo_no1, z Avstrije dol meče:\, kva pa je sploh razlika, a to sploh kej vpliva, če na kero državo nastaviš?

Evil|One ::

Kje se to kj štima?? Te države in kaj sploh to je in a to kj vpliva na hitrost?:\
Whatewer

matic ::

Pi***a ste zblujen folj ma ce vem rece da sunce prevec cez oken svet pa ruleto dol spust pa bo bolj delal bote tut?? robo se dodatno zajebavas folk al mas pa res naklucje!

Pa ne tozir arnesa ampak telekom ker maste namest telefonskih zic prenos kar po vodovodnih ceveh in pa po nitkah za zobe pucat! Telefonska centrala in pa kabel je tisti ki jebe povezave! In zakaj je vcasih bols delal? Ker je bilo ze na uni sfukai strai centrali 100 userjev zdej jih je pa ze 500 pa se zdej je niso zamenal pa je tut se nebodo.. vsaka obmocna enta ma svojo centralo, sej lahko zveste kera centrala je pa kok prenosa omogoca, kok je linij priklopljenih itd... sam nevem kam mors to klicat.. pomoje lahko tut na telekom informacije pa mal povprasate glede vase tel. centrale in moci prenosa..

Evil|One ::

Hehe ti maš pa domišljijo.
Whatewer

abcde7 ::

Ne amd, je kr pametn povedov... Telekom se res dela norca z nas...;(( Mi pa visoko plačujemo!;(

diso ::

če ste pametni ne boste kupovali modemov od motorole

abcde7 ::

"jest k sm winse formatirov me sploh dol več ne meče... pa motorola je še najbolj ugodna"

Evil|One ::

Ahh... Nevem če mate prov
Whatewer

Administrator ::

Pomoje ni kriv modem ampak kej druzga, jest sm mel modem zunanji 33.600 pa me je v windowsih skoz diskonektaval iz neta, ko sm si posnel linux mi je pa delu cist normalno.>:D

Evil|One ::

Ja witboy mogoče maš prov sm nevem ej ker bi mogu delat ker nikjer ne piše da je za linux:\
Whatewer

Administrator ::

|AMD|: probi najdt na netu najnovejse gonilnike za modem pay pol probi ce bo delal.>:D

abcde7 ::

no sej jest sm šu na motorola.com pa sem naložu gonilnike, pa sploh delal niso! Ne vem, bil je še en telefonček v opravilni vrstici, pa ni delalo!

Medved ::

Treba je v nastavitvah izklopit opcijo - izklopi me če neaktiven tok pa tok min hehe:))

Administrator ::

robo: a si isklopu cakaj na znak centrale ce nisi pol izklop.>:D

abcde7 ::

ma kdaj sem to že naredu...>:D Ne jest pravm, da gonilniki z neta men niso delal, al pa nisem taprave dol dav?

Evil|One ::

:)) Haha. Ej W|TBOY a veš da če ne izklopiš čakaj na znak centrale se še konektat ne moreš.:) Ti mu pa to govoriš prek neta in je logično da če je on na netu je tm tud odkluku čakaj na znak centrale.:)
Whatewer

Istrian ::

Jaz imam tudi ta k** modem, kateri me stalno dol meče ali pa mi zmrzne pc za kake 2 min pol spet dela pa spet zmrzne. Proval sem tudi inštalirat novejše driverje za windows me pa mi vedno pri inštalaciji nekje na polovici zmrzne pc.
Proval sem tudi spremenit country pa je vedno isti kurac.

Če ima kdo kakšen pameten nasvet ga bom prav vesel, pa ne kupi drugi modem.

;((;((;((;((

Administrator ::

|AMD|: jest mam ukloplen cakaj na znak centrale pa sm lako na net prsu, ce ne vrjames lako prides pogledat.>:D

[t502] ::

Jaz mam Motorola speakerphone V90 modem in me vedno poveze z hitrostjo 52 kbit/s pa me malo kdaj vrze dol.

Ce mam vkloplen Cakaj na znak centrale mi sploh ne zacne vrtet stevilke :D

[t502]

Evil|One ::

Sej mene tud malo kdaj prej me je full večkrat sm mi gre na živce ko me.:))
Whatewer

abcde7 ::

mene je predvčerejšnjem enkat, razlog je ko ga nabavš, morš formatirat in na nov naložit, saj tko pr men!

Evil|One ::

Kaj moreš formatirat?
Whatewer

abcde7 ::

trdi disk!!! Kva pa bnoš modem???:D

Evil|One ::

Ja nevem pr nekaterih se tud to dagaja. Sej ko sm jest formatiru disk je poljš delal.;)
Whatewer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kupujem modem za XP-je

Oddelek: Kaj kupiti
171169 (897) Smorny
»

dial up v xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
10989 (851) ToniT
»

MODEM 56k v90

Oddelek: Strojna oprema
231527 (1325) Evil|One
»

Motorola 56k V.90

Oddelek: Pomoč in nasveti
301420 (1111) Lith
»

problem z netom

Oddelek: Pomoč in nasveti
8882 (806) Loki

Več podobnih tem