» »

win2k logon tezave

win2k logon tezave

sasox ::

Ko se hocem logirat v win2k kot Administrator mi napise to: The local security policy of this system does not permit you to logon interactively. Pred restartom sem inštaliral Norton Ghost 7.0. Nikakor se ne morem not logirat kot admin, kot navaden user pa gre.............

HELP!

andrej ::

kaj NG 7.0 ze obstaja? al je to samo ena beta verzija? v tem primeru poglej v dokumentacijo - mogoce je to znan problem.

sasox ::

No pravzaprav je tole Symantec Ghost Corporate Edition 7.0 in je cela verzija, tudi beta ne. Problem pa je, da ne morem narest uninstalla, ker se ne morem not logirat kot admin.........

andrej ::

zanimivo. zgleda, da sem zamudil, ko so objavili verzijo 7.0
samo tega bi ti pa vseeno nebi smel narest. ce mas original vsekakor zagnjavi synamtecu, in/oz. prodajalcu, ce si ga kje tak kupo.
si probal se logirat preko mreze kot admin? kaj pa logirat kot navaden uporabnik pa potem uporabit RunAs - ta zadnja moznost dvomim da bo delala ampak vsaj probas lahko...

sasox ::

žal nič od tega ne deluje.............pismo pa vedno so eni problemi s symantecom (PcAnywhere,...). Še dobro, da imam XP-je, da sem lahko pobral podatke iz Administrator folderja. Potem pa enkrat format c: ;((

andrej ::

kaj pac mores, to vec ni dobri stari Norton :)

sasox ::

to mas pa se kako prav 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem z virusi

Oddelek: Pomoč in nasveti
284642 (4347) solatko
»

Varnostne luknje v IE6/SP2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
538384 (6990) medjugorje-si
»

Kako varen je Microsoftov požarni zid? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
535660 (5660) gumby
»

Kako dobiti podatke iz drugega diska ki ima XP-je

Oddelek: Pomoč in nasveti
81003 (907) ToniT
»

Win 2000 pro volume!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
9973 (820) MArko

Več podobnih tem