» »

Motorola 56k V.90

Motorola 56k V.90

AvAkI ::

Ravnokar sem kupil modem Motorola 56k V.90 PCI

Ko se instaliral vse drajverje in vse potrebno sem vzpostavil zvezo z Arnesom preko Dial-Up.

Modem se mi poveže od 40.000 do 44.000 bps.

To je še kar dobro... vendar ko surfam po internetu mi dela neznansko počasi. Ko sem poizkusil kopirat en program z interneta mi je prenašalo samo z 1kb/s

Ma kdo kaksno idejo kako to odpravit?

Na starem modemu od Diamond-A 56k flashan na V.90 in je ISA dela tudi pri hitrosti 14.000Bps hitrejše kot Motorolin modem.

Poizkusil sem igrat Q3A lih da vidim če dela. Ko prikaže serverje zraven napiše tudi ping. Ping je bil od 200 - 700. Dobro zberem najboljši PING in ko sem prišel v igro mi stalno piše:

CONNECTION INTERRUPTED

vsake tolko izgine samo ne za več kot 1s!?



:'(Kako bi se dalo to odpravit?:'(

  • spremenil: AvAkI ()

abcde7 ::

Jest mam istega.. A veš kva probej u Windowsih desno spodaj dvakrat klikni na telefonček pa naštimaj hitrost na 56000 kb/s to bo gotov delal!:)

AvAkI ::

Ja rumen telefonček vidim...ko kliknem 2x nanj pride meni z štirimi lističi. Kaj kje to nastavim!?
:(

{CoOoLeR} ::

EEJ kje se to nastavi !!! ROBO!! Povej Tam ni nč za štimat!! 8-O
js sm pa CoOoL :)

{CoOoLeR} ::

a je to uno klikneš 2x un rumen modemček pol klikneš setings pol pa modem properties ane!!! pol pa spet properties pa tam maximum speed naštimaš na največ!!! A je TO ANE!!:D
js sm pa CoOoL :)

AvAkI ::

To mam že nastavljeno in sicer na MAX speed to znaša 115200Bps.
OK!?;((

Han ::

Hmm, kako pa imate nastavljeno državo? Spomnim se, da pri prijatelju zadeva ni delala v redu dokler nisem izbral Portugalske, ki ima zelo podobne nastavitve našim... :\

miranpozar ::

A imaš inštalirane najnovejše gonilnike za modem?

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

AvAkI ::

Ja najnovejše gonilnike sem pobral z interneta in še zmeraj dela tako počasi...
Aja za državo nastavit grem na rumen telefonček in hočem zbrat Portugalsko kot si rekel ampak mam problem tam ni niti ene države/(okenco za države je prazno) medtem ko je okence za jezik polno.

BoO ::

Jest sem tut težave s tem modemom. Ko sem se priklopil na Siol me je stalno dol metalo...pa pokličem jaz na Siolovo pomoč, jim povem za kaj gre, pa mi un tip reče, pazi to, "Tale modem pa ni kompatibilen z našim omrežjem"...8-O

Za cel svet je dober samo za Siol ne.. >:D

[DrAc0] ::

O !

Pr men se tud nahaja tak modem in tud jaz sem imel podobne probleme z njim. Tisto kar ti manjka pri tistem okencu pa je pomoje nekaj narobe z gonilniki. Poizkusi instalirat se enkrat originalne, ki si jih dobil zraven. Sedaj mi (potrkam) dela ko strela, ampak je pa res da sem jih zamenjal ze 4 v enem letu. Vse zakurila strela.

Ajd !
:|

AvAkI ::

Jaz mam driverje 4.41 pa ne dela. Poizkusil bom nove oz. originalne še enkrat.:(



KATERE DRIVERJE PA IMATE VI?

AvAkI ::

HELP!

VASkO ::

84.41 pa dela kot treba delat modem, seveda moras gledat ce mas PCI2 ali PCI modem in vzet ustrezne gonilnike za njega dol.

AvAkI ::

Kje si pobral driverje 84.41?:\

McHregec ::

Država mora bit Nemčija al pa Češka
Destroyer Of The Worlds.

AvAkI ::

Kaj mislite bi se mi splačalo kupit nov modem
USR 56k V.90?
Je ta modem dober oz. boljši od motorolinega modema?-sklepam da ja saj je 2x dražji od Motorole 56k V.90.:)

tejo ::

Jaz imam ravno tak modem, pa je povezava v povprečju 52.000 bps. Za državo pa imam nastavljeno Avstrijo.

abcde7 ::

Ma ful boljši je US, mene z motorole ful dol meče, soory k nisem prej odgovoru sm čist pozabu:(

tejo ::

Meni pa dela normalno in nič me ne meče "dol".

Cveto ::

Mene je enako zezal
Probal sem vse, potem sem pop***u, in šel že sloraj po novega USR-a, nakar sem že odklopu tel, ki je bil priklopljen na modem in še enkrat probal.

In zadeva je delela OK
Nato sem malo eksperimentiral in ugotovil, da ta modem pač ne dela dobro ko je zraven moj telefon, pa naj bo ta priklopljen v modem ali vzporedno

Aljo1 ::

Tudi jaz imam ta modem pa se mi vedno poveže s 28800. Nastavil sem max 115200 in max 57500 pa nič ne pomaga.
Downloda povprečno s 2.5K. Kaj se da naredit, da bi se bolje povezal, a je kriv telekom ali jaz? Uporabljam arnes.
Lp, ALjo

abcde7 ::

Kako je modem povezan u telefon? K jest mama telefon zraven, a je to kj narobe, skoz me dol meče!8-O

AvAkI ::

Zdaj sem si sposodil modem od prijatelja. Modem je USR 56k. Pri prijatelju je bil na PCI reži. Jaz pa ga ne morem dat drugam kot na ISA (bo!?). Dobro ker imam KT7A imam tudi ISA tako da ni problema.

Modem ni V.90 ampak dela kot nor...

Približno 25x hitreje kot Motorolin V.90!

Mislim da bom modem zamenjal.>:D

AvAkI ::

Kje bi dobil flash za USR 56k na V.90?

VASkO ::

tukaj mas za posamezne modele vse kaj rabis za ndgradnjo na v.90 (pri enih moras najprej na x2 pol pa na v.90)

AvAkI ::

Najlepša hvala!:)

AvAkI ::

Ravnokar sem flash-al USR na V.90 ampak za dobro delovanje potrebujem še nove gonilnike, ki jih ne najdem.Ve kdo kje bi jih lahko pobral?

Je kdo z Motorolinim modemom igra kakšne on-line igrice?je delalo?koliko pinga?
:|

AvAkI ::

Ravnokar sem flash-al USR.Zaradi tega rabim nove driverje,ki jih ne morem najt!
Ve kdo kje bi jih lahko pobral?

Je kdo igral on-line igrice z Motorolinim modemom?
Dela sploh?aja...Koliko pinga ste imeli?:\

Boky ::

Na http://www.usr.com/ ni nic pametnega ?

Lith ::

OK, zelo pozno, ampak mogoče še komu prav pride:
v dodatno okno pod modemskimi nastavitvami vtipkaj vrstico> ATS10=100S9=50S91=10
ki pomeni nekaj takega:
s10 je register modema za CD-carrier detect signal (100 menda pomeni milisekunde preden prekine povezavo)
s9- ne vem
s91 pa je standard signala telefonske centrale (USA ima 13, evropa 10, ostalo ne vem)
Te zadeve delujejo samo na motorolinih modemih V.90 PCI, drugod nimajo takega pomena in je verjetnost, da modem ne bo deloval, spljoh.
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem s motorola SM56voice chipsetom.

Oddelek: Pomoč in nasveti
191430 (1192) Koci
»

modem connection speed

Oddelek: Pomoč in nasveti
181393 (1185) Koci
»

En problem z modemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
161157 (974) damirj79
»

K***** MODEM MOTOROLA

Oddelek: Strojna oprema
401425 (1028) Evil|One
»

MODEM 56k v90

Oddelek: Strojna oprema
231527 (1325) Evil|One

Več podobnih tem