» »

Hlajenje bartona

Hlajenje bartona

klancicj ::

Jas imam v kišti amd bartona 2600, ki je na matični MSI-jevi K7N2G. Pri tem imam temparaturo procesorja ob veliki obremenjenosti 60°C. Zadnjič pa sn videl pri prijatelju, da je kupil bartona 2500, ki je na matični ABIT-ovi AN7. Pri tem pa ima ob veliki obremenjenosti procesorja temparaturo 52°C. Jaz uporabljam ventilator volcano 11+ on pa ta cooler, ki je poleg procesorja, ki je šibkejši. Mene zanima, če je možno, da imam jaz tudi tako nizko temperaturo procesorja...in če je, kaj moram narediti?

Jok3r ::

Mal prepiha naret v kisti pa bodo padle temparature :)

Kleto ::

jest mam pa abit nf7-s pa athlon 2500 z box coolerjem pa mam ob polni obremenitvi 50-stopinj. Kakšno termalno pasto imaš?
Kleto

Dr_M ::

fantje....use je odvisno od senzorja, ki pa NISO na useh ploscah enaki in na istem mestu mestu.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

boštjan ::

pa tudi od samega biosa,še posebej,je to vidno pri nf7-s.z novejšimi biosi sem mel 5 stopinj manjšo T,kot pa s prvim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

njok ::

Da ne bo kdo narobe razumel - boštjanu je senzor kazal 5 stopinj manj, dejanska temperatura se ni spremenila.

boštjan ::

Da ne bo kdo narobe razumel - boštjanu je senzor kazal 5 stopinj manj, dejanska temperatura se ni spremenila.

točno tako,da ne bo kdo mislil,da sam BIOS pripomore k hlajenju ali segrevanju proca.to še je vedno odvisno od hladilnih pripomočkov ,ki ste jih zmontirali


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje BARTONA (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1016363 (4554) Pyr0Beast
»

Resnične temperature

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121618 (1392) Poldy
»

Še naši novi VODNI BLOKI (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
525200 (3996) The B
»

Upgrade vodnega - zgleda da je presvoh :)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482169 (1426) frenk
»

TT VOLCANO 9 (TT VOLCANO 9 CoolMod) nakup ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161155 (956) pelican

Več podobnih tem