» »

MODEM 56k v90

MODEM 56k v90

abcde7 ::

Imam MODEM 56k v90, pa me zanima, zakaj me včasih kr dol meče z omrežja, napiše se mi, da je zveza prekinjena!
A se da to kej popravt, a je modem slab?
Imam Motorolo modem!

Hvala8-O

VASkO ::

salbe linije, slabo vreme, to se na teh modemih pozna (mam istega). Hardwerski modemi so zakon, z njim (USR 56k ISA) se mi povezava se ni niti enkrat prekinla, pa sem ga mel okoli 4 leta. Z motorolo pa je ze parkrat padla...;((

zamenjal sem, ker sem rabo denar, da me ne bo kdo napadal...

whatson ::

Probaj če ti bo program StayOn Pro kaj pomagal... program skrbi za to, da se linija ne prekine...

Koci ::

ponavadi tko meče na notranjih. Jaz mam tudi Motorola notranjega in mi dela podobno.

VASkO ::

samo ne vem, danes mi je 4krat prekinlo pa sem drivere zamenjal pa dela kot urca (zadnji so 84.41, prej sem mel 83.17)

je pa res, da to dela samo na novih 0889 stevilkah, drugje se tega nisem dozivel

Mitja 34 ::

Probl pogledat kak je s tel. kablom ,men se je popravlo ko sn kupo novga.

abcde7 ::

Ke nej dobim nove driverje? Al pa kšn program, pozabl ste naslove napisat!!:O

Loki ::

Na domaci strani proizvajalca modema.
I left my wallet in El Segundo

Koci ::

Boško ::

To je tud men delal, dokler mi ni do*** pa sem začel telekomu dnevno težit zarad linije, pa so mi jo v 10 dneh zmerl in zrihtal! Zdej je vse OK!8-)

Evil|One ::

Jest mam isti modem kot ti notranjiga motorola. In se mi dogaja isto kot teb me kr dol vrže. Lahko si prebereš moj članek ki sm ga napisal pa boš vidu.;(

abcde7 ::

Ke pa je tvoj članek?

abcde7 ::

Na kiro številko nej kličem, da telekomu začnem težit?:\

Evil|One ::

Moj članek je K***** MODEM MOTOROLA.:P

Boško ::

Najbližjem centru telekoma kjerkoli si že doma!!:D

Predator ::

robo -> če maš arnes se s tem sprijzni ker še zdaleč nisi edini, če nimaš pokliči na telekom in jim zamori>:D

abcde7 ::

Ja arnes mam sam še kr ne vem tiste cifre: 080xxxxxx?
A jo kdo ve?

Boško ::

Številka A: 088932330
Številka B: 088932331

Paramedic ::

Tisti, ki lahko, hodte na številko A!! Ker če ne, ne mormo mi, ki lahko samo na B kličemo, veze dobit!:D
End transmission.

Spajky ::

If you get disconnected frequently, try this extra modem setting:
1.Go to Modems in Control Panel (Start > Settings > Control Panel)
2.From Modems select Properties, select the Connection Tab, select Advanced
3.In the Extra settings dialogue box, enter S10=50
This will force the modem to stay connected without a carrier, up to 5 seconds. 8-)

abcde7 ::

Dobr bom probov!

VASkO ::

po dolgem testiranju z motorole sem ugotovil vzrok tezav (pocasna povezava, prekinjanje):

ker imam dostop do arnesa in tudi na uni-mb imam dostop, sem videl (ko sem spet zacel uporabljat uni-mb dostop), da me ni se nikoli dol vrglo pa povezava je nonstop 50666, nic spreminjanja, ceprav klicem na isto stevilko kot takrat, ko grem preko arnesa gor.

pomoje so arnesovi strezniki preobremenjeni ali pa majo kake resne tezave. Od zdaj naprej bom uporabljal uni-mb...

abcde7 ::

Jest sm pa na teloekom klicov pa so rekl da mi bodo u pondelk k pokličem ZASTONJ spremenil analogno u digitalno linijo!

mater sm diplomat!:D

Evil|One ::

In kaj ti bo to pomagal. Če boš mel digitalno bo isto.:D
Whatewer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kupujem modem za XP-je

Oddelek: Kaj kupiti
171171 (899) Smorny
»

modem

Oddelek: Pomoč in nasveti
131416 (1268) DeLuX
»

K***** MODEM MOTOROLA

Oddelek: Strojna oprema
401427 (1030) Evil|One
»

115 k

Oddelek: Omrežja in internet
141214 (995) Boky
»

Motorola 56k V.90

Oddelek: Pomoč in nasveti
301420 (1111) Lith

Več podobnih tem