» »

dial up v xp

dial up v xp

rimljan ::

nastimal sem povezavo vendar mi ne dela,ker mi vedno javlja "no dial tone"
zanima me ce obstaja kaksna fora tako v win98,ko mores izklopit funkcijo "cakaj na znak centrale"!
al je pa kej druga narobe

jc ::

Čakaj na znak centrale mora bit vklopljen, met morš pulzno klicanje, pa probavat dokler ti ne rata. Kater modem pa maš?

BendeR ::

Ja izklopi ono.To je meni tudi delalo dokelr nisem izklopo tega:)

rimljan ::

in kje se to nastavi,ker tega ne najdem

BendeR ::

Desno klikni na My Computer in izberi properties-Hardware-Device Manager-Modems

Upam da je dovolj natancno:D

Kriko ::

IZKLOPI WAIT FOR DIAL TONE, ker pri nas v Sloveniji te funfcije naš zlat Telekom ne omogoča!! Dokler bo imel to vklopljeno povezave 100% ne bo!!

Borci ::

Imam modem USR in zelo dobro dela z Wait For Dial Tone. Če tega ni vklopljenega, mi kar začne klicati številko, kljubtemu, da nekdo telefonira. Če pa je to vklopljeno, pa napiše, da ni signala in se lepo ugasne. Ko pa je linija prosta, pa dela brez problema.

Poznam pa nekoga, ki ima Motorolo SM56PCI in z Wait For DIal Tone ne dela za noben dnar.

Torej je odvisno od modema in nima s tem telekom nobene veze.

Kriko ::

Se opravičujem če nimam prav, vendar imam tudi sam USR modem in se niakor nisem, mogu priklopit dokler nisem tega ugasnil, da je tako kot sem povedal pa so mi rekli v trgovini kjer sem modem nabavu. Torej če so se mi zlagali oni sem se tudi jaz.
No več glav več ve!!

Koci ::

Pojdi pod modem/properties/advanced pa pod extra initalizing command vpiši x3. Mogoče bo pomagalo.
Panta rei!!

Boky ::

rimljan "dial tone" moras vsekakro isklopiti. Pazi da ga isklopis tudi pri konkretni povezavi(arnes, siol,...) in ne samo v nastavitvah za modem v kontrolni plosci.

ToniT ::

Wait for dial tone pomeni, da modem pričakuje neprekinjen ton od centrale, če je linija prosta. Tega pri nas ni, temveč je znani tu tuuu. Saj se zgodi, da modem dela s to vklopljeno opcijo, vendar ne zmeraj (če slučajno naleti na dolg signal). Če pa imaš interno centralo, ki ima neprekinjen signal za prosto linijo (pri nas v službi ima), potem pa lahko to opcijo pustiš odkljukano. Kako se to naredi pa piše zgoraj vsaj nekajkrat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fax + VDSL + stroški

Oddelek: Omrežja in internet
51805 (1656) malcek
»

Klicne nastavitve za fax modem

Oddelek: Omrežja in internet
121820 (1724) Duhec
»

linux, volja, dialup

Oddelek: Operacijski sistemi
8931 (794) tonic
»

problem z ram-om

Oddelek: Pomoč in nasveti
201336 (1065) LordWorm
»

Modem ne dela!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81643 (1526) KamikazA

Več podobnih tem